Teraz jest 6 paź 2024, 12:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sie 2010, 01:39 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
[Yossarian] napisał(a):
popieram dupilosa, bazgrolice bezsensownie... szefyk wiecej prawdy mniej pr0. grasz po stronie atakujacych na atakamie, masz w dEupie prawde.
pozdro
Yoss

P4V3l napisał(a):
O czym Ty znowu bredzisz? :o Jakim cudem według Ciebie można podzielić atakujących i broniących w trybie conquest co? :lol:

@down
To wiem :P ale kierowałem pytanie do Yossariana bo bardzo mnie ciekawi jego teoria na ten temat i to, że gram tylko po stronie atakujących. :D

Wyjdziesz jakoś z twarzą z tego co napisałeś na 7 stronie, czy stać Cię tylko na rzucanie oszczerstw i udawanie, że nic później nie widzisz? :lol: Pomyśl czasem nad tym co piszesz bo zwykle palniesz taką głupotę, że aż żal się Ciebie robi... :D

ZzackK napisał(a):
Grasz tylko na Atacama Desert ? Bo wiemy już, że tylko tryb Conquest.

Nie, ale najczęściej właśnie tam. :spam:

szrama napisał(a):
Skoro uważacie BF za symulacje wojny to ja tylko powiem że CG to:
Kod:
Carl Gustaf (również Carl Gustav) – szwedzkie działo bezodrzutowe kalibru 84 mm, produkowane przez Saab Bofors Dynamics, klasyfikowane również jako granatnik przeciwpancerny.


Skoro przeciwpancerne to czemu do jasnej cholery jest używane przeciw piechocie ? Nie rozumiem tego. Czy na prawdziwej wojnie też używalibyście CG przeciw piechocie ? :stupid: Zresztą każdy gracz, który próbuje mi wmówić ze do strzelania z CG potrzeba skilla jest dla mnie noobem. Przepraszam, ale tam nie potrzeba żadnego skilla. Wystarczy strzelić pod nogi wroga lub koło niego, a wybuch go zabije. Ale najlepsze są nooby, które tylko tego używają a jak skończy się amunicja i nie mają akurat przy sobie szturmowca lub paczki z ammo to lecą jak kamikadze, jak by nie wiedzieli że mają jeszcze broń podstawową w rękach, a no tak zapomniałem dla nich CG to broń podstawowa. :mrgreen:

No i pozamiatałeś w temacie! 8) Fakt jest taki, że schody dla nich zaczynają się dopiero wtedy gdy zacznie brakować rakiet i trzeba użyć karabinków... :mrgreen: :lame:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
P4V3l napisał(a):
Fakt jest taki, że schody dla nich zaczynają się dopiero wtedy gdy zacznie brakować rakiet i trzeba użyć karabinków... :mrgreen: :lame:


O to mi właśnie chodziło, prędzej taki woli zginąć niż wyciągnąć karabin, a tak jak nie ma paczki z ammo to zginie i zrespi się z pełną amunicją i dalej będzie "polowanie na jelenie" :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
szrama napisał(a):
P4V3l napisał(a):
Fakt jest taki, że schody dla nich zaczynają się dopiero wtedy gdy zacznie brakować rakiet i trzeba użyć karabinków... :mrgreen: :lame:


O to mi właśnie chodziło, prędzej taki woli zginąć niż wyciągnąć karabin, a tak jak nie ma paczki z ammo to zginie i zrespi się z pełną amunicją i dalej będzie "polowanie na jelenie" :)


Nie mierz wszystkich jedną miarką :arrow: Wczoraj widziałem jak koleś raz wystrzelił z CG i od razu wrzawa że noob. Na co koleś pisze, że to jedyny strzał od poczatku rundy itd. za moment wziął G3 i tak pozamiatał ,że do końca rundy nikt się do niego nie odezwał. Najwięksi krzykacze mieli gęby pozamykane. :mrgreen: Jest tak że nawet jak rozwalasz budynki na "czuja" i wyłowisz z Cg grupkę śmiesznych kamperów to i tak bedziesz noob. Nie wazne ze kampia tam pół rundy ale ważne, że nobb z Cg ich posłał do piachu razem z połowa budynku :wink: I trzeba sie wyżyć jakoś na czacie :lame:


A poza tym kogo obchodzą opisy broni w grze czy też w realu? To nie jest symulator. W realu nikt nie strzela do pojedynczego żołnierza używając głównego działa T90 itp itd Ciekawe jest to, że jak dla zabawy wezmę RPG7 i natłukę po dupskach to nikt nie pisze lame haha Chociaż raz się zdarzyło jak koleś został sfragowany RPG7 i napisał CG noob haha :stupid: Pisze o tym bo ja grając głównie 4fun na pubach problemu z CG nie mam, a jak zdarzy mi sie oberwać to jestem zły tylko na siebie :lol:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 09:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@Szefyk:
Mozesz grac po jednej stronie, poniewaz od pewnego czasu jest tam tryb rush. Bo jak to wygalda to sam sobie odpowiedz w trybie conquest jestes po stronie atakujacych? I prosba: nie uzywaj cytatow z ktorych nie ma twojej konkretnej odpowiedzi - zrob to sam i sie wytlumacz.
Choc, wierze jednak, ze jestes naprawde skillowym i fair play graczem.

Mala dygresja: jesli wchodzimy na mapke w rushu, wystarczy wchodzic gdy jest parzysta liczb zawodnikow w grze, zeby na 90% wyladowac u atakujacy.


Staty na bfbcs sa skopane jak kazde inne staty z tej gry, na kazdej stronie satatow zwlaszcza tych w menu gry, przyklad:
moj kolega Knob [uw] zostal przeze mnie znozowany 8 razy, ja przez niego 6. W moich statach i jego jest 6 nozowan na mnie brak 8 na nim, byly jeszcze ca 2 tygodnie temu - obaj zaczelismy sie smiac gdy to spostrzeglismy. Podobnie zniknely mi jego blaszki z dt w menu gry, gdzie posiadam ich okolo 1500 na prawdziwa liczbe ca 2400.
Podobnie w/l ratio jest skopane jak i nasze k/d ratio. W zwiazku z tym, praktycznie nie nadaj sie do porownan, lub wyciagania wnioskow.

Cg to dzialko PPANC. Pelna nazwa: M2 Carl Gustav AT <---gdzie AT oznacza anti tank. To co napisali chlopaki z dice to sobie napisali. Jestem jak najbardziej za uzywaniem przeciw piechocie (np snajper gdzies na gorce) ale spam cg to spam, i wcale nie jest trudno o znalezienie takiego rodzaju enga podczas rozgrywki, ktoremu jego plujki sa nieprzydatne, natomiast ze 2-3 pociski do cg chetnie by widzial w swoim arsenale. Podobnie jak spotykani tubesfaltowie, co zamiast strzelac z podstawowki maja jedynie granatnik.

Wszyscy mam Q, snajper ma cudokulki... ktorych nie uzywa, lub co gorsza uzywa jedynie wrzucajac se pod siedzenia, kampiac w Zasiedmiogorogrodzie. Dlatego tez wszyscy owego Q uzywajmy - dla wlasnego dobra, nie czekaja na 'snajperow'. Poza tym, po tym patchu ostatnim, nawet na snajperce trudno jest spotowac...

BC2 symuluje to co wymyslili kolesie z dice, z polem walki ma b. malo wspolnego. Btw to fps, a nie symulator. MTB i perk zeby mozna bylo ze sprezonego z dzialem glowym karabinka poszczelac :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 17 sie 2010, 11:11 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 11:11 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Satyr napisał(a):
Nie mierz wszystkich jedną miarką :arrow: Wczoraj widziałem jak koleś raz wystrzelił z CG i od razu wrzawa że noob. Na co koleś pisze, że to jedyny strzał od poczatku rundy itd. za moment wziął G3 i tak pozamiatał ,że do końca rundy nikt się do niego nie odezwał. Najwięksi krzykacze mieli gęby pozamykane. :mrgreen: Jest tak że nawet jak rozwalasz budynki na "czuja" i wyłowisz z Cg grupkę śmiesznych kamperów to i tak bedziesz noob. Nie wazne ze kampia tam pół rundy ale ważne, że nobb z Cg ich posłał do piachu razem z połowa budynku :wink: I trzeba sie wyżyć jakoś na czacie :lame:
A poza tym kogo obchodzą opisy broni w grze czy też w realu? To nie jest symulator. W realu nikt nie strzela do pojedynczego żołnierza używając głównego działa T90 itp itd Ciekawe jest to, że jak dla zabawy wezmę RPG7 i natłukę po dupskach to nikt nie pisze lame haha Chociaż raz się zdarzyło jak koleś został sfragowany RPG7 i napisał CG noob haha :stupid: Pisze o tym bo ja grając głównie 4fun na pubach problemu z CG nie mam, a jak zdarzy mi sie oberwać to jestem zły tylko na siebie :lol:

Posłuchaj, ja nie wyśmiewam ludzi którzy używają gustava w jakimś konkretnym celu (np. żeby zburzyć jakąś osłonę wroga, ściągnąć upierdliwego snajpera itd.) czy też w razie braku ammo w karabinku, strzelać już z tego co zostało czyt. cegła. :wink: Najczęstsze zjawisko jakie jest na serwerach, to walenie do wszystkich wyłączne z rury i branie perka z dodatkowymi rakietami żeby starczyło na te przynajmniej 6 fragów. Wiele razy widziałem jak taki mechanik się odradza na respie i pierwsze co robi to wyciąga CG. Jeśli zdąży to wbiega na jakieś wzniesienie i wali do wszystkiego co się rusza, a w 90% jest to one shot-one kill. Uważam to za szyczyt lamerstwa w tej grze i tyle, dlatego to potępiam.

Satyr napisał(a):
Ciekawe jest to, że jak dla zabawy wezmę RPG7 i natłukę po dupskach to nikt nie pisze lame haha

To fakt tylko zauważ, że kosząc z RPG, musisz włożyć w to trochę umiejętności, umieć przewidzieć dalszy ruch przeciwnika i dopiero w dogodnej sytuacji strzelać. Biegając z gustavem na barku nie musisz się takimi bzdetami przejmować bo rakieta ma duży zasięg, wolniej opada i leci strasznie szybko i grunt żeby trafić chociaż w okolice wroga a 1 kill dochodzi bo splash ma ogromny. :? Do tych co używają RPG nigdy nie miałem żadnych pretensji. :mrgreen:



@Yossarian, wyprowadzę Cię po raz kolejny z Twoich błędnych wniosków, które źle wyciągasz lub też dopowiadasz sobie niestworzone rzeczy. Do tej pory rozegrałem 1365 rund w grze z czego wygranych w trybie conquest mam 1103 a w trybie rush 44. Możesz sobie sprawdzić w pinach jeśli nie chcesz uwierzyć na słowo czy też zerknąć w historię http://bfbcs.com/stats_pc/Szefyk/history wchodząc na obojętnie jaką datę aktualizacji i zobaczysz, że te 44 wygrane rundy są od bardzo dawna co świadczy o tym, że w gorączce nie gram w ogóle (bo tak jest).


[Yossarian] napisał(a):
@Szefyk:
Mozesz grac po jednej stronie, poniewaz od pewnego czasu jest tam tryb rush. Bo jak to wygalda to sam sobie odpowiedz w trybie conquest jestes po stronie atakujacych? I prosba: nie uzywaj cytatow z ktorych nie ma twojej konkretnej odpowiedzi - zrob to sam i sie wytlumacz.
Choc, wierze jednak, ze jestes naprawde skillowym i fair play graczem.

To, że jest inny tryb na Atakamie to ja dobrze wiem i nie musisz mnie uświadamiać. :o Tłumaczyłem to już wcześniej dwóm osobom w tym temacie na bodaj 7 stronie, dlaczego tak wygląda ta tabelka u mnie. Jeśli wygrywam rundę to dodaje się zwycięstwo do attacker(wins) a jeśli przegrywam to do defender(loss). Nie ma czegoś takiego jak atakujący i obrońca w conquest i zastanawia mnie skąd Ci takie myśli przyszły do głowy, że gram wyłącznie jako atakujący i usilnie starasz się też dorobić teorie, że gram w gorączce co jest bzdurą. :mrgreen:


[Yossarian] napisał(a):
I prosba: nie uzywaj cytatow z ktorych nie ma twojej konkretnej odpowiedzi - zrob to sam i sie wytlumacz.

Z czego ja miałem się niby tłumaczyć skoro to Ty palnąłeś głupotę a ja zadałem Ci konkretne pytania na które nie chciałeś odpowiedzieć, dopóki Ci nie przypomniałem? Przeczytaj jeszcze raz wszystko na tej 7 stronie jeśli czegoś nie zrozumiałeś. :idea:

Edit

[Yossarian] napisał(a):
Podobnie w/l ratio jest skopane jak i nasze k/d ratio. W zwiazku z tym, praktycznie nie nadaj sie do porownan, lub wyciagania wnioskow.

Czyli mam rozumieć, że moje k/d i w/l jest nieprawdziwe tak i może jeszcze sporo zawyżone? :oops:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sie 2010, 11:18 przez P4V3l, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 11:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Napisalem staty sa skopane? Bo niby jakim cudem w conquest, gdzie nie ma broniacych i atakujacych, dzieja sie takie cuda jak w Twoim i kazdego przypadku? Staty powinny oddzielac tryby, nie robia tego. Natomiast daja szpilki za poszczegolne rodzaje zwyciestw...
Dlatego napisalem:
[Yossarian] napisał(a):
Choc, wierze jednak, ze jestes naprawde skillowym i fair play graczem.

To chyba teraz wszystko jasne i oszczedz sobie kolejnych 'wykladow'.
OT end.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 12:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
P4V3l@ no i o to chodzi. Spam CG = lame. Uzywanie CG w celu wyluskania razem z budynkiem grupki kamperow wzajemnej adoracji uwazam za ok. Wiem na bank ze jest 3 kolesi w chacie, ktorzy wiedza o mnie , to solo tam nie wbijam. RPG CG robia swoje, kto nie zginie to wybiega na pastwe Nada lub "b"uzi.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 16:34 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Cytuj:
Czyli mam rozumieć, że moje k/d i w/l jest nieprawdziwe tak i może jeszcze sporo zawyżone? :oops:

Budzi duże wątpliwości, ale mam w nosie jakim sposobem to osiągasz i inni pewnie też, twoje sumienie (nie chodzi o sposób naliczania). Dwa grasz na "fragowisku" (conquest) gdzie jest masa ludzi dla których statystyki są najważniejsze, najczęściej na Atakamie która jest w miarę duża, więc nie dziw się, że z nudów krzaki strzelają do pojedynczych łosi.

Ja zrezygnowałem z tego trybu na rzecz gorączki, gdzie będąc obrońcą często nie ma bezpiecznych miejscówek, gdzie kamper z super ratio nikomu się nie przyda, bo nie ilość fragów decyduje o zwycięstwie, dla dużo większej intensywności i w końcu dla większej ilości graczy "no-stats", bo w ciężkich chwilach wszystkie ratio lecą w dół lawinowo, a ci PRO nie mogą sobie na taką rozrzutność pozwolić :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 16:42 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Cos jest w slowach ZzackKa, ja tez dawno przestalem grac snajperem, ratio polecialo na leb na szyje, ale gra w squadzie to jest to!

See ya on fileds mates!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
ZzackK napisał(a):
Cytuj:
Czyli mam rozumieć, że moje k/d i w/l jest nieprawdziwe tak i może jeszcze sporo zawyżone? :oops:

Budzi duże wątpliwości, ale mam w nosie jakim sposobem to osiągasz i inni pewnie też, twoje sumienie (nie chodzi o sposób naliczania). Dwa grasz na "fragowisku" (conquest) gdzie jest masa ludzi dla których statystyki są najważniejsze, najczęściej na Atakamie która jest w miarę duża, więc nie dziw się, że z nudów krzaki strzelają do pojedynczych łosi.

Ja zrezygnowałem z tego trybu na rzecz gorączki, gdzie będąc obrońcą często nie ma bezpiecznych miejscówek, gdzie kamper z super ratio nikomu się nie przyda, bo nie ilość fragów decyduje o zwycięstwie, dla dużo większej intensywności i w końcu dla większej ilości graczy "no-stats", bo w ciężkich chwilach wszystkie ratio lecą w dół lawinowo, a ci PRO nie mogą sobie na taką rozrzutność pozwolić :)

Wiesz, nie interesuje mnie co inni sobie myślą na temat moich wyników i w jaki sposób to osiągam. Gram dla siebie, nie dla nich a że szczekaczom bardzo bije to po oczach jak widzą moje k/d czy w/l, które jest zwykle 3 razy większe od ich wyników, to już nie mój problem jeśli tak ich to boli. :D Piszesz, że conquest to fragowisko ale ja mogę odbić piłeczkę w dokładnie ten sam sposób i napisać tak o rushu. Nie mam tylu rozegranych rund co Ty ale jednak trochę się uzbierało i w większości wyglądało to tak, że było po mojej stronie minimum 6 snajperów schowanych gdzieś daleko, 4 ludków różnej klasy kampiących trochę bliżej i reszta w tym ja, która starała się wykonywać cele misji. Jeśli udało nam się przebić pierwszą linie wroga to tych 4 dopiero podchodziło trochę bliżej bo wcześniej za bardzo się bali o swoje ratio, które żmudnie nabijali... :roll: Jak widać ile osób tyle opinii a grając tam nie doświadczyłem żadnego zorganizowanego teamplayu, który da się spotkać w podboju i mogę subiektywnie napisać, że zarówno w jednym jak i drugim trybie jest masa ludzi, którzy nic nie robią oprócz liczenia fragów. :?

Krzaków na Atakamie jest akurat jak na lekarstwo i nie wyśmiewam ceglarzy aż tak, którzy grają na tej mapie tylko na innych gdzie nie ma pojazdów albo jest tylko Bradley/Bakhcha, które i tak swobodnie jeżdżą po mapie bo mechanicy zajęci są nabijaniem fragów. Grałem dzisiaj na Białej Przełęczy i miałem wynik na koniec rundy 19/0 (snajperzy coś tam próbowali czy to z moździerza czy też podejść z C4 ale gustavki obudziły się dopiero pod koniec jak widocznie za bardzo zalazłem im za skórę) a wystarczyło puścić 3 rakiety jedna po drugiej i już by nie mieli tego problemu przez dłuższy czas... :roll: Po co marnować kilka rakiet na jednego fraga jak można mieć trzy prawda? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
No tak wszyscy ci zazdroszczą statystyk Obrazek 1/32, sorry, ale robi się żałośnie i ja kończę tą dyskusje, bo na szczęście nie jestem Pro :)
Cya

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
ZzackK napisał(a):
No tak wszyscy ci zazdroszczą statystyk Obrazek 1/32, sorry, ale robi się żałośnie i ja kończę tą dyskusje, bo na szczęście nie jestem Pro :)
Cya

No tak za to jesteś super graczem, który na 3,5 k zabójstw mechanikiem złapał aż 2240 killów carlem gustavem :omg: Z podstawowych broni mechanika masz 40 killi :!: Czyli twoja podstawową bronią jest cg,spawnisz sie zapewne i pierwsze co robisz to rura na ramię i jazda tłuc cegiełkami.Tyle czasu grasz tym mechanikiem a widocznie nawet nie wiesz do czego służy spawarka w twoim ekwipunku.Do tej pory nawet nie masz insignia za 50 squadowych napraw czyli jedyne co robisz to pykasz cegiełki a pojazdy sojusznicze masz głęboko w d...Przecież mechanik nie jest od naprawy...Lepiej stanąć gdzieś na górce albo w krzaczku i czekac na ofiarę jak wychyli główkę...Nawet nie wiesz co to pistolet bo przez cały czas gry nie zabiłeś nikogo z broni krótkiej...lepiej przecież poczekać jak gustav się załaduje :lol:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
ROxOr napisał(a):
ZzackK napisał(a):
No tak wszyscy ci zazdroszczą statystyk Obrazek 1/32, sorry, ale robi się żałośnie i ja kończę tą dyskusje, bo na szczęście nie jestem Pro :)
Cya

No tak za to jesteś super graczem, który na 3,5 k zabójstw mechanikiem złapał aż 2240 killów carlem gustavem :omg: Z podstawowych broni mechanika masz 40 killi :!: Czyli twoja podstawową bronią jest cg,spawnisz sie zapewne i pierwsze co robisz to rura na ramię i jazda tłuc cegiełkami.Tyle czasu grasz tym mechanikiem a widocznie nawet nie wiesz do czego służy spawarka w twoim ekwipunku.Do tej pory nawet nie masz insignia za 50 squadowych napraw czyli jedyne co robisz to pykasz cegiełki a pojazdy sojusznicze masz głęboko w d...Przecież mechanik nie jest od naprawy...Lepiej stanąć gdzieś na górce albo w krzaczku i czekac na ofiarę jak wychyli główkę...Nawet nie wiesz co to pistolet bo przez cały czas gry nie zabiłeś nikogo z broni krótkiej...lepiej przecież poczekać jak gustav się załaduje :lol:


Fajnie że wskoczyłeś, ale ja wyklepał w jaki sposób używałem Cegły nie kryjąc się z tym, a dwa umknął ci szczegół, nie jestem pro (czytaj wyżej) więc nie rusza mnie spuszczanie się ekspertów od wyższości kija nad patykiem do rurki :lol:
Ps
Jak chcesz być uczciwy podaj wszystkie statystki broni jakich używałem, oraz ile czasu spędziłem na nich z porównaniem czasów na klasy :)
Ps2.
Popatrz na czas twojej gry i ilość wydiodowania obcych pojazdów 580 strzałów przez 303h gry vs moje 223h gry i 4 054 strzałek, widzisz zrezygnowałem z gnata zmniejszając sobie ilość fragów oraz pogarszając DPM :D Na szczęście jestem no-pro.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sie 2010, 16:53 przez ZzackK, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
ZzackK napisał(a):
ROxOr napisał(a):
ZzackK napisał(a):
No tak wszyscy ci zazdroszczą statystyk Obrazek 1/32, sorry, ale robi się żałośnie i ja kończę tą dyskusje, bo na szczęście nie jestem Pro :)
Cya

No tak za to jesteś super graczem, który na 3,5 k zabójstw mechanikiem złapał aż 2240 killów carlem gustavem :omg: Z podstawowych broni mechanika masz 40 killi :!: Czyli twoja podstawową bronią jest cg,spawnisz sie zapewne i pierwsze co robisz to rura na ramię i jazda tłuc cegiełkami.Tyle czasu grasz tym mechanikiem a widocznie nawet nie wiesz do czego służy spawarka w twoim ekwipunku.Do tej pory nawet nie masz insignia za 50 squadowych napraw czyli jedyne co robisz to pykasz cegiełki a pojazdy sojusznicze masz głęboko w d...Przecież mechanik nie jest od naprawy...Lepiej stanąć gdzieś na górce albo w krzaczku i czekac na ofiarę jak wychyli główkę...Nawet nie wiesz co to pistolet bo przez cały czas gry nie zabiłeś nikogo z broni krótkiej...lepiej przecież poczekać jak gustav się załaduje :lol:


Fajnie że wskoczyłeś, ale ja wyklepał w jaki sposób używałem Cegły nie kryjąc się z tym, a dwa umknął ci szczegół, nie jestem pro (czytaj wyżej) więc nie rusza mnie spuszczanie się ekspertów od wyższości kija nad patykiem do rurki :lol:
Ps
Jak chcesz być uczciwy podaj wszystkie statystki broni jakich używałem, oraz ile czasu spędziłem na nich z porównaniem czasów na klasy :)
Ps2.
Popatrza na czas twojej gry i ilość wydiodowania obcych pojazdów 580 strzałów przez 303h gry :D

Podaje poprostu to co masz w statystykach.Pisze czarno na białym ze nie wiesz co to naprawianie pojazdów i że nie używasz broni podstawowych mechanika i pistolsów tylko od razu sięgasz po cg.Nie jest podane ile czasu spędzileś jako mechanik a nie chce mi się grzebać w twoja historię bo widzę jaki styl gry preferujesz i to jest twoja sprawa, ale dla mnie jesteś poprostu "ceglarzem" a taki rodzaj plajerów strasznie mnie denerwuje.
Moze tak bardzo często nie używam tracera bo podchodze na bliższą odległość do pojazdów zeby je rozwalić i tracer nie jest do tego potrzeby(często gram też z minami).Poza tym gram zawsze na 1 lini frontu więc od tracera bardziej przydaje się tam pistolecik,który nie raz uratował mi tyłek :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 16:59 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Jesteś boski ROxOr, jak widzisz gram zdecydowanie najczęściej asfaltem, lubię poskrobać każdego MC i jak nie mam C4 to mam skakać po pojazdach :D
Tobie nawet przez myśl nie przyszło, że biegam cały czas z dartem "diodując" w miarę możliwości każdy metal, ale nie przeszkadza ci to jechać po kimś, a wystarczyło dobrze czytać staty, a nie wybiórczo aby dopasować je do własnej wyobraźni.

O pistolecik, o frag więcej, o uratował mi tyłek, a drużynie? Sam rozwalasz, to nie dziw się że RPG leży w szafce, a mechanicy mają CG, bo po kij mają czekać na oznaczenie schowanego tanka? :) Zerknij sobie na "Smoke" twoje i moje, ile usunąłeś pikaw z "naszych" pojazdów, jak długo go używałeś przez 303h gry? Często grasz minami, a jak u mnie ?


Pa
pozdrawia no-pro prawie niedzielny player :D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sie 2010, 19:20 przez ZzackK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL