Teraz jest 6 paź 2024, 22:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
capri napisał(a):
a teraz zrozumcie asfalta, kiedy ma w:
- swojej druzynie 3xwookie
- calym team'ie np. 10/16 wookie


faktycznie sam często w pewnym momencie gry zaczynam się zastanawiać co jest dlaczego tak często ginę i czemu do tego m-coma biegnę tylko ja i jeszcze ktoś - mały ruch palca na TAB - acha zrozumiałe reszta to same Zajecewy, Thorwaldy lub Konigi... - kolejny ruch palcem w esc i myszą na przycisk w prawym górnym rogu - jest tyle innych serwerów...

za to wczoraj kosił mnie aż miło jakiś gość z nickiem [Polska]Vipper, a może Vexan. Az mi się usta same układy w słowo - N I E M O Ż L I W E . Ale gość miał skilla - taki snajper to skarb - tylko znajdź najpierw takiego... Inni są często dobrzy ale ten był co najmniej o klasę od innych lepszy.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2010, 23:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Sam mam dopiero 5 platyn na camp-riflach ale moim zdaniem gdy się gra na capture the flag i przy 30 playerach zdobywasz 25 fragów / 100 ginąc przy tym 0 razy to i bez spot-owania ma to sens. Bo o ile nie przeszkadzasz drużynie (nie zdobywają na tobie fragów) to przyczyniasz się do wygranej. Tyle ode mnie.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
matzo napisał(a):
Sam mam dopiero 5 platyn na camp-riflach ale moim zdaniem gdy się gra na capture the flag i przy 30 playerach zdobywasz 25 fragów / 100 ginąc przy tym 0 razy to i bez spot-owania ma to sens. Bo o ile nie przeszkadzasz drużynie (nie zdobywają na tobie fragów) to przyczyniasz się do wygranej. Tyle ode mnie.


Czyli jako snajper nie spotujesz wrogow dla druzyny?No to bardzo pomagasz druzynie.Obowiazkiem kazdego snajpera powinno byc spotowanie, zeby ostrzegac czlonkow druzyny gdzie jest wrog!

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 11:52 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ROxOr napisał(a):
matzo napisał(a):
Sam mam dopiero 5 platyn na camp-riflach ale moim zdaniem gdy się gra na capture the flag i przy 30 playerach zdobywasz 25 fragów / 100 ginąc przy tym 0 razy to i bez spot-owania ma to sens. Bo o ile nie przeszkadzasz drużynie (nie zdobywają na tobie fragów) to przyczyniasz się do wygranej. Tyle ode mnie.


Czyli jako snajper nie spotujesz wrogow dla druzyny?No to bardzo pomagasz druzynie.Obowiazkiem kazdego snajpera powinno byc spotowanie, zeby ostrzegac czlonkow druzyny gdzie jest wrog!



Dodam, ze kazdy moze nacisnac q bez wyjatku, w kazdej klasie i pojezdzie, ten przycisk dziala :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:37 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Nie nie spotuję... z prostej przyczyny - jeśli nie jestem pewien, ze wokół mnie nie ma enemy-playera, który mnie nie widzi (a tego bardzo często nie jest się w stanie wiedzieć na większości spotów) ... to jeśli ten ma dobry sprzęt (głośniki / słuchawki) to usłyszy okrzyki prędzej niż pocisk z tłumika SVU.

SP: Gra to nie tylko pixele i myszka ale też dźwięk a nawet ciągłe sprawdzanie statystyk... (nie raz zażydzało mi się dopaść wrogiego camera tylko dzięki temu, że po tym gdy dostałem między oczy sprawdziłem ile punktów mu naliczyło i wiedziałem gdzie w takiej odległości znajdują się spoty... czasami nawet jak się człowiek 100 razy przyjrzy w to samo miejsce to nikogo nie widzi, a taka mała pomoc pozwala nabrać mózgowi pewności, że mała kropka 320punktów od nas może być czubkiem głowy.)

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
I dzieki tobie matzo snajperzy maja opinie jaka maja - w duzej czesci bezuzyteczni kamperzy ktorzy graja tylko dla k/d ratio bo nie wywiazuja sie nawet z takich prostych obowiazkow jak spotowanie tylko dlatego zeby ktos inny im przypadkiem nie sprzatnal fraga sprzed nosa.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 14:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Ciagnac mysl poprzednika: lub nie ubil -> masz noz? masz pistol? masz rifle? A spotowac nalezy zawsze, przed strzalem jak masz goscia na 'muszce' tez! Na hc rowniez dostajesz pkty za spoty, jedynie nie podswietla trojkat.

edit: wszyscy trzej bylismy snajperami, z tym, ze ja spotowalem /hc serwer i jeden kill za 250pkt/... http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-2314-wqsj.jpg

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 15:56 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Jeśli walisz na odległości, na których działa q to nie nazywaj się snajperem ... 250 za strzał ... śmiechu warte... tym bardziej nie wypowiadał bym się na twoim miejscu mając ledwo 40 Marksmanów

PS.: Bywają strzały na odległość taką, że nawet server nie nalicza punktów tylko fraga.

PS2.: Jeśli kogoś bawi bieganie z riflem i granatnikiem na flagi po to by mieć k/d 3:7 i czuć się dzieki temu pro to proszę bardzo... mnie się tak podoba grać jak gram i nie wciskajcie kitu, że jak zdejmiesz 17-25 fragów na 100 i nie giniesz to jesteś bezużyteczny.

(PS3.: Nie powiedziałem też że spot owanie jest bezużyteczne... zdarza się, że na małe odległości można dzięki temu "obczaić kogoś w krzakach" klikamy q na chybił trafił aż usłyszymy raport)

_________________
Użytkownik zbanowany


Ostatnio edytowano 23 maja 2010, 16:19 przez matzo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 16:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
pr0 pokaz swoje staty to raz
2 pisalem o spotowaniu kolego, ktore dziala /wbrew opiniom/ na hc
ja pier.... ale ksiadz od kazan mi sie znalazl...

serwer nie nalicza pkt za fraga -> to ty szczelasz na inny serwer -> gratki, naucz mnie tez tak - btw, a ty trafiasz tego 'fraga' skoro nie nalicza?

ps poza tym, jesli juz piszesz o kims i jego statach, to podstawy kultury wymagaja popisac sie swoimi osiagnieciam.

marksmanow mam 48 /bodajze/ a hs okolo 1100... i jestem z tego zadowolony.

edit: za leniwy jestem miszczu zeby cie szukac... btw/szczaly na drugi serwer/, to nie pisz pierdół, ze cos jest jak tego nie ma!
edit 2: bo jada po nas tacy jak ty -> secret service.
edit3: nawet nie chce mi sie zerknac w twoj link...
edit4: o czym ty piszesz w temacie dotyczacy snipercop? o tym jak zasluzyc na strzalke w durny usmiech? napisz poradnik 'jak nie pomagac teamowi i byc happy'
see ya all on fileds!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 23 maja 2010, 16:53 przez [Yossarian], łącznie edytowano 8 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 16:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Jeśli będę miał udowodnić nie naliczanie punktów na duże odległości to dam screeny.. będę musiał znaleźć cel za 1 razem inaczej minie się to z rzetelnością... tymczasem sami możecie popróbować... jeśli chcesz moje stary to poszukaj sobie playera [asmodat] - przez małe a.

PS.: Nie pokazuję statów bo nie mam czym się chwalić i raczej większości bym to radził. Tak samo wrzucanie fot 30:0 .. 90:10 też nie jest niczym wspaniałym a za skromność raczej nikt nas nie pojedzie.

PS.2: ( W odp... to dopiero trzeba byc leniwy, żeby nie umieć zmienić końcówki linku: ) http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/asmodat

(taka mała niespójność
PS3. Można pomyśleć ,że jesteś babą .. bo zdanie zmieniasz co 5 sek... najpierw żądasz statów a potem piszesz, że nie chcesz ich widzieć... xD)

PS.4 No fakt... że też nie zauważyłem, że jak tracisz fragi to pomagasz drużynie... poza tym temat to snajper-coop a nie recon ... w końcu po to są camp-rifle żeby ich używać zgodnie z przeznaczeniem... czyli nie na 50m...

PS.5 Snajper jest zawsze przydatny... nawet bez amo w campie ... mnie samego bawią krzyki o aim-bota kiedy siedzące dzieciaki dostają prosto w heda z 200m, z 1911. Osobiście polecam mierzenie campą i strzelanie z pistoletu.. bo w wielu sytuacjach jest bardziej skuteczne niż nasz rifle.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
[Yossarian] tak sie udzielsz w tym temacie , ale ciebie niechciałbym mieć w teamie ... grasz sniperem , masz ratio k/d 2.0 ale jakbyś tak ochoczo "q" wciskał i grał drużynowo to troche więcej pkt byś wyłapał a nie tylko ratio , właśnie tacy sniperzy jak ty są najbardziej wkurzający .... ty nawet z pistoletu nie umiesz fragować :lol: tylko 2 bronie w użyciu masz ...220 h grania i pewnie połowa tego w krzakach ...... gdzie ja ma 170 h gry i 10 razy więcej squad pkt i team pkt niż ty wspaniały sniperze .... gra z tobą w drużynie to pewna poracha ..... bez urazy .... ale takim sniper-om jak ty odrazu w ryj "smokiem " strzelam , bo tylko slot na serwerze nie potrzebnie zajmują ..... a jeszcze te twoje tłuste podpisy " używaj q "..... hahahahah ( 220h grania i 11 000 squad score ) to "q" to chyba przez przypadek cie sie wcisnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 22:51 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wiec to dobrze, ze nie spotaklismy sie w grze. Bo zapewne dostalbym strzalka od ciebie. Masz racje, jestes pr0 i deBest, ja lamie. AMEN.
ps: Tak uzywam snajperek i noza + mortar, to chyba zestaw snajpera?

Btw w nawiazaniu do twoich wypowiedzi, tez nie chcialbym dzielic z toba przyjemnosci gry w jednym squadzie i teamie, wolabym pokampic z nozem i sciagnac kilka medalikow z ciebie ;) bo wydaja sie byc to latwe.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Przepraszam, ale jak sie ma to:
matzo napisał(a):
Nie nie spotuję... z prostej przyczyny - jeśli nie jestem pewien, ze wokół mnie nie ma enemy-playera, który mnie nie widzi (a tego bardzo często nie jest się w stanie wiedzieć na większości spotów) ... to jeśli ten ma dobry sprzęt (głośniki / słuchawki) to usłyszy okrzyki prędzej niż pocisk z tłumika SVU.[...]

Do tego:
matzo napisał(a):
Jeśli walisz na odległości, na których działa q to nie nazywaj się snajperem ... 250 za strzał ... śmiechu warte... tym bardziej nie wypowiadał bym się na twoim miejscu mając ledwo 40 Marksmanów[...]

Powiedz mi prosze jak sie moze ktos uslyszec jesli ty go ledwo widzisz. Moge sie mylic, ale chyba nie ma granicy na spotowanie :roll:

I jeszcze jedno:
matzo napisał(a):
Jeśli kogoś bawi bieganie z riflem i granatnikiem na flagi po to by mieć k/d 3:7 i czuć się dzieki temu pro to proszę bardzo... mnie się tak podoba grać jak gram i nie wciskajcie kitu, że jak zdejmiesz 17-25 fragów na 100 i nie giniesz to jesteś bezużyteczny.

Przypomnij mi jaki jest warunek wygrania RUSHa, albo Conquesta jako atakujący ? Jeśli to jest z ataku to niestety zaliczam to do: FAIL ! 25 fragów jako obrońca to jak najbardziej godny podziwu wynik ... z drugiej strony co z tego, jeśli te fragi padały gdzieś na końcu świata, a w międzyczasie na MCOMie / fladze zespawnowalo się pół drużyny wroga :omg:

Podusmowując: pewnie jesteś super snajperem, ale nie zmienia to faktu, że nie grasz drużynowo, co też pokazują twoje CLICK>statystyki<CLICK :roll:

P.S. Jesli to nie twoje statsy to sorka, ale nie wiedzialem, czy nick z '[]' czy bez.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
gladky napisał(a):
[Yossarian] tak sie udzielsz w tym temacie , ale ciebie niechciałbym mieć w teamie ... grasz sniperem , masz ratio k/d 2.0 ale jakbyś tak ochoczo "q" wciskał i grał drużynowo to troche więcej pkt byś wyłapał a nie tylko ratio , właśnie tacy sniperzy jak ty są najbardziej wkurzający .... ty nawet z pistoletu nie umiesz fragować :lol: tylko 2 bronie w użyciu masz ...220 h grania i pewnie połowa tego w krzakach ...... gdzie ja ma 170 h gry i 10 razy więcej squad pkt i team pkt niż ty wspaniały sniperze .... gra z tobą w drużynie to pewna poracha ..... bez urazy .... ale takim sniper-om jak ty odrazu w ryj "smokiem " strzelam , bo tylko slot na serwerze nie potrzebnie zajmują ..... a jeszcze te twoje tłuste podpisy " używaj q "..... hahahahah ( 220h grania i 11 000 squad score ) to "q" to chyba przez przypadek cie sie wcisnie


Chciałem zauważyć że grając snajperem squad score rośnie najwolniej ze wszystkich klas. Porównywanie kogoś kto gra tylko reconem do kogoś kto gra wszystkimi klasami jest trochę nie na miejscu. Zważ że Ty dostajesz dodatkowe punkty za to że rzucisz skrzynkę z amunicją czy apteczkę, za reviva też dostajesz nie wspominając już naprawy pojazdów, a snajper tylko za spotowanie (i to pod warunkiem że ktoś tego zespotowanego wroga zabił). A jak już jesteśmy przy porównywaniu to zauważ, że Ty średnio na godzinę gry dostajesz 600 pkt squad score, a ja 838pkt. Mało tego gdy porównać moje punkty zdobyte reconem do Twoich to znów wychodzi, że się nie starasz (5285pkt/h do 7250 pkt/h). Specjalnie porównałem średnią na godzinę bo masz więcej o 73 godziny spędzone w grze. Zostaje mi tylko Cię zacytować:
gladky napisał(a):
..... hahahahah ( ... ) to "q" to chyba przez przypadek cie sie wcisnie

i dodać że tobie też palec w okolice Q za często nie wędruje (chociaż i tak częściej niż matzo który tego klawisza chyba w ogóle nie ma na klawiaturze).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
Na szczęście coraz więcej ludzi przekonuje się jak jesteście bezużyteczni i irytujący na serverze, a chyba już najbardziej dla własnego squadu niż dla przeciwnika którego ustrzelicie raz na 5 min. jak dobrze pójdzie
że powstaje coraz więcej serverów "xxx.rush.no sniper." na których gra się luźno i przyjemnie, a wszystkie lamy w słomiankach dostają kicka już za sam wygląd. 8)

ps. wasze Q spotowanie -żenada.

@[Yossarian] Jako "sniper" zabijasz statystycznie jednego przeciwnika na na 2,5 min. gry!!! (patrząc na twoje kille i czas gry)
Czyli przez 25min. gry zabijasz 10 przeciwników.... nooo taki "sniper" to prawdziwy skarb w drużynie. Wymiatasz wszystkich przy m-comie jak złoto :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL