Teraz jest 25 wrz 2024, 04:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2011, 05:52 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
nirvanes napisał(a):
Najbardziej śmieszą mnie te wasze narzekania. Za każdym razem gdy wychodzi nowa część Battlefielda okazuje się, że większość uważa iż poprzednia część była lepsza.. Jeszcze niedawno czytałem jakim to BC2 jest syfem dla noobów, nie miała podobno niz z prawdziwego Battlefielda.. Teraz okazuje się, że nowa trójeczka, jest jeszcze gorsza od niej. Skąd w takim bądź razie takie tłumy na serwerach? Skoro nikomu się nie podoba to po co się męczyć? Odpalcie BF2, nikt wam nie broni.

A co do samej gry to do minusów mogę zaliczyć tylko masę bugów, lagów itp. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to problem przejściowy, o czym zdecydowana większość chyba zapomniała. Sama rozgrywka jest świetna, nie mam jej nic do zarzucenia.

Też się dziwie, przecież ten syf - BC 2 też miał te narzekania na początku, że nie dało się grać, lagi itd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 07:08 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Od pół roku zauważyłem pewny, że tak nazwę mechanizm. Jak o BF3 Nie było wiadomo prawie nic to gra była mega super. Im więcej twórcy zdradzali tym więcej narzekania było. A jak już beta ruszyła to całkiem mega syf, i wszystkie inne części były lepsze tylko nie ta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 08:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2010, 14:02
Posty: 17
XerxesPL napisał(a):
nirvanes napisał(a):
Najbardziej śmieszą mnie te wasze narzekania. Za każdym razem gdy wychodzi nowa część Battlefielda okazuje się, że większość uważa iż poprzednia część była lepsza.. Jeszcze niedawno czytałem jakim to BC2 jest syfem dla noobów, nie miała podobno niz z prawdziwego Battlefielda.. Teraz okazuje się, że nowa trójeczka, jest jeszcze gorsza od niej. Skąd w takim bądź razie takie tłumy na serwerach? Skoro nikomu się nie podoba to po co się męczyć? Odpalcie BF2, nikt wam nie broni.

A co do samej gry to do minusów mogę zaliczyć tylko masę bugów, lagów itp. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to problem przejściowy, o czym zdecydowana większość chyba zapomniała. Sama rozgrywka jest świetna, nie mam jej nic do zarzucenia.

Też się dziwie, przecież ten syf - BC 2 też miał te narzekania na początku, że nie dało się grać, lagi itd.



Ludziom ciężko się odzwyczaić. Inne u niektórych = złe... Takie moje zdanie :P

Dla mnie gra jest super, troche mieszane uczucia mam co do opcji leżenia no ale.... damy rade :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pograłem w multi raptem parę godzin.
Generalnie jest ok, względem bety raczej szału ni ma.
Owszem naprawili żółwika, zapadanie się pod mapę, włączyli destrukcję, ale tak na prawdę gra będzie grywalna po 2-3 łatkach. Jak na razie brak konfiguracji klawiszy myszki, ba brak nawet ustawień czułości myszy i odwrócenia osi zniechęcają i frustrują. Do tego masa lagów i trudności w dostaniu się na wybrany serwer.
Tytuł zapowiada się bardzo, bardzo dobrze. Ale na dobre "pogranie" potrzeba jeszcze poczekać kilka miesięcy, żeby się DICE wzięli w garść i naprawili koszmarne problemy z połączeniami.
Powtórka z rozrywki rodem z BF2. :stupid:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 09:48 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Ja tam nie wiem jak było kiedyś ale czytająć Twój post nic nie jest prawdą w moim przypadku, mysz działa, z klawiszami robię co chcę, oś odwróciłem na starcie do latania samolotami, wbicie na serwer nie stanowi żadnego problemu (na 6 godzin gry tylko raz na serwer nie wszedłem - ktoś mnie ubiegl ;p) a lagi ... jak dla mnie w BC2 maiałem wieksze problemy.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Anor85 napisał(a):
Ja tam nie wiem jak było kiedyś ale czytająć Twój post nic nie jest prawdą w moim przypadku, mysz działa, z klawiszami robię co chcę, oś odwróciłem na starcie do latania samolotami, wbicie na serwer nie stanowi żadnego problemu (na 6 godzin gry tylko raz na serwer nie wszedłem - ktoś mnie ubiegl ;p) a lagi ... jak dla mnie w BC2 maiałem wieksze problemy.

Mogę odwrócić oś dla piechoty, ale dla heli albo jet już nie.
Mysz działa zbyt szybko, nie da się jej zwolnić z poziomu gry, a nie chce mi się za każdym razem przestawiać DPI myszki, żeby móc pograć w bf3.
Ładowanie się serwerów w "nieskończoność", albo wywalanie z hasełkiem typu "connection server lost" po 2 min gry w większości przypadków.
Zdaję sobie sprawę, że to problemy wieku dziecięcego i z czasem będą naprawione.
Zawsze tak jest z nowymi grami.
BF3 rulez!

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 10:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Wierzbin napisał(a):
Anor85 napisał(a):
Ja tam nie wiem jak było kiedyś ale czytająć Twój post nic nie jest prawdą w moim przypadku, mysz działa, z klawiszami robię co chcę, oś odwróciłem na starcie do latania samolotami, wbicie na serwer nie stanowi żadnego problemu (na 6 godzin gry tylko raz na serwer nie wszedłem - ktoś mnie ubiegl ;p) a lagi ... jak dla mnie w BC2 maiałem wieksze problemy.

Mogę odwrócić oś dla piechoty, ale dla heli albo jet już nie.
Mysz działa zbyt szybko, nie da się jej zwolnić z poziomu gry, a nie chce mi się za każdym razem przestawiać DPI myszki, żeby móc pograć w bf3.
Ładowanie się serwerów w "nieskończoność", albo wywalanie z hasełkiem typu "connection server lost" po 2 min gry w większości przypadków.
Zdaję sobie sprawę, że to problemy wieku dziecięcego i z czasem będą naprawione.
Zawsze tak jest z nowymi grami.
BF3 rulez!

Do latania skonfigurowalem joya, nie przeszkadza mi odwrocenie osi, ale podejrzewam, ze w opcjach dla heli i samolotow da sie zbindowac to odwrotnie tak jak i joya mozna odwrocic.
Czulosc myszki tez mozna w opcjach ustawic, chyba nie da sie ustawic osobno dla kazdego pojazdu, na szczescie mam w myszce klawisz do szybkiej zmiany DPI :)
Co do wywalania z serwerow raczej nie zdarza mi sie, mimo ze lacze mam beznadziejne. Lagow tez nie mam, po prostu wybieram serwery z pingiem ponizej 50ms, w ciagu 4 dni zdarzylo mi sie moze ze trzy razy wejsc na serwer, ktory lagowal, wtedy po prostu zmieniam na inny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 10:49 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Ryutaro napisał(a):
XerxesPL napisał(a):
nirvanes napisał(a):
Najbardziej śmieszą mnie te wasze narzekania. Za każdym razem gdy wychodzi nowa część Battlefielda okazuje się, że większość uważa iż poprzednia część była lepsza.. Jeszcze niedawno czytałem jakim to BC2 jest syfem dla noobów, nie miała podobno niz z prawdziwego Battlefielda.. Teraz okazuje się, że nowa trójeczka, jest jeszcze gorsza od niej. Skąd w takim bądź razie takie tłumy na serwerach? Skoro nikomu się nie podoba to po co się męczyć? Odpalcie BF2, nikt wam nie broni.

A co do samej gry to do minusów mogę zaliczyć tylko masę bugów, lagów itp. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to problem przejściowy, o czym zdecydowana większość chyba zapomniała. Sama rozgrywka jest świetna, nie mam jej nic do zarzucenia.

Też się dziwie, przecież ten syf - BC 2 też miał te narzekania na początku, że nie dało się grać, lagi itd.



Ludziom ciężko się odzwyczaić. Inne u niektórych = złe... Takie moje zdanie :P

Dla mnie gra jest super, troche mieszane uczucia mam co do opcji leżenia no ale.... damy rade :)



posty tego typu nie wnosza nic do tematu... otworzcie sobie temat, np: 'narzekania na wrazenia graczy bf3'
faktami sa:
niedocigniacia dice i ea w produkcie = grze

najzwyczajniej w swiecie, mamy o czynienia z przechwalonym produktem, zapewne w zwiazku z walka o rynek konsumencki...
imo: jeszcze kilka miesiecy oczekiwan nie byloby dla nas graczy, niczym strasznym - a gra bardziej dopracowana, daje zawsze wiecej radosci :D

Obrazek

bo taki czat i co chwile jakies pierd*lki na ekranie, imo sa wkurzajace.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 12:54 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Ale na czat narzekano takze w BC2 i poprawiono go chyba po roku? Jesli dobrze pamietam.

Mi gra bardzo sie podoba. Z czystym sumieniem moge dac 10/10. Graficznie jest bardzo dobrze, a gram na minimalnych ustawieniach. Nie ma problemow z plynnoscia, a komputer ma 3 lata. Sama rozgrywka bardzo przypomina BF2 i wg mnie jest to duzy plus. Co wiecej, tryb hardcore to w koncu hardcore. Mapy nawet do trybu rush32 sa bardzo duze, zdecydowanie wieksze niz w poprzedniku. Jedyne, co bym poprawil, to sterowanie pojazdami latajacymi.

Dodatkowo wszelkiej masci unlockow jest tak duzo, ze w koncu zabawa z odblokowywaniem tych cudow bedzie troche trwala, a nie tak jak w BC2 - 2 dni i wszystko odblokowane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
nirvanes napisał(a):
Najbardziej śmieszą mnie te wasze narzekania. Za każdym razem gdy wychodzi nowa część Battlefielda okazuje się, że większość uważa iż poprzednia część była lepsza.. Jeszcze niedawno czytałem jakim to BC2 jest syfem dla noobów, nie miała podobno niz z prawdziwego Battlefielda.. Teraz okazuje się, że nowa trójeczka, jest jeszcze gorsza od niej. Skąd w takim bądź razie takie tłumy na serwerach? Skoro nikomu się nie podoba to po co się męczyć? Odpalcie BF2, nikt wam nie broni.

A co do samej gry to do minusów mogę zaliczyć tylko masę bugów, lagów itp. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to problem przejściowy, o czym zdecydowana większość chyba zapomniała. Sama rozgrywka jest świetna, nie mam jej nic do zarzucenia.


zgadzam się w zupełności!, oczywiście szanuje zdanie weteranów, dla których BF3 jest już 5 lub 6 częśc i ta akurat im się nie podoba. Rzeczywiście BF robi się coraz ciaśniejszy. Ale bogactwo możliwości i zabawy w tych chaotycznym piekiełku dla mnie w tej grze przemawia za wszystko. Na oficjalnych forach Battleloga co jakiś czas przewijają się podobne tematy, jakaś garstka ludzi dziękuje DICE za zrobienie na prawdę dobrego i efektownego produktu. Ale większość to czysta nienawiść. Ja bym miał na względzie to, że BF3 nie jest prostym multifps'em tylko bardzo rozbudowana produkcją, więc podobnie jak MMORPG potrzebuje czasu na doszlifowanie. A jeśli chodzi o efektywność i chaos przełożony nad wielkość map, to myślę, że niestety to przez COD MW.. cóż, takie jest ciśnienie i zyski biznesowe też muszą być, (choćby piękna ARMA a wcześniej OFP czy ktoś się z tymi genialnymi tytułami liczył kiedykolwiek..)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
michal7187 napisał(a):
(...) mimo ze nie mam tak starego sprzętu (c2d e8400 3 ghz, hd 4580 512mb, 4 gb ram) (...)

spoko-loko, czteroletni sprzet dwie generacje w tyl jest obecnie prawie topowy :)

kup konsole.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
capri napisał(a):
kup konsole.

I przyzwyczaj się do pada oraz tego że ogólnie są 2x słabsze niż obecny sprzęt oraz są ograniczone na milion jeden sposobów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 20:30
Posty: 28
Jak dla mnie ta wersja jest całkowicie niezrozumiała z opcją multi w obecnej wersji, czyli włażenie na serwery poprzez przeglądarkę internetową. Mam wersję "pudełkową" i myślałem że wgram grę tak jak ostatnio - a tu niespodzianka : zamiast gry instaluje się Origin. Oczywiście instaluje się też BF3, ale zapomijcie o organizacji takiej jak przy poprzednich wersjach. Gra nie oferuje własnej przeglądarki serwerów, a jedynie korzysta z przeglądarek internetowych (IE, Mozilla). Połączenia są niestabilne, zrywają się w czasie gry. Co najgorsze zawieszają sprzęt - przygotujcie sią na częste użycie kombinacji Ctrl+Alt+Del. Przy okazji tracicie wszelkie zdobycze, nawet jeśli serwer wywali was na parę sekund przed zakończeniem rozgrywki. Jak dla mnie połączenie BF3 + Origin to najgorsze co mogło przydażyć się tej serii. Szkoda, bo dość długo czekałem na fajną gierkę, a tu taka porażka ;-(
Przy okazji może ktoś orientuje się jak stworzyć dwa profile w jednej grze? Brat również chce pograć, a za bardzo nie wiemy jak wykreować drugiego użytkownika.

_________________
Obrazek
::: don't cry when you die :::


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Jeden klucz = jedno konto = jeden wojak

Ps: widze, że tradycyjne menu jest ci niezbedne do grania i czerpania z tego przyjemnosci, jak dla mnie moge się łaczyć i wybierać serwery przez Narodowy Bank Nasienia w Srilandii, ważne aby sama rozgrywka, grafika i pozostałe elementy były właśnie takie jak w BF3 :)

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 20:30
Posty: 28
Ale świetne to formum... i jacy przyjaźni użytkownicy... serdecznie dziękuję wszystkim kolegom za doświadczoną tu pomoc i wsparcie :-))

_________________
Obrazek
::: don't cry when you die :::


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 17:25 przez LightPredator, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL