Teraz jest 6 paź 2024, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2010, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:31
Posty: 88
Lokalizacja: Ozorków
Ta, teraz jeszcze odkryłem, że nie da się w wyszukiwarce serwerów ustawić filtrowania mapy... Jest tylko "wszystkie mapy".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 01:17 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
Matiozo17 napisał(a):
Ta, teraz jeszcze odkryłem, że nie da się w wyszukiwarce serwerów ustawić filtrowania mapy... Jest tylko "wszystkie mapy".


ja tam moge wybierac :P
moze w polskiej wersji tak jest ze sie nie da :O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 06:53 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
Matiozo17 napisał(a):
Ta, teraz jeszcze odkryłem, że nie da się w wyszukiwarce serwerów ustawić filtrowania mapy... Jest tylko "wszystkie mapy".


da sie mapy odhaczyć , ale dopiero po wybraniu trybu gry

.... a nie wydaje się wam , że zwiększyli ogólnie dmg broni


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 07:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
gladky napisał(a):
.... a nie wydaje się wam , że zwiększyli ogólnie dmg broni


Zgodzę się ... znacznie większe obrażenia niż przed patchem. W mojej ocenie gra w tym wykonaniu jest najlepszą z możliwych wersji. Zawsze znajdą się jakieś minusy (nie ma gier doskonałych) ale przy obecnym etapie jest OK ... no i co ważne nożyk odzyskał swoją świetność.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 07:53 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 17:16
Posty: 23
Dobra to jak koledzy sa tacy obcykani to niech mi powiedza czemu jak wybieram wszystkie tryby gry i mapy to pojawia sie ze nie znaleziono połaczenia z serwerem ea a jak wyszukiwarce wybiore tryb to podczas szukania gra sie zawiesza i nie daje odpowiedzi i musze wychodzic przez aplet menadzera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
===Tomy===[PL] napisał(a):
gladky napisał(a):
.... a nie wydaje się wam , że zwiększyli ogólnie dmg broni


Zgodzę się ... znacznie większe obrażenia niż przed patchem. W mojej ocenie gra w tym wykonaniu jest najlepszą z możliwych wersji. Zawsze znajdą się jakieś minusy (nie ma gier doskonałych) ale przy obecnym etapie jest OK ... no i co ważne nożyk odzyskał swoją świetność.


Też tak mi się wydaje dmg i celność są teraz drastycznie większe, przynajmniej dla broni medyków i szturmowców - może dlatego pistoleciki maszynowe inżyniera stały się dużo mniej skuteczne. Nadal dość często trzeba władować w przeciwnika kilka do nawet kilkunastu pocisków - tak jak to było wcześniej. Ale teraz szturmowiec czy medyk odpowiadając jedną kulką może dużo łatwiej zabić, dwiema, trzema to ma już fraga na 100%. Znerfili klasę inżyniera - przynajmniej u tych którzy tak jak ja przedkładali automaty nad CG, RPG... Bo CG jest teraz chyba bardziej zabójcze niż wcześniej - ale mnie osobiście gra tą bronią jakoś nie bawi - to był fajny dodatek do wyposażenia inżyniera nic więcej IMO.

Nie podoba mi się obecny balans broni - wczoraj grając miałem wrażenie że gram w jakiegoś Quake Arena a nie w grę z serii Battlefield. Myślenie i przewidywanie ruchów przeciwnika stało się dużo mniej istotne niż poprzednio. Po co myśleć jak ma się w graści broń która zabija błyskawicznie ? Stąd stada kangurów skaczących i biegających bez ładu i składu.

dla mnie ten patch to porażka...

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
A ja zauważyłem na jednej z map, że Dart stracił celownik (krzyż na ekranie). Nie ma go ani "przy boku" ani "przy ramieniu". Czy ktoś również to zauważył?

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
No i dalej jak przełączasz na granatnik w szturmówce to znika acog/kolimator, cholera to taki problem naprawić? Może się czepiam ale wnerwia mnie to tym bardziej że w singlu ten bug nie występuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 19:37
Posty: 20
rafalsky82 napisał(a):
Dobra to jak koledzy sa tacy obcykani to niech mi powiedza czemu jak wybieram wszystkie tryby gry i mapy to pojawia sie ze nie znaleziono połaczenia z serwerem ea a jak wyszukiwarce wybiore tryb to podczas szukania gra sie zawiesza i nie daje odpowiedzi i musze wychodzic przez aplet menadzera


kurde mam podobnie kompletna zwiecha podczas wyszukiwania serverwów i trzeba naprawdę długo czekać zeby zaskoczyło, a podczas gry przycinki co się nie zdarzało wcześniej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
MG36 w HC ma kropę w celowniku i celownik (biały krzyżyk) się pokazuje jak trzymamy broń przy boku.
Po co ten krzyżyk, przecież to HC !! !!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Wersja gry HC to jakaś porażka totalna.

Całkowicie brak minimapy oraz nawet brak mapy na podgląd. W przypadku snajpera rzucanie kulek w takiej sytuacji to tylko czyste punkty przy zabiciu wroga bo dla drużyny te czujniki nie maja już żadnego znaczenia przy braku podglądu.

Czuję że Wookie teraz w 95% przesiądą się na M95 i będą noobić tylko z daleka.
Z VSS na HC by zabić gościa trzeba wsadzić w niego przynajmniej 3 pociski i to z perką w magnum ??????? :omg: (część osób da sobie z tym rade ale większość będzie walić z m95)
Z tego co wiem ale nie testowałem inne snajperki mają podobnie ( przynajmniej 2 strzały na korpus by zaliczyć killa ) jedynie wydaje mi się że M95 + magnum = 1-shot.

Znaczne przycinanie/frezy na mapach nawet o niskim pingu. Wczoraj w skrajnym przypadku wbiegałem w jedno miejsce 4 razy i za każdym razem cofało mnie o parę metrów do tyłu.
Być może jest to wina ściągania przez ludzi patcha, i sporej ilości graczy on line co grali/testowali "nowosci" itp. - zobaczymy czy dziś będzie lepiej jeśli nie to kolejna porażżżżżżżżka DICE :(

Jeśli części tych "ulepszeń" nie zmienią to na mapach teraz będą tylko biegać stada Rambo wymieszanych z asfaltami.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:20 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
A mnie się wczoraj przyjemnie grało. Spędziłem na nowym patchu ok 2 godzin (2x po ok godzinę) i muszę powiedzieć, że inaczej się grało. Zauważyłem że szturmowcy miotają lepiej swoja bronią - to dobrze, bo tą klasa najczęściej gram. Wczoraj jednak lamiłem mechanikiem w tym tez i CG - szło mi ciut gorzej - to też dobrze, ale PP2000 wydało mi się gorsze, może słabsze, może takie odczucie.

CG to nadal fuga do fragowania, tak, sam często tym grywam (zależnie od sytuacji na mapie, miejsca itp), pewnie jak zdobędę platynkę na tym ciupaku to przejdę na RPG lub AT4 głównie żeby pojazdy miotać.

Teraz muszę znaleźć optymalną pukawkę dla szturmowca - ale już wstępnie widzę AUGa, F2000 i M16.
Ogólnie gorzej mi szło, ale przez to, że nie opanowałem na spokojnie nowego podejścia do broni, czyli faktycznie zmiany są. Jednak zaliczam to do plusów.

Płynność gry nie zmieniła się - ale jest na przyzwoitym poziomie przy średnich detalach (niektóre high) i AA - tutaj ani gorzej ani lepiej.

Kolejkowanie na serwer świetna sprawa.

Czat nie przeszkadza mi za bardzo, bo przy mojej rozdzielczości ekranu jest ok.

Podsumowując - na tę chwilę jest to krok na przód, ale dziś jeszcze mocniej przysiądę do gry.

Cytuj:
Ramka: Czuję że Wookie teraz w 95% przesiądą się na M95 i będą noobić tylko z daleka.


Dobrze, że z daleka, przy M95 to chyba prawidłowo, tak samo M24 i GOL i mnie to raczej cieszy

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 10:23 przez MichelCat, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:20 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 17:16
Posty: 23
eno panowie czy nie ma tu madrej osoby ktora by udzieliła odpowiedzi na moje pytanie dotyczace dlaczego podczas szukania gier gra mi sie wiesza chociarz przed zainstalowniem najnowszego patch gra smigała i nie było z nia problemow nawet ja juz odinstalowałem i zaistalowałem od nowa i lipa pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:21 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
mg36 ma powalone celowniki na softach i hc:
Obrazek hc
Obrazek soft

Ogolnie hc jest zrypany, to jakis sofcik... No chyba, ze sie uzywa czegos innego niz snajperki...
m24+magnum = 1shot kill, przynajmniej do 150m... a noz to wciaz komedia.
Natomiast spam granatnikowo-karolowy to istny quake...

Tja i lagi na serwach gdzie ping jest (na przegladarce) ponizej 20...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
rafalsky82 napisał(a):
eno panowie czy nie ma tu madrej osoby ktora by udzieliła odpowiedzi na moje pytanie dotyczace dlaczego podczas szukania gier gra mi sie wiesza chociarz przed zainstalowniem najnowszego patch gra smigała i nie było z nia problemow nawet ja juz odinstalowałem i zaistalowałem od nowa i lipa pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!


Na to nie ma konkretnych odpowiedzi - ogólnikowo: może masz śmietnik w rejestrze, może masz konflikty ze sterownikami, może masz konflikty przez jakieś kodeki, za dużo procesów w tle... a może uruchom z prawami administratora, sprawdź firewalle, wyłączaj antywirusy i cały ten osprzęt chroniący na czas grania itd. i skieruj się bardziej w dział z problemami, może tam są osoby, które mają rozwiązanie tego problemu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL