Teraz jest 7 paź 2024, 10:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Ev0 napisał(a):
PavelZet napisał(a):
Acha czasem nie ma innego wyjścia i trzeba takiemu przyładować z gustava - niestety siedzi sobie toto gdzieś na górce udaje nieruchomą kupę liści

Tiaa.... a czołg wroga tymczasem rozwala Twoich kolegow bo Ty nie lubisz snajperow...
:lol:


o loluj sobie do woli lolku - załatw z CG czołg jak znajdujesz się pod górką ze snajperem, biegnij na drugi koniec mapy ( o ile ci snajper łaskawie pozwoli) bo akurat tam ktoś zaznaczył pancerkę - eech wyborac PISu czy ki diabeł, że wszystko wie lepiej i każdemu przypisuje zachowania jakie mu akurat odpowiadają ?

Załatwić czołg z CG jest tak samo łatwo jak przekonac snajpera kampiącego ze swojej home-bazy od początku tury do gry zespołowej, w większości przypadków (nicków przez grzeczność i powszechność napotkanych sytuacji - nie wymieniam). Choć nie przecze, niektórzy snajperzy woleliby aby przeciwnik zabijał wszystko tylko nie ich - bezpiecznie biwakujących na drugim końcu mapy. A póxniej zdziebko się dziwią że im heada z 3 m ktoś sprzedał - no bo jak to tak ja sobie tu spokojnie siedzę a on mi tu przychodzi i mnie zabija ? A co ma może pocałować ?

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
PavelZet napisał(a):
Ev0 napisał(a):
o loluj sobie do woli lolku

Zachowuj sie chłopaku. Byle jak ale sie zachowuj.
PavelZet napisał(a):
A póxniej zdziebko się dziwią że im heada z 3 m ktoś sprzedał - no bo jak to tak ja sobie tu spokojnie siedzę a on mi tu przychodzi i mnie zabija ? A co ma może pocałować ?

Skoro ktos zadaje sobie trud zeby biegac do bardzo daleko kampiacego snajpera zamiast koncentrowac sie na pomaganiu swojemu teamowi to sry-jedno okreslenie tylko znam na takiego typa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Ev0 napisał(a):
Zachowuj sie chłopaku. Byle jak ale sie zachowuj.


nie jesteś ani moją żoną ani matką lub ojcem aby mi to mówić
ani też wiek nie ten abym mógł ze spokojem czytać twoje pretensje i tzw porady wychowawcze skierowane do mnie i do wielu innych w tym temacie

aż się ciśnie na usta i vice versa - naucz się myśleć, omnibusem nie jesteś
eot

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
ponton napisał(a):
A więc znowu na górce masz 5 snajperów, którzy zamiast przejmować punky, czekają na łatwe kille? Graj klasą "SniperCop" i zachęć ich do normalnej gry!!

No rzeczywiscie-snajper vs bron automatyczna i CG obroncow-rewelacyjny pomysl.
To jeszcze poprosze o definicje pojecia "normalna gra"- Moze lepiej bys sie przysluzyl swojej grupie uzywajac tej strzalki
oznaczajac wroga? Niby to ma byc normalna gra-"takie zachecanie"? prosze Cie... <D

PavelZet napisał(a):
nie jesteś ani moją żoną ani matką lub ojcem aby mi to mówić

To bez znaczenia. Ale zachowuj sie-nie obrażaj.
PavelZet napisał(a):
porady wychowawcze skierowane do mnie i do wielu innych w tym temacie

Oooo to cos nowego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 18:35 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
origin napisał(a):
Sorry Yoss za wyrwany z konteksu cytat, pomyślałem że tak będzie zabawniej :roll:

wystarczy jak zmienisz siga.

PavelZet napisał(a):
____________
@Lexoo

ale Yoss nie narzeka na CG - nigdy nie miał o to pretensji - wprost przeciwnie pisał, ze od tego są wszystkie bronie aby je używać. A ja snajperów paradoksalnie z daleka - próbuje własnie zdjać z PMów (dreszczyk emocji, uda się czy nie) - sporadycznie z CG lub innej rakietki. Za to stojąć pod górką na której siedzi snajper, walę z grubej rury ewentualnie rzucam granat pod dużym kątem czasem spadnie na niego czasem na mnie :lol:


co by tu jeszcze napisac....? , ze nie kumasz tego co napisalem?, to widac.

Dlaczego teraz jest mniej snajpow na serwach? Poniewaz noobki (ci co byli 'snajperami' biegaja z m1 - no przeciez trza dostukac zeby zaliczyc 'wszystkie drazowe' :lol: , ze cg rex - to wszyscy wiedza ale teraz wydaje sie byc potezniejszy, 40mm rowniez rzadzi tak jak rzadzil ;)

Kto ile z czego ustrzelil/zadzgal jest mi zupelnie obojetne.

Natomiast idea sniper-cop jest wciaz (dla mnie), przykladem zywego debilizmu, ktoremu holduje spora czesc graczy, nie potrafiacych zrobic uzytku z pracy snajpera, natomiast czujacych potrzebe dominacji na polu walki, nawet nad wlasnym teamem. I poruszany tu temta 'dartem w oko' to naprawde zaledwie czubek gory lodowej, poniewaz akcje rambo z defibem, czy strzelanie do wlasnych snajpow(tak zeby krew zalala im 'oko' lub zabijanie to normalka. Obrazek
Nie mam na mysli kolegow ze snajperkami, parajacych sie pukaniem P.Bogu w okno, nie spotujacych, bez pilota do mortara, nie potrafiacymi wyjsc z k/d 1:1 nawet, bo to nie snajperzy. I nie pisze tu rowniez o close combat recon, tylko o snajperach uzbrojonych w m24, gola, m95, sw98, uzywajacych celownikow x12.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
[Yossarian] napisał(a):
co by tu jeszcze napisac....?

Yoss-mi to sie juz nie chce-NIEKTORZY wiedza lepiej na czym polega "NORMALNA GRA" :/

[Yossarian] napisał(a):
Kto ile z czego ustrzelil/zadzgal jest mi zupelnie obojetne.

Tez mnie to raczej wali-wieksza radoche daje mi gdy jest fajnie wspoldzialajacy team.

[Yossarian] napisał(a):
Natomiast idea sniper-cop jest wciaz (dla mnie), przykladem zywego debilizmu, ktoremu holduje spora czesc graczy, nie potrafiacych zrobic uzytku z pracy snajpera

"nie potrafiacych zrobic uzytku z pracy snajpera" jest wielu.
Niektorzy nawet nie zdaja sobie sprawy ile razy ich doopsko uratowal snajper gdy widzial z daleka przeciwnika zakradającego sie sie do ciebie z kosa, albo gdy przeciwnik zostal stukniety zakradając sie by rozwalic ncoma.;chyba tylko 2 razy zdazylo mi sie ze jakis UK gracz napisal mi "thx ev0".
Na tym polega moim zdaniem praca snajpera i to mnie cieszy podczas uzywanaia tej specjalnosci.
btw.
Kulk rozrzucam zawsze gdy zdarzy mi sie byc w centrum walki;wiem ze wtedy dlugo nie pozyje posrod wrogich doktorow z M60 i mistrzow z CG ale kulki pomoga mojemu zespolowi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 19:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Po 10HS z 280m na mapie ISLA nabiłem adwersarza na adminie, albo jego koledze (który sobie campił i był "pierwszy")

http://img96.imageshack.us/img96/5394/po10hsz280m.png
Obrazek

Nie udało mi się zrobić Scrn tabeli ;*

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
matzo napisał(a):
Po 10HS z 280m na mapie ISLA nabiłem adwersarza na adminie, albo jego koledze (który sobie campił i był "pierwszy")
Hehehe, popsules komus staty ;))


Ostatnio edytowano 5 lip 2010, 23:02 przez Ev0, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 22:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
matzo napisał(a):
Po 10HS z 280m na mapie ISLA nabiłem adwersarza na adminie, albo jego koledze (który sobie campił i był "pierwszy")

http://img96.imageshack.us/img96/5394/po10hsz280m.png
Obrazek

Nie udało mi się zrobić Scrn tabeli ;*


Nie kamp :shock: jako atakujacy :lol:

edit: znalazlem to przed chwila, a po napisaniu posta :lol:
lexoo napisał(a):
IMHO pojęcie 'atakujący baseraper' nie istnieje. Tłumaczę to sobie tak, że oczyszczam teren, by ktoś inny mógł zaplantować (mam to szczęście, że często gram z 3 kumplami, więc jesteśmy w stanie podzielić się na 2 mniejsze 'oddziały': 2 plantuje i chroni MCOM'a, 2 czyści teren i nie dopuszcza wrogów do MCOM'a) :P

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
[Yossarian
[quote="PavelZet napisał(a):
____________
@Lexoo

ale Yoss nie narzeka na CG - nigdy nie miał o to pretensji - wprost przeciwnie pisał, ze od tego są wszystkie bronie aby je używać. A ja snajperów paradoksalnie z daleka - próbuje własnie zdjać z PMów (dreszczyk emocji, uda się czy nie) - sporadycznie z CG lub innej rakietki. Za to stojąć pod górką na której siedzi snajper, walę z grubej rury ewentualnie rzucam granat pod dużym kątem czasem spadnie na niego czasem na mnie :lol:


co by tu jeszcze napisac....? , ze nie kumasz tego co napisalem?, to widac.

[/quote]

Yoss to do mnie bylo czy do Lexoo - bo teraz naprawdę nie kumam komu odpowiedziales - z kontekstu wszystkich wypowiedzi jakby do Lexoo ale cytat mój - więc sam już nie wiem do kogo pijesz ?
Jak chcesz to znajde mnóstwo Twoich cytatów z tekstem o tym że po tą są wszystkie bronie aby ich używać i że Cg Ci nie przeszkadza.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 22:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
do niego Pawciu, do niego, spieszylem sie, cytat ciut przy dłuuugi ;)
Sorry PwełQ ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
acha jasne - tak myślałem - dzięki :)

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Panowie- dla rozluźnienia atmosfery zaproponuje filmy na temat ....kampienia :
:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=rAZT6hb8-z0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=VQZiMBaGiDA&feature=related

...i nie tylko kampienia....
http://www.youtube.com/watch?v=0MJB-92f6BI
:omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 02:22 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 16:24
Posty: 6
Hehehe - atmosfera rozluźniona (świetny pomysł swoją drogą).
Spójrzcie na to wszystko inaczej - jeśli nie lubicie snajperów to grajcie np. medykami - ta klasa teraz przesadnie wymiata. Każdą klasą można napsuć komuś krwi. Czy to medykiem z MG3, czy engiem z CG, lub assaultem z np. granatnikiem. Dla mnie każda klasa jest fajna (a i tak przydaje się umiejętne granie wszystkimi-, bo sytuacje się zdarzają różne)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 09:41 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
u right !
IMO zabranianie/odbieranie jakiejś klasie części ich wyposażenia jest po prostu noobowskie i tyle
Ja i nie tylko ja, nie cierpię snajperów w tej grze* - ale do głowy mi nie przyszło aby im odberać M95, GOL'a czy M24. Jestem za wprowadzeniem limitów klas ale nie ich zubożaniem.

*za to dobrych snajperów w rozsądnych ilościach nawet lubię (dodają realizmu tej grze o ile nie jest ich za dużo)


pofantazjuje sobie :

Tak sobie myślę że w 8 osobowym teamie - jeden snajper, jeden mechanik z dobrą bronią przeciwpancerną a nie tym co ma teraz, 2 medyków i 4 szturmowców byłoby ok. Na mapach z bronią pancerną 2 mechaników kosztem piechoty. A nie 3-5 snajperów 2-4 mechaników i 1-3 medyków/asfaltów jak często to teraz na niektórych mapkach i serwerach się zdarza.
Dla dobrych serwerów to żadna strata - ludzie grają na nich bo czują sie jak w domu a nabki kampiący ze snajperek tylko dla swoich statów i spamerzy CG poszliby sobie gdzieś indziej. Reszta grałaby tym co jest dostępne.
Eeech, marzenia :roll:

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL