Teraz jest 25 wrz 2024, 04:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2011, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
m82 dokladnie, w Bad Company 2 były te zniszczenia bardziej pokazane ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 13:19
Posty: 21
Ja jestem zawiedziony. O ile w kwestii gameplayu nie mam nic do zarzucenia, to już jakość wykonania woła o pomstę do nieba. W około 50% przypadków gdy włączam grę, moja postać zaczyna wirować w prawą stronę i nie da się tego zatrzymać inaczej niż restartując całą grę. Co gorsza ten problem pojawiał się już w becie, nawet to zgłosiłem, a nadal błąd występuje
Na dodatek bardzo często zdarza się, że gra nie chce się włączyć na pełnym ekranie, tylko na zmaksymalizowanym oknie, przez co grę zasłania mi pasek startu i nazwy.

Naprawdę kiepsko ze strony Dice, że wydaje tak zbugowaną grę, rozumiem, ze to rozruch, więc mam nadzieję, ze te problemy szybko znikną


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 17:29 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
A ja jestem wniebowzięty! Grafika i udźwiękowienie tworzą niesamowity klimat pola walki. Podoba mi się modyfikacja klas postaci. System zniszczeń na większych mapach (np. Kharg Island) stoi chyba na takim samym poziomie jak w BC2, Zabudowania wokół stacji benzynowej, jak i sama stacja zostały zrównane z ziemią, wszędzie gruz :D Odradzanie się w pojazdach APC umila życie i nie trzeba biec kawał drogi do centrum walk. Jedyne co mi się nie podoba w BF3 to nieczytelna mapa o zbyt małym stopniu powiększenia i wszechobecne lagi na serwerach (zapewne zostanie to poprawione) .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
Ja sie zawiodlem. SP to czysty pok.az mozliwosci silnika graficznego bo sama kampania jest liniowa i yyyy "ale to juz bylo".

Co do MP to jestem rozczarowany tym ze myslalem ze to bedzie dojrzala gra z dojrzala rozgrywka. Oczywiscie czuc chaos wojny i sama oczo-jebna grafika powoduje ze dobrze zamaskowany wojak moze sie zlac z otoczeniem(gdyby nie te znaczniki na wrogach). Ale jednak to nie to. To ze mapy sa duze nie znaczy ze punky miedzy soba sa daleko. Nie chodzi mi tu o odleglosci kilometrowe.... ale mogly by byc dalej(oczywiscie tu chodzi o to by samoloty se mogly polatac). Ale pare czolgow, smiglowcow i innich rzeczy z odleglosci 500m... ok to jest chaos ale czy to odzwierciedlenie pola walki? A szczytem wszystkiego byla moja dzisiejsza rozgrywka w trybie conquest. Lece se moim F18 Hornet i prowadze walke z Su34(chyba to su 34 :P). Kolesia zestrzeluje a pochwili jest dzwiek ze sciga mnie rakieta. Poczym lag uniemozliwia mi wyjscie z samolotu i gine. Kill cam pokazuje mi ze to koles lecacy na spadochronie z Igla w reku. Malo tego... ten sam koles ktory oberwal odemnie ;). W ogole rakiety na spadochronach? Albo Igly do zestrzeliwania samolotow? :P.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Jak dla mnie nie jest źle. Mogło by być więcej fpsów... ;s No ale kiedyś się wymieni i będzie okej.

Co do samej rozgrywki to eeee samoloty są za słabe. Mogli by dać chociaż te naprowadzane rakiety żeby zabierały ~50%+ hp z czołgu :P

Do reszty to się wypowiem jak więcej pogram.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 18:22 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
IMO: kupa blyskotek i 'super' zabawek i dodatkow do nich... Quake dla lubiacych lezec na ziemi - zwlaszcza sqdm i tdm...
Gra zrypana na maxa. Wole BC2.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 12 paź 2010, 10:52
Posty: 12
Habas napisał(a):
W około 50% przypadków gdy włączam grę, moja postać zaczyna wirować w prawą stronę i nie da się tego zatrzymać inaczej niż restartując całą grę.


A masz podłączonego jakiegoś pada albo kierownicę? U mnie podobną sytuację powoduje pad, jak mam podłączoną kierownicę to jak potrząsę biurkiem to zaczyna mi patrzeć pionowo w górę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
Wielka premiera okazala sie wielka porazka. Nie jest to ani przelom ani gra na jaka wszyscy czekali.
Tak naprawde nie ma tutaj nic procz lagow. Moze za miesiac czy 2 po wypuszczeniu Entej liczby patchy bedzie mozna pograc.
Tak bardzo walcza z gra Call of Duty a zrobili prawie to samo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 13:19
Posty: 21
rypley napisał(a):
A masz podłączonego jakiegoś pada albo kierownicę? U mnie podobną sytuację powoduje pad, jak mam podłączoną kierownicę to jak potrząsę biurkiem to zaczyna mi patrzeć pionowo w górę.


Nie, jedyną "nienormalnością" w moim przypadku jest gra na laptopie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:07 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Ja jestem zawiedziony tą grą. Gra nie ma nic rewolucyjnego, a jakość wykonania stoi na przeciętnym poziomie.
Masa błędów, sztywny gameplay. Wymagania za wysokie w stosunku do jakości tego co się widzi na ekranie. Gram na low detail rozdzialka 1600x cos tam a i tak chodzi srednio, mimo ze nie mam tak starego sprzętu (c2d e8400 3 ghz, hd 4580 512mb, 4 gb ram) Frostbite 2 pod wzlędem zniszczeń nadal 100 lat za enginem zniszczeń z red faction.
Mapy średnie, zryty system battlelog (żeby zmienić serwer trzeba wyjść z gry). Nie mogli zrobić wyszukiwarki a'la CSS.
Balansowanie leży i kwiczy (nie raz miałem dzisiaj akcję, że w przeciwnej drużyny było 2x tyle co mojej), brak komunikacji glosowej, nie możność ustawienia 4,5 przycisku na wielu myszach, oszalały PB, system zniszczeń pojazdów (poniżej 50% i robi się odliczanie). Zbyt wtapiające się w otoczenie postacie. Błędy w przeskakiwaniu przez ogrodzenia, nagłe ataki lagów i jeszcze pewnie spooooro więcej mógłbym wymienić :/

Niestety BF 3 nie jest moim zdaniem, żadnym przełomem. Jest wręcz moim zdaniem solidnym krokiem wstecz. Jak w ogóle śmiali wypuścić na rynek tak mocno nie dopracowany produkt ??

Jak narazie niestety BF muszę ocenić na 3 w skali 6.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
Zwalony system dmg, połowa serwerów laguje, druga połowa ma problemy z PB, żeby odblokować podstawowe rzeczy w jetach to trzeba być mistrzem.
Trzema słowami:
Beta
Była
Lepsza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
tak jak napisal Yossarian, gra zrypana na maxa i w tej chwili wole grac w BC2. Masa gadzetow tylko zepsula ta gre, panuje zbyt wielki chaos. Dziesiec razy mniej serwerow Hardcore, do tego killcam i mapa na tych serwerach. Gadzety typu przenosna antena do respawnow to jakas kpina. Druzynowa goraczka i goraczka traca wogole sens rozgrywki skoro przeciwnik respi sie za nami. Problemy z dolaczeniem do druzyny, lagi. Odechcialo mi sie w to grac...,


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 00:36 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 00:00
Posty: 3
o to moje wrażenia :)
http://www.youtube.com/watch?v=5P3OgS_fe2c


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Co do samolotów, to walczyłem dziś używając pojazdu AA, z gościem, który miał chyba odblokowaną większość opcji w samolocie. O ile większość pojazdów zestrzeliwałem bez problemu używając rakiet, to samolot z trybem stealth ciężko złapać. Mój AA gubił sygnał co jakiś czas i nie mógł się naprowadzić poza tym gość używał flar, które mniej więcej pokrywały się ładowaniem ammo do AA. Więc myślę, że w miarę upływu czasu ciężej będzie używać AA vs samolot.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 02:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 13:24
Posty: 42
Lokalizacja: Breslau
Najbardziej śmieszą mnie te wasze narzekania. Za każdym razem gdy wychodzi nowa część Battlefielda okazuje się, że większość uważa iż poprzednia część była lepsza.. Jeszcze niedawno czytałem jakim to BC2 jest syfem dla noobów, nie miała podobno niz z prawdziwego Battlefielda.. Teraz okazuje się, że nowa trójeczka, jest jeszcze gorsza od niej. Skąd w takim bądź razie takie tłumy na serwerach? Skoro nikomu się nie podoba to po co się męczyć? Odpalcie BF2, nikt wam nie broni.

A co do samej gry to do minusów mogę zaliczyć tylko masę bugów, lagów itp. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to problem przejściowy, o czym zdecydowana większość chyba zapomniała. Sama rozgrywka jest świetna, nie mam jej nic do zarzucenia.

_________________
.::Zabijacz namber łan::.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL