Teraz jest 29 wrz 2024, 11:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 wrz 2010, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
JOY napisał(a):
D'ask napisał(a):
moj pierwszy bardzo kiepski moim zdaniem filmik :mrgreen: (jak ktos chce to moze obczaić ;P )
http://www.youtube.com/watch?v=MrtKM3jdMSI

Nigdy wcześniej nie robiłem filmików.
:P

Tylko szkoda że taki długi i mało skondensowanej walki ;) Np. mogłeś podzielić na "wyczyny w heli" i piechote wyszło by 2x5 min..

Ile taki 10 min film zajmuje do wrzucenia na YT? w rozdz 480?



Moj zajmował prawie 2 GB przy necie 1MB wrzucał się całą noc. Ale jakość mimo wszystko i tak slaba ale to przez program ulead video studio ktory juz usunąłem :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2010, 16:50 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ca 6min filmik frapsy & windows movie maker = ca 330mb, 1080hd, ladowal mi sie ca 30 min, lacze dtelecom 16000dsl
[Yossarian] napisał(a):

@down: rocks! moj ty pr0, spojrz na tickety i gdzie jest os obrony... potem komentuj dalej ;) ale z glowa...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 1 wrz 2010, 17:27 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2010, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Fomas napisał(a):
P4V3l napisał(a):
Mnie poskładała akcja od 7.47 do 8.02, która dobitnie pokazuje to, jakie umiejętności mają typowi ceglarze w strzelaniu z podstawowej broni. :lol: Oczywiście nic nie zarzucam i nie piszę konkretnie o Tobie D'ask ale ten moment na filmiku rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat skilla noobów z rurą. :mrgreen: Jak pestka nie może, to gustav zawsze dopomoże... :lol:


Ale się czepiasz...
Przecież widać że skończył mu się magazynek (w pp2000 to błyskawicznie wypluwa pestki) próbował zmienić na pistol, ale w porę się zorientował że tracerem nic nie zrobi, więc żeby nie tracić czasu na przeładowanie i nie dać się załatwić poprawił CG. Prawidłowy odruch mechaniera.

Czepiam się bo miał prawie 2 pełne magazynki, które zmarnował tylko na tego jednego snajpera i to jeszcze bez skutku. :D Dopiero gustav w łapę i po kłopocie... :mrgreen: Rozumiem, że mogła to być chwila słabości ale jeśli mogę coś Ci poradzić D'ask na przyszłość, to więcej opanowania przy takich sytuacjach bo efekty będą najczęściej takie jak na filmiku. :wink:



"Thats sniper rocks in tank!" - rzeczywiście... :o :lol:


Edit @down
No wiem o tym, że się walił, dlatego w takich sytuacjach się nie strzela bo marnujesz tylko cenne naboje chyba, że celujesz do kogoś kto stoi w miejscu... Wtedy można śmiało pruć z karabinku bo to nie wpływa na tor lotu pocisku.
To tyle ode mnie. :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 wrz 2010, 17:58 przez P4V3l, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2010, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
no spoko tylko nie wiem czy zauwazyles ze budynek za plecami mi sie walil i obraz skakał. drugi magazynek owszem spudłowałem - bywa, ale przecież nie zawsze musze trafiać idealnie, a tym bardziej nagrywając gdzie fps spada mi do 20 ;)

Proponuje wrzucić na luz i nie kłócić się przez moją osobe. Poza tym napisałem zaraz na początku że filmik jest "bardzo kiepski" :)

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2010, 22:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Jakiś czas teamu umówiłem się z kumplami z pewnego forum i zrobiliśmy coś takiego :D http://www.youtube.com/watch?v=F72DbguyVr0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2010, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
nie zebym sie czepial krex , ale... ile jeszcze takich filmikow powstanie? codziennie na YT wrzucaja caly czas te ''smieszne'' filmiki bo oooooo duza ilosc miny wypie... w kosmos quada , rozumiem mozna to obejrzec posmiac sie itd , ale nie kiedy tych filmikow jest bog wie ile

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2010, 08:58 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
D'ask napisał(a):
Moj zajmował prawie 2 GB przy necie 1MB wrzucał się całą noc. Ale jakość mimo wszystko i tak slaba ale to przez program ulead video studio ktory juz usunąłem :P

a czego uzywasz? bo wlasnie dreczy mnie problem slabej jakosci z ulead...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
capri napisał(a):
D'ask napisał(a):
Moj zajmował prawie 2 GB przy necie 1MB wrzucał się całą noc. Ale jakość mimo wszystko i tak slaba ale to przez program ulead video studio ktory juz usunąłem :P

a czego uzywasz? bo wlasnie dreczy mnie problem slabej jakosci z ulead...


Od kilku dni mam Sony Vegas 9. Troche za mało czasu aby sprwdzić go, ale już na pierwszy rzut oka wydaje mi sie o niebo lepszy. Jak ponagrywam z gry nowe filmiki to sprawdze jak to wygląda z jakością.
Pzdr

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2010, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Małe promo video ,parę akcji od ekipy PURE,pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=WgWTbk0IPZI

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Adriano47 napisał(a):
Małe promo video ,parę akcji od ekipy PURE,pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=WgWTbk0IPZI


jakieś pojedyncze fragi,wszystkie akcje na pubie, w większości na tym filmiku widać tylko wielkiego farta i nieogarniętych noobów, a nie jakiegokolwiek skilla ...

PS.pierwsza akcja rozwala , nie ma to jak wyciągnąć rpg'a jak nie daje się normalnie zabić ;P

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2010, 17:05 przez Orenos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Mówisz"nieogarniętych noobów " uwielbiam forumowych trolli,byle by tylko kogoś zaczepić.


P.S. Daj nam Boże więcej uberpro skillowych expertów,będzie fun.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Dałeś linka do tego "promo" na forum , więc trzeba było się liczyć z tym ,że będą komentarze odnośnie niego i nie wszystkie będą przychylne, więc nie chrzań o trollowaniu , czy o uberpro expertach , bo tylko się ośmieszasz...

PS.Nie dawaj nam Boże więcej ludzi którzy nie potrafią przyjąć krytyki,ale obrazić kogoś to i owszem :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Kolego jest różnica między krytyką czegokolwiek a obrażaniem zarówno gości mojego serwera jak i kolegów z drużyny.Jeżeli nie widzisz tej różnicy to ciężko mi w ogóle z tobą polemizować.Naturalnie może Ci się nie podobać to zrozumiałe ale po co takie przytyki?Kolejny durnowaty forumowy konflikt?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
Te "nieogarnięte nooby" to zapewne chodziło mu o waszych przeciwników. Trzech dało się znożować w budynku. Jacyś ślepcy też z nich. Medycy stoją w miejscu i strzelają zamiast rozglądać się czy aby ktoś ich nie zajdzie od tyłu. Widzi że ktoś do niego strzela z przodu to zamiast się ukryć za murkiem, rzucić granat i chwilę poczekać to nadal biegnie jak kamikadze. A tak akcja gdzie dwóch zwiadowców jest w budynku mnie załamała. Zwiadowca biegał jak obcy i walił w przycisk noża żeby zabić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Oczywiście , że miałem na myśli waszych przeciwników pisząc "nieogarnięte nooby " , a nie was...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL