Teraz jest 25 wrz 2024, 08:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2011, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Grał ktoś w bf3 na PS3 ? chpodzi o to czy jest wymagane podstawowe konto na konsoli do grania online bo obecnie są problemy z logowaniem więc nie wiem czy w ogole jest szansa pograć w multi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
na PS3 wadą dla komputerowcow moze byc problemem zabawa padem, problemow z multi nie ma zadnych, chociaz zdarzaja sie lagi (bo na pc ich nie ma ;)). Osobiscie i tak wole wersje pc.

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
Powiem że już mi się gra zaczynała podobać, jeszcze do tego zacząłem na HC i to prawie to co BF2 w rozumieniu rozgrywki - nie ma automatycznego przywracania zycia, zabijanie swoich iftd... ale to co sie zaczyna dziać przez te moździerze to ja wysiadam... przecież nie idzie w ogóle grac normalnie bo non stop cie rozwala moździerz... sam jestem saportem i nie ukrywam pograłem chwile i sam wiem że ten element powinien być jakoś osłabiony - moździerz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 18:11
Posty: 15
@UP
Popieram. Również według mnie Igla i Stinger też są OP bo z każdego miejsca na ziemi mogą cie zdjąć (mam na myśli Jety i Heli), w dodatku przeładowanie ich zajmuje mniej niż przeładowanie flar. jeszcze zdejmuja na 1 hita :? . Dobrze że przynajmniej mają "jakiś tam" zasięg.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja tam już jakiś czas próbuję cokolwiek utłuc Stingerem/Igłą, nie licząc tego że w porównaniu do bety czas namierzania jest dwukrotnie dłuższy, to teraz albo każdy ma flary, albo jest majstrem od latania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:22 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
tez uwazam, ze trzeba po kilka razy trafic w latwiec, zeby go stracic...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Już nie wspominam o tym że Littlebird po przyjęciu na mordę przynajmniej 2 rakiet ze stingera (od 2 ludzi tak btw) potrafi wciąż się trzymać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Sorry ale żeby zbić igła jakąkolwiek chelkę która ma na pokładzie w miarę ogarniętego pilota i ganera to trzeba być szczęściarzem, no chyba że do kolesia mierzą jeszcze 3 inne igły + heli to wtedy rozumiem. Poza tym nawet jak nie wystrzeli flar to raczej i tak uda mu się zwiać bo wystarczy że schowa się za wzgórzem po tym jak oberwie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 23:52 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2011, 19:30
Posty: 33
Mofixil napisał(a):
Już nie wspominam o tym że Littlebird po przyjęciu na mordę przynajmniej 2 rakiet ze stingera (od 2 ludzi tak btw) potrafi wciąż się trzymać.


Strzelaj do smiglaków z karabinu, jest jakiś bug i 7/10 przypadków pilot obrywa heda :D

_________________
"to nie niebiańskie światło , to ogień z lufy chłopcze"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 08:12 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Posluchajcie siebie. Rozmowa jak z forum CoDa. Zablokujmy tamto, bo za mocne. Tamto bo za łatwo zabić...
Chcieliśmy sie od nich różnić ale jak widać jestescie tacy sami...
Też mnie czesto sciagaja z igły i innych ale nie robie jakiejś wielkiej zadymy. Takie jest życie przecież...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:40
Posty: 35
Proszę, tylko nie zaczynajmy tu rozmowy CODvsBF3, te spory już mnie atakują jak rano otwieram lodówkę. Przypomniałem sobie właśnie jak w podstawówce kłóciliśmy się czy Q czy UT. Poziom był podobny.

On Topic :
Bardzo mi się podoba sprawa z Dog Tagami! Tu mają duży plus. Może to nie nowość w grach (achievmenty) ale nie widziałem tego w takiej formie wcześniej. Wczoraj odblokowałem fajny dog tag :
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2010, 15:06
Posty: 7
Witam.
Jak dla mnie bf3 jest najlepsza czescia battlefielda.
Mianowicie moze zaskocze niektore osoby ale dla mnie najgorszym bfem byl bf2 (gralem od czasu do czasu przez 2-3 lata) poniewaz mapy byly ogromne, a ja jako czlowiek lubiacy biegac piechota lub jezdzic czolgiem mialem ze tak powiem przesrane... A to cie sieknal samolot a to rakieta TV z helki i po moim dlugo wyczekanym na respie czolgu byla miazga, a uwaga wyjechalem AZ 100 m od respa! Jako piechur styl gry zmusza granie grenadierem(mechanikiem) poniewaz reszta klas ogranicza sie od uciekania przed czolgiem/APC/helka. Za to tryb only inf to byla porazkaaaaaaaaa...... granat granat granat granat .....
Do tej pory mam uraz psychiczny na Strike at karkand to byl jeden wielki spaaaam nadami. Radosc z bfa 2 moga czerpac tylko i wylacznie ludzie ktorym uda sie urwac samolot lub helikopter, reszta siedzi na respie zeby je ukrasc po nastepnym zrespieniu sie, albo biega zablakanie po mapie gdzie znajdujesz fraga raz na pare minut.

Za to BC2 podobal mi sie bardzo rewolucyjny tryb RUSH ktory w koncu ograniczyl poruszanie sie. Dal wkoncu mozliwosc pogrania piechota. Kazda klasa jest wazna, a nie koles z rpg. Walki na rushu podczas ataku jak i obrony (o ile nie dojdzie do sytuacji zamykania przeciwnika atakujacego na respie...) jest dynamiczna i w koncu widac wojne jak atakuja cie cale odzialy wroga. Do tego wszystko umilaja pojawiajace sie pojazdy :D

W BF3 RUSH ( cale szczescie, bo ja na CQ nie wchodze bo lubie walczyc, a nie spac...) zostal kontynuowany w nowym stylu. Zwiekszyli troche mapy ( ale tez bez przesady), dodali samoloty szturmowe co przy ogarnietym pilocie jest masakra dla czolgow wroga. Pojawiaja sie po 2-3 czolgi na strone wiec kazdy kto chce pojezdzic lub postrzelac z karabinu ma taka mozliwosc :) W becie gralem pare razy na caspian border no i stwierdzam ze CQ sie nie nadaje dla kogos kto lubi robic rozrube w szeregach wroga. Na CQ jedynie fajnie sie siedzi snajperem na gorce i spotuje sie czolgi worga dla lotnictwa i likwiduje sie IGLY/Stingery przeciwnika oraz inne okazjonalne fragi. Tak samo punkty na CQ mozna dostac 3000-4000 pkt za runde na RUSHu (bez medali i innych baretek) nawet do 8000-10000 !!! Z odznaczeniami nawet do 25000 !

Natomiast ogolnie o BF3
Zalety:
GRAFIKA!
masa unlockow!
dopasowane mapy (nawet do CQ starali je sie jakos kupic zeby byla walka rowniez na ziemi)
Fajne gadzety!
SUPER dzwiek!
Sporo pukawek!
Nowy podzial klas! (a wlasciwie ich rework z BC2 bo nadal sa 4 klasy)
Battlelog (mi sie tam podoba czytelny, ladny, a mapki sie szybko wczytuja)

Wady:
lagi.... (ale to raczej kwestia paru patchow)
wyrzuca z serwerow ( j/w)
czasami nie widac znajomych ktory akurat jest na serwerze i gra
Niekotre gadzety i bronie sa lekko przesadzone (m416, m249, MOZDZIERZZZZZZZZ (zlooo))
balans na niektorych mcomach (mapa kanal jak ogar wejdze do tanguski to amerykanie nawet nie dotra do mcomow)


Ogolnie stawiam w hierarchi tak:
1. BF3
2. BF:BC2
3. BF:V
4. BF1942 (nie gralem... ale jak sie gralo z botami i w mody forghoten hope na przyklad to nawet z CPU sie przyjemnie grywalo)
5. BF2
6. BF2142 (nie gralem... lecz bardzo nie lubie futurystyki, widzialem u kumpla czy mi sie zadawalo ze wszystko kopiuj wklej z BF2 ????)
7. Bf Heroes/ BF p4f (a takie darmowki kto wyrzuci troche kasy to szary obywatel nawet mu nie podskoczy ze standardowa pukawka...)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 12:15 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
MrSanchez napisał(a):
Witam.
Jak dla mnie bf3 jest najlepsza czescia battlefielda.

[ciach...]

Ogolnie stawiam w hierarchi tak:

4. BF1942 (nie gralem... ale jak sie gralo z botami i w mody forghoten hope na przyklad to nawet z CPU sie przyjemnie grywalo)



czyli nie grałeś w najlepszego bfa... :)
ale zgodzę się z Tobą BF3 wniósł coś nowego świeżego że nawet taki stary człowiek jak ja się uśmiechnął, jednak najwiekszą wada nowego BF jest to że nie można sobie samemu pobiegać na serwerach, a trzeba czekać na kilku graczy... bezsens.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
supelek napisał(a):
jednak najwiekszą wada nowego BF jest to że nie można sobie samemu pobiegać na serwerach, a trzeba czekać na kilku graczy... bezsens.


Czasem znajduje takie, ale to zadkosc. Ale Imo i tak będzie ich coraz więcej.

No bo czasem ostro przesadzają, 8 slotowy serw - potrzeba graczy - osiem, lol.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 13:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
supelek napisał(a):
jednak najwiekszą wada nowego BF jest to że nie można sobie samemu pobiegać na serwerach, a trzeba czekać na kilku graczy... bezsens.


gdyby takie bieganie bylo bez punktow (no Stat padding http://en.wikipedia.org/wiki/Stat_padding ) - to fakt, mozna poznac mapki i troche 'poswirowac', ale to dla tworcow za duze wyzwanie...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL