Teraz jest 29 wrz 2024, 05:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2010, 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2010, 07:52
Posty: 45
Bardzo dobra robota, film świetny, fragowanie również, a komentarze typu: "jedziesz na dopalaczach" lub "przeciwnicy to lamy", zawsze się zdarzą jak ktoś pokaże że ma "skilla". Gratuluję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
HapTi:

Uzywam kul magnum + 2x wiecej ammo/nade. Brak wielkiego odrzutu wynika z faktu ze kazdy strzal to osobne klikniecie myszki. Polecam Ci znalezc dla kazdej z klas bron, ktora najlepiej Ci lezy i tylko tym grac. Gdybys sprawdzil moje staty to zobaczylbys ze na X8 mam prawie 3000, Abakan94 tez kolo tego, M4 cos kolo 1500. To same bronie dla asfalta. Odnosnie medyka to w sumie tylko T88, z ktorego mam prawie 6000 i oczywiscie pistol M9 gdzie kolo 1500 sie znajdzie. Inzynier to Ak albo P2000 i RPG7/AT. To kwestia wprawy i opanowania broni a nie dodania jakiegos perka.

Soundtrack:

Rob Zombie - Dragula (Hot Rod Herman Remix - kawalek z pierwszej czesci Matrix'a)

Dope - Die Mother Fucker

Ribel95

M1911 to dobry i silny pistol ale lepiej miec jeszcze 5 kulek w magazynku bo nigdy nie wiesz co jest za rogiem.. :)

Gargot

Serwerek znajdziesz pod adresem http://www.polishhussars.pl aczkolwiek gram na wielu innych serwerach rowniez. Odnosnie fragowania to watpie aby tam Ci sie jakos lepiej zabijalo. Ja osobiscie jak wpadam na serwer i poziom mnie nie zadowala po prostu go zmieniam.

ObuchPL

Jak wyzej serwer znajdziesz pod http://www.polishhussars.pl aczkolwiek prawie zawsze jest tam ekipa z naszego klanu wiec watpie aby cos z poziomem ich gry bylo nie tak. Chcialbym dodac ze w Warock klan PH reprezentowal nas w 2007 roku w Seulu tak wiec skill stoi na dobrym poziomie a fragi nie sa robione na dzieciach co komputer dostaly pod choinke :)

Orenos

Podstawa to komfortowe warunki pracy :D Myslisz ze Kubica bylby taki szybki gdyby w F1 dalej jezdzil gokartem.. ;)

MK

Jak ja zaczynalem grac po sieci w fpp to nie uzywalo sie wtedy jeszcze myszek (Doom, Doom II, Duke Nuke 3D :lol: ). Pozniej przyszedl czas na ut99, z ktorym zwiazalem sie na ponad 4 lata. W wolnych chwilach byl Half-Life, Half-Life:Day of Defat (na silniku source bo zwykly mi sie nie podobal), Q3 (cmpa tylko), Red Orchestra, Call of Duty (tylko modern warfare I), Quake Live (tylko insta gib) no i oczywiscie BC2. Wiesz, 13 lat grania w sumie robi swoje a to tylko fpp.

Mario

Ciekawe czy znalazles swojego nicka na filmie :mrgreen:

Crawler80

Wielkie dzieki stary. Zaluje tylko ze z poprzednich platform nie robilem zadnych filmikow ale zawsze jakos zapalu aby dokonczyc wszystko brakowalo. Niestety.. Odnosnie tego filmu to akcje nagrane sa praktycznie w przeciagu jednego weekendu. Odnosnie komentarzy to wiekszosc na szczescie jest pozytywnych co mnie niezmiernie cieszy :) Wczoraj jak siadlem kolo 19 zeby juz skonczyc filmik to ok. 7 rano odszedlem od kompa spac. Problem mialem w dobrym kodowaniu filmu tak aby malo wazyl a dobrze wygladal poniewaz pierwsze wrzuty jakosc mialy na prawde marna w dodatku youtube zablokowal sciezke dzwiekowa z racji lamania praw autorskich i film nie byl dostepny w Polsce :D Na pewno nie bedzie to ostatni film a BC2 Vietnam juz nadchodzi :]

ps, nie zadowolisz wszystkich :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
b@_H napisał(a):
HapTi:

Orenos

Podstawa to komfortowe warunki pracy :D Myslisz ze Kubica bylby taki szybki gdyby w F1 dalej jezdzil gokartem.. ;)



No , ja mam kompa na którym śmiga Crysis na very high , plus AA, dx10/11 itp. a w bc2 na starych mapach zdarzały się miejscami takie spadki fpsów, że szkoda gadać(możliwe , że to przez skok pingu), niestety taka jest specyfika tej gry, szkoda , że nie wezmą się za lagi i takie rzeczy do roboty, tylko zrobią dodatek jeden i cieszą ryjki , że znowu kaska od fanów przyjdzie ;(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Orenos:

No ja tez ubolewam nad faktem ze bc2 nie jest platforma e-sportowa i mam nadzieje ze zmienia to w bf3 poniewaz ile mozna grac na pubach pod czysty 4fun.. Wszyscy wiemy ze ta gra to tragedia na jakiekolwiek rozgrywki stad nikt (prawie) nie gra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
WOW ! poprostu WOW
Ładnie fragujesz :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
bah
Jak udaje się tobie strzelać pojedynczymi strzałami zachowując taką szybkość??
O nic ciebie nie podejrzewam tylko z ciekawości :D

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Gapcio:

dzieki :)

Grievous94

Zalezy od sytuacji. Jezeli gosciu jest blisko to wiadomo ze walisz mala seryjke chyba ze masz pewnosc ze bedzie bania. Na dalsze odleglosci to wlasnie pojedyncze strzaly. Dobrym przykladem jest poczatek filmu dokladnie od 59 sekundy masz - T88 + pojedyczne strzaly = padlo chyba 5.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Fragi dobre... gracze jacyś cieńcy, ale to nie zmienia faktu iż sama gra wygląda bardzo efektownie :)
Powodzenia w dalszych grach :twisted:

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2010, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Wysyłajcie co się da... :mrgreen: zawsze to coś nowego i może być całkiem przyjemne do oglądania...
Ja nagrałem takie cuś-fragi z nowych map. Wybrałem i zmontowałem co było ciekawsze...
http://www.youtube.com/watch?v=dB7pcE4ARCI

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 01:04 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:27
Posty: 19
jest moc :D ale miejscami jak walisz kilku trochę też farcik:P co mnie zmienia faktu że kozak xD

_________________
unser:DOSTOJNY and Arica_Harbor


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 01:25 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
adiridas:

podziekowal, wiesz skill = fart w wielu wypadkach ;)

ps, tutaj sa po prostu wycinki akcji ale gdybys mial mozliwosc zobaczenia jak do nich doszlo to widac jak na dloni ze idac do przodu zawsze mozna bylo wiedziec ilu i gdzie mniej wiecej beda stad latwiej bylo ich zabic.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
99% skillu przeważnie to farty :P z zabiciem 2,3 pod rząd nie ma problemu..., ale już 4,5 w jednej akcji graniczy z cudem :stupid: [nie mówię o kampach] a mała garstka graczy tak właśnie grywa. Ja nagrałem ot tak, bez starania się, wszak to było po 3 dniach od pojawienia się nowych map. Chciałem również złączyć z muzyczką-byście nie mówili ze nudne...
PS/ Ostatnio jadąc na punkt B [mapa HD] gdy wysiadłem z mobila zabiłem jednego z granata, drugiego z granatnika i do tego 3 z M416 :twisted: i widzisz-z jednej strony fart, ale z drugiej trzeba mieć refleks... Dodam że nie grywam na HC.

Zapraszam TU: viewtopic.php?f=106&t=36311
Program: TOP 5-Kill Scenes! [Tylko Battlefield]
Chciałbym byście mi wysyłali swoje pojedyńcze ciekawe fragi jak i ciekawe akcje...

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
TestyGier napisał(a):
gdy wysiadłem z mobila zabiłem jednego z granata, drugiego z granatnika i do tego 3 z M416




Żaden skill , ani fart , po prostu takie akcje są normalką ;) A żeby zabić kogoś z granatnika to taaaakiego skilla i refleksu trzeba , że hoho :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Refleks trzeba mieć na 3 graczy :twisted: zabitych pod kolej z M416. Ja wiem że to nie wyczyn-ale akcja była przednia...
Swojego czasu dużo grywałem w UT, AVP i CS'a-a tam skill i refleks to w pewnym sensie podstawa :omg: i mi to ułatwia grę..., wszak są dni że mam 20-8 :stupid: nie wiem dlaczego, ale zdarzają się "ciężkie" dni dla gracza. Jak nie snajpa to wlecisz quadem pod nos 3 medyków i 2 asfaltów.

Jeśli macie dobre kille-wysyłajcie je mi... Mam już 2 prace od osób, namawiam kolegów również-chcę by ten programik wypalił :mrgreen:
viewtopic.php?f=106&t=36311

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2010, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
W duzym stopniu zalezy od gry ile osob w jakim czasie i sytuacji mozesz uwalic. W ut99 mogles miec i 10 pod rzad a akcja nie trwala dluzej jak np 10 sekund tak wiec.. W bc2 tez moesz uwalic i 10 w sytuacji rowniez nie dluzszej jak 10-14s ale wtedy dostaniesz nalepke ze grales z ''noobami'', itp itd ;) To juz jest inny gameplay choc osobiscie jak dla mnie nie ma problemu z 4 czy 5 czy nawet 10. Kwestia lezy jak podchodzisz do gry i to jaki masz styl a nie w co grasz.

Dochodzi tez problem ludzkiej mentalnosci bo zabijesz 10 ale bedzie ze to z granatnika, czolgu, m60 czy cos. Zabijesz kazdego czym innym (mniej wiecej ja tak robie) to bedzie ze inny tak nie umie to powie ze chyba uzywasz dopalaczy i tak w kolko macieja.. :)

To nie agencja towarzyska nie zadowolisz wszystkich. Najwazniejsze aby sie podobalo temu co to zrobil bo opinia publiczna jest gowno warta stad tak malo fragmovies wychodzi na swiatlo dzienne bo ludzie po prostu maja w dupie innych zdanie i chwala im za to.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL