Teraz jest 25 wrz 2024, 06:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2011, 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
[Yossarian] napisał(a):
@up:
kamperow u siebie w teamie tez oznaczysz?

W BC markowało się ich Tracerem.
Szkoda że tu go nie ma, na rzecz znerfionych do granic możliwości Stingerów i Igieł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 13:00 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
[Yossarian] napisał(a):
@up:
kamperow u siebie w teamie tez oznaczysz?
problem kampienie (imo) we wlasnej druzynie jest duzo wazniejszy i trudniejszy niz u przeciwnika, wroga jakos tam dopadniesz, swojego ni ma jak przymusic do gry zespolowej...
naciskanie Q to jedna z najwyzszych umiejetnoscie w tej grze (calej serii od czasu bf42 - gdzie jest menu na eFkach [klawisze funkcyjne]) i zdaje sie, ze jest ona duzo trudniejsza do opanowania nizeli cala klawiszologia sprzetow ladowych, wodnych latajacych jak i uzbrojenia...


Trzask napisał(a):
Nie oznaczę, ale nie możesz też narzekać na grę na różnych serwerach z przypadkowymi ludźmi którzy mają marzenie zostać snajperem - samotnym wilkiem, to tak jakbyś bardzo chciał uświadamiać ludzi odnośnie szkodliwości cukru, a i tak większość społeczeństwa będzie słodziło 2 łyżeczki, a później wyrażałbyś swoją irytację na forum cukrzyków :)


[Yossarian] napisał(a):
z celownikami 'zdobywanymi' w grze, mozna lezec z kijem (edit: czyli kazda bronia z dodatkowym celownikiem, w kazdej klasie) i kampic, to jest problem tej gry, atakujesz (rush) i wiekszac twego teamu lezy 100m od mcomow lub lata helka, czy tez wali z bazy z tanka...

chodzi np o wsparciakow z ich maszynkami i lunetkami, piechociarzy czy tez mechow - czyli specow roznej masci, grajacymi jak samotne wilki, do 'snajperow' juz sie przyzwyczailem...
gra (imo), w ktorej wiekszosc oglada sie za odblokowaniami i wyprobowaniem sprzetu na przeciwniku, traci sens, jako gra zespolowa = Q nacisnac mozesz nawet w jecie - zdaje sie, ze nie skumales co napisalem...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:40
Posty: 35
Skumałem, ale może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem.

Spokojnie, nie można zrzucać też na odblokowania w pierwszym miesiącu gry, ja np. chcę wypróbować wszystkich broni, odblokować wszystko i poczuć z czym mi się najwygodniej gra. To naturalne, ledwo 2 tygodnie minęły.
A tak jak mówiłem, wymaganie teamworku na serwerach z masą przypadkowych ludzi to pomyłka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 14:01 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
a kto tego wymaga?! :shock:
jeno powtarzam swoje wrazenia z gry: ludzie nie potrafia uzywac:
Q <--- nacisniecie tego klawisza jest bardzo latwe, podczas biegu, strzelania z uzbrojenia wlasnego i jak i wszelakiej masci pojazdow/sprzetow i lezenia na ziemi - nawet po to zeby samemu wroga przykukac, jak lezy w trawie...,
jak i calego (zrypanego) c. rose.,

a to nie team work do krocset, a podstawa klawiszologi

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
najgorsze jest teraz to, ze naprawde bedac snajperem w centrum pola bitwy szanse na wygrana 1vs1 sa znikome.Znikome w porownaniu do bc2 gdzie strzal ze snajperki z bliskiej odleglosci zabijal(nie liczac hs).A tutaj nie wazne czy mam sv98 czy mocniejsza przeciwnik traci 75%hp. Wiec nie dziwcie sie, ze wszyscy leza i kampia. Inna sprawa jak sie ma dobra druzyne i zaraz za ich plecami eliminowac przeciwnikow.


@down to co innego.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 19:23 przez Mondello, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja na 1vs1 gram z lamerskiego M39 i mało kiedy ginę.
Oczywiście jeśli już gram snajperem, którego tykam niezwykle rzadko.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 11:29
Posty: 58
Lokalizacja: UK
Tak a propos wrazen...

Dzisiaj pierwszy raz wlaczylem BF3 od nowego update'u i zauwazylem kolejkowanie na serwerach. Brawa dla EA/DICE :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja nie mam kolejki. Wciąż musze klikać join...

Czeka tylko jak jest zmiana mapy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Mondello napisał(a):
najgorsze jest teraz to, ze naprawde bedac snajperem w centrum pola bitwy szanse na wygrana 1vs1 sa znikome.Znikome w porownaniu do bc2 gdzie strzal ze snajperki z bliskiej odleglosci zabijal(nie liczac hs).A tutaj nie wazne czy mam sv98 czy mocniejsza przeciwnik traci 75%hp. Wiec nie dziwcie sie, ze wszyscy leza i kampia. Inna sprawa jak sie ma dobra druzyne i zaraz za ich plecami eliminowac przeciwnikow.


I to mnie śmieszy. Już nieraz będąc z 3 metry od wroga zadaje mu 75 obrażeń. Chociaż czasem m98b zadaj 95 obrażeń, ale co z tego jak 5 za mało.

Śmieszy mnie też stwierdzenie, że snajper kampi. Nawet w rzeczywistości snajper nie jest na pierwszej linii ognia. Tylko leży 4 dni gdzieś w krzakach i czeka na swój cel.


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 21:50 przez piotrek2142, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 11:29
Posty: 58
Lokalizacja: UK
Zelazo94 napisał(a):
Ja nie mam kolejki. Wciąż musze klikać join...

Czeka tylko jak jest zmiana mapy


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pewnie zalezy od wersji serwera?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 21:55 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
To serwer testowy. Zapewne testują kolejkę :P. Jak ją przepuszczą dalej to będzie na każdym serwerze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Niech się za błędy i balans w końcu wezmą a nie tak podstawowe rzeczy jak kolejka logowania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
piotrek2142 napisał(a):
Mondello napisał(a):
najgorsze jest teraz to, ze naprawde bedac snajperem w centrum pola bitwy szanse na wygrana 1vs1 sa znikome.Znikome w porownaniu do bc2 gdzie strzal ze snajperki z bliskiej odleglosci zabijal(nie liczac hs).A tutaj nie wazne czy mam sv98 czy mocniejsza przeciwnik traci 75%hp. Wiec nie dziwcie sie, ze wszyscy leza i kampia. Inna sprawa jak sie ma dobra druzyne i zaraz za ich plecami eliminowac przeciwnikow.


I to mnie śmieszy. Już nieraz będąc z 3 metry od wroga zadaje mu 75 obrażeń. Chociaż czasem m98b zadaj 95 obrażeń, ale co z tego jak 5 za mało.

Śmieszy mnie też stwierdzenie, że snajper kampi. Nawet w rzeczywistości snajper nie jest na pierwszej linii ognia. Tylko leży 4 dni gdzieś w krzakach i czeka na swój cel.




Zgadzam sie w rzeczywistosci lezy robi pod siebie i czeka. Ale rzeczywistosc nijak ma sie do gry.
W grze lezec i czekac cala runde to zwykla strata czasu. Mozna przeciez grac aktywnie. Tzn mozna bylo np w BC2.
Bf3 uderzyl w snajperow grajacych na bliski dystans. To jeden w wielkich minusow imo...a jest ich duzo..duuuuuuuzo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 22:55 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Mondello napisał(a):
W grze lezec i czekac cala runde to zwykla strata czasu. Mozna przeciez grac aktywnie. Tzn mozna bylo np w BC2.
Bf3 uderzyl w snajperow grajacych na bliski dystans. To jeden w wielkich minusow imo...a jest ich duzo..duuuuuuuzo.

przeciez sa strzelby... i ze snajperek mozna walic na bliska odleglosc (np z kropka lub bez celownika)... poza tym to klasa recon...

ludzie kampia, bo tak im latwiej grac, snajperow - takich serio, co robia pozytek ze swoich zabawek dla teamu i z celownikow z ogromnym przyblizeniem (spotowanie wroga), praktycznie nie ma... pelno szaranczy, lezacej po gorkach, kamieniach, krzakach czy budynkach i bezczelnie i najczesciej, nieudolnie kampiacej...


edit:
i taka uwaga: w bc2 tag klanowy mogl byc dlugi, lista znajomych byla krotka, teraz tag klanowy to max 4 znaki, a friendsow mam juz ponad 40 sztuk... waDAfak dice?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 23:28 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
Oczywiscie w bc2 dalo sie bic ze snajperek na bliska odleglosc. W bf3 tez sie da...ale szansa na wygrana jest jak 1 : 10. No chyba, ze pacjent stoi tylem.
Nie mowie tutaj o M14 mod albo innych karabinkach.
A granie klasa recon i bieganie ze strzelba to juz wogole pomylka.. W bc2 jeszcze ludzie rozumialem ze wzgledu na kule zgadule ale tutaj.
Strzal w stope. Ale przeciez kazdy ma swoje zdanie i podejscie do sprawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL