Teraz jest 6 paź 2024, 08:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2010, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Nie znalazłem takiego tematu więc :
Gdy dostałem z tracer'a (będąc w czołgu) chciałem zabić mechanika który mi to nakleił więc strzelam w jego kierunku i widzie że posłał mi drobny prezent w postaci rakiety.
Miałem mało hp (?) więc pomyślałem że juz po mnie a tu nagle rakieta nie dochodzi a między mną a tym mechanikiem ogień i dym .
Zdarzyło wam sie to kiedyś ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2010, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Może jakaś przeszkoda była? A może zwykły bug.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Na M136 często wydaje mi się że rakieta posłana w kierunku czołgu mimo zgonu ale i celnego trafienia nie zadała obrażeń.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Kilka razy mi sie tak zdarzylo (moze musimy strzelac w rakiete ?) Albo poprostu drzewko albo krzaczek xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
ja to widze inaczej .... rakiety nie zabijają gdy wystrzeliwujący już nie żyje .... dowód , wiele razy miałem sytuacje jak strzelam z wyrzutni do np.snipera , a on mnie zaraz potem odstrzeliwuje i na killcam widze jak moja rakieta go trafia , ale nic mu nie robi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
gladky napisał(a):
ja to widze inaczej .... rakiety nie zabijają gdy wystrzeliwujący już nie żyje .... dowód , wiele razy miałem sytuacje jak strzelam z wyrzutni do np.snipera , a on mnie zaraz potem odstrzeliwuje i na killcam widze jak moja rakieta go trafia , ale nic mu nie robi


To by było dobre tylko że ja go wtedy nie zabiłem a poza tym nigdy nie zdarzało ci się że zabiłeś osobie i sam przy tym zginąłeś ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:16 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
GapcioxD napisał(a):
nie zdarzało ci się że zabiłeś osobie i sam przy tym zginąłeś ?


zdaża sie nawet często , nawet jak strzelasz z wyrzutni w kolesia z bliska , ale w tym co opisałem pocisk staje się niczyi gdy leci , a ten co wystrzelił już nie żyje


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2010, 01:09 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Może mój post nie będzie do końca na temat ale ma związek z tym co tu piszecie, więc nie chciałem zakładać nowego żeby zapytać. :P

Znudziło mi się chwilowo granie mechanikiem, dlatego przestawiłem się aktualnie na szturmowca i spotkałem się już kilka razy z sytuacją, że w czasie gdy centralnie strzeliłem z granatnika do wroga a jemu udało się położyć mnie sekundę wcześniej (za każdym razem byłem parę metrów nad nim), to ten granat znika gdzieś w powietrzu a przeciwnik nadal ma 100% hp i biegnie dalej. :( Czy takie sytuacje są normą? Zwykle używam go tylko jak jestem na jakimś wzniesieniu i nie zdążę przeładować bo na równej płaszczyźnie jakoś nie mogę go jeszcze ogarnąć żeby nie poprawiać później z karabinu. :oops: Może dlatego, że mało z niego korzystałem... :mrgreen:

Edit: W sumie to wszystko co tutaj piszecie o rakietach może tyczyć się również i granatników ale chciałem zapytać wyjadaczy tej broni czy działa to w ten sam sposób bo nie powiem, irytujące jest strasznie... :roll: :wink:

Edit2:
[Yossarian] napisał(a):
Niestety tak... Prawdopodobnie lagi na serwie i utrata pakietow... Granatnik 'przelatuje' przez wroga... :roll:

No i to jest właśnie bezsensowne bo gość ma już przed czołem granat i ratują go tylko ułamki sekund w których mnie zabija i nie traci nic z hp, ech DICE... :evil: Dodam jeszcze, że grałem na tych serwerach po kilka rund i jeśli nie ginąłem w momencie wystrzału, to wszystko wchodziło jak w masło. Dziwne by było, że zawsze pojawiały się lagi tylko w takich momentach jak opisane w moim poście. :roll:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 sie 2010, 03:07 przez P4V3l, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2010, 01:12 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Niestety tak... Prawdopodobnie lagi na serwie i utrata pakietow... Granatnik 'przelatuje' przez wroga... :roll:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2010, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
ok już skumałem o co kaman :D
Rakiety można normalnie niszczyć ^^ Bierzcie zawsze kumpla do czołgu na działko i niech nawala on w lecące rakiety ;]
No jak dla mnie temat do zamknięcia ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL