Teraz jest 25 wrz 2024, 06:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 paź 2011, 03:04 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
szrama napisał(a):
Heh, kto to widział żeby w jetach był tylko mały karabinek, odblokowanie czegokolwiek teraz graniczy z cudem. Hamburgery(USA) mają już większość rzeczy odblokowane tak że ciężko wygrać z kimś walkę mając karabinek, a on ma flary, i rakiety. Jak dla mnie debilny pomysł. Gratuluje DICE. Jeszcze wiele rzeczy można by było wymieniać...



Znam ten bol, na poczatku tez niezle sie natrudzilem, zeby cokolwiek odblokowac. Jest jednak na to prosta rada - gdy nie masz nic odblokowanego, olej piechote i wrogie samoloty, a skup sie na czolgach. Jesli masz lekkiego farta, to wystarczy, ze sciagniesz dwa czolgi, a juz masz flary. Wtedy latanie staje sie calkowicie inne. Boli z kolei to, ze najczesciej polujac na czolgi dostajemy tylko 100pkt za unieruchomienie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:31 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2011, 11:15
Posty: 35
mogli by w odznaczeniach dodac np.ile brakuje do skonczenia zadania i czat umiescic w innym miejscu np.jak Bc2 w lewym gornym rogu i pomniejszony

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
ashlon napisał(a):
szrama napisał(a):
Heh, kto to widział żeby w jetach był tylko mały karabinek, odblokowanie czegokolwiek teraz graniczy z cudem. Hamburgery(USA) mają już większość rzeczy odblokowane tak że ciężko wygrać z kimś walkę mając karabinek, a on ma flary, i rakiety. Jak dla mnie debilny pomysł. Gratuluje DICE. Jeszcze wiele rzeczy można by było wymieniać...



Znam ten bol, na poczatku tez niezle sie natrudzilem, zeby cokolwiek odblokowac. Jest jednak na to prosta rada - gdy nie masz nic odblokowanego, olej piechote i wrogie samoloty, a skup sie na czolgach. Jesli masz lekkiego farta, to wystarczy, ze sciagniesz dwa czolgi, a juz masz flary. Wtedy latanie staje sie calkowicie inne. Boli z kolei to, ze najczesciej polujac na czolgi dostajemy tylko 100pkt za unieruchomienie.

Czołgi to nie... za mocne są, no chyba, że się już palą i dobijamy.

Lepiej Jeepy i helikoptery - są dużo mniej wytrzymałe, a jak się trafi pełny (na przykład na początku rundy) to duuużo punktów mamy :)

Poza tym, za stojące, puste samoloty też są 'łatwe' punkty. Jeśli nikt ich nie broni. Że to niby base-rape? Osobiście nie mam nic przeciwko jak ktoś próbuje to robić na moim lotnisku. Łatwe fragi dla mnie - stacjonarne AA w obronie lotniska są tak mocne, że jedna seria wystarczy na samolot/heli i żadne flary czy stealth nie pomoże. Jak seria dobrze wejdzie, to pilot nawet wyskoczyć nie zdąży :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Wrażenia nawet w większości pozytywne,oprócz mozolnego ładowania,logowania,ładowania,znowu czegoś sprawdzania i na koniec go to game i dalej loading mapy nosz kurw :omg: a obiecywali szybsze wchodzenie do gry niż w BC2,miny tak samo bezsensownie zrobione jak w BC2 i możne je wysadzać strzelając w nie i widać je z czołgu,powinny być talko widoczne i rozbrajane przez inżyniera,dalej jest sporo broni z przegiętym powerem,jak np. mod11 czy m16a3 nie ma szans w nawiązaniu żadnej walki ginie się od pierwszej serii,po jaką cholerę dali celowniki optyczne 8x i większe do zwykłych giwer?teraz często gęsto kolesie używają mod11 lub m16 i działają jak snajperki,jakiś bezsensowny dym po unieruchomieniu czołgu zasłaniający go i nawet nie widać czy ktoś go naprawia itp,humvee po trafieniu centralnie z rpg jest tylko unieruchomione wtf?powinna cała załoga zginąć a nie sobie kolesie wysiadają jak na pikniku

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Hmm mi mapy wgrywają się bardzo szybko. Faktycznie szybciej niż BC2 a przynajmniej takie odnoszę wrażenie(obserwując Battleloga) Może kwestia kompa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
MK napisał(a):
powinna cała załoga zginąć a nie sobie kolesie wysiadają jak na pikniku


:lol: :lol: :lol:
Ogólnie moje wrażenia fajnie tylko komp słaby i na 2h zagrałem 30 minut30 minut to były problemy z Battlelogiem/Orginem[color=#80BF00]20 minut ładowań 40 minut szukania serwera który mnie interesuje

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 11:29
Posty: 58
Lokalizacja: UK
Wierzbin napisał(a):
Powtórka z rozrywki rodem z BF2. :stupid:


:D Az sie rzuca na usta - zapowiadali przeciez powrot do korzeni, nie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
@[Yossarian] najwidoczniej grasz na niskiej rozdzielczości. Na 1920x1080 czat jest tak mały jak minimapa i NIC nie zasłania. Pewnie dodadzą w patchu jakimś skalowanie okna do rozdzielczości i tyle.

@Thaiz0r celowanie i zabicie wroga to bułka z masłem. Nie bardzo wiem czego oczekiwałeś, bo w KAŻDYM shooterze jest tak. Celujesz-zabijasz. Zdradzę Ci sekret, dziecko z karabinem może zabić bez trudu(patrz Afganistan). Problemem i skillem jest opanowanie broni na daleki dystans oraz skutecznego poruszania się by nie zginąć a zabić ;) Czołgi itd prowadzą się dokładnie tak jak w całej serii. Jedyne co czuć innego to heli/jety.

Podział broni na strony konfliktu był w tej serii od zawsze :shock: A czołgi kampiące z 400m to chyba żaden szok skoro realne rażą cele do 3km bez jakiś problemów ;) (dane z netu)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:22 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:05
Posty: 13
Panowie ja dopiero zaczynam przygode z Battlefield i mam takie pytanko .. czy wszystko to co odblokuje dla danej broni bedzie sie stopniowo na niej pokazywac czy moge np jaka czesc sobie odlaczyc.. podlaczyc.. np celownik laserowy ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:45 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Możesz biegać z gołą bronią mimo odkrycia nowego dodatku, możesz również mix-ować dodatkami według własnej woli, masz na to trzy sloty (albo cztery ? nie pamietam) i rób co chcesz :)

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:05
Posty: 13
Ale gdzie sa te ustwienia? W grze czy w przegladarce?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
W grze, Customize.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2009, 10:59
Posty: 139
Nastepne błędy .. czasami podczas kampanii nasi towarzysze lub wrogowie są niewidzialni , po prostu ich nie ma ( u mnie tak czasami bywało ). Przykład , to np w misji towarzysze nie widać było po pierwszym załączeniu misji tych gostków , ale przez dzrwi wbili ( duchy :O ) . W ostatniej misji nadal nie widze gościa z pociągu , kiedy z nim sie bije na ulicy . Drugi błąd , towarzysze w single przenikają przez nas . trzeci błąd , który jest dziwny . Czasami gra staje w miejscu , tzn głównie w misji gilotyna . Gdy ten z rpg wali w samochód i nas odrzuca , należy biegnąć za kompanamina wprost pod tą drogę ( po trzesieniu ziemi) . Jednak gdy nie pojde za trzema kolesiami , tylko np za dwoma , to oni biegna pod to i stoja , i lipa . Tamten nie dobiega . Next to gdy idziemy tym korytarzem co trzeba wywarzać drzwi , jak ten z m249 nie dobiegnie to stoimy w miejscu , nie da sie wywarzyć drzwi ,. Jak już wspominałem kompanii sami giną , oczyszczasz droge ( gilotyna ) i idziesz obok tych skał tym strumykiem czy coś, tam po tym przejściu przez mur. zabijasz wszystkich i idziesz dalej , a kompani stoją iii... dead , głupie jęki tylk osłychać . Innymi słowy kampania jest niedopracowana . Gdy pogram troche w multi wypisze błędy ( jesli beda ) .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
MK napisał(a):
humvee po trafieniu centralnie z rpg jest tylko unieruchomione wtf?powinna cała załoga zginąć a nie sobie kolesie wysiadają jak na pikniku


Większej bzdury nie słyszałem, po co się wypowiadasz w temacie jeśli masz o nim nikłe pojęcie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2009, 21:58
Posty: 11
Mnie osobiście strasznie dobija brak możliwości sprawdzenia pingu oraz brak dostępu do menu po zgonie :/ generalnie idzie sie przyzwyczaić - prócz pojazdów powietrznych jakieś dziwne to.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL