Teraz jest 29 wrz 2024, 11:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2011, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
MaZZeo napisał(a):
Luknąłem do twoich statystyk i wow, grasz na metro non stop? bo 11 tysięcy killi z usasa chyba tylko tam da się zdobyć. I prawie 0 killi z pojazdów. Chyba pomyliłeś gry człowieku.

Też luknałem: ponad 40 medali za resupply - już wiem jak expi :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 10:47 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Pomijajac cale to marudzenie powyzej, w porownaniu do BC2 strasznie szybko sie tu awansuje - SPM jest duzo wyzszy a na colonela wystarczy 1 600 000XP, w BC2 majac tyle punktow mialo sie lev.33 a do 50. potrzeba bylo 5 400 000 XP, zajelo mi strasznie dlugo dojscie do generala z nie takim zlym SPM powyzej 250XP/min, w BF3 wcale duzo nie gram, SPM 290/min co w tej grze jest wynikiem slabym, mam rank 32. ale punktowo to juz polmetek...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 10:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
sir_Paq napisał(a):
Pomijajac cale to marudzenie powyzej, w porownaniu do BC2 strasznie szybko sie tu awansuje - SPM jest duzo wyzszy a na colonela wystarczy 1 600 000XP, w BC2 majac tyle punktow mialo sie lev.33 a do 50. potrzeba bylo 5 400 000 XP, zajelo mi strasznie dlugo dojscie do generala z nie takim zlym SPM powyzej 250XP/min, w BF3 wcale duzo nie gram, SPM 290/min co w tej grze jest wynikiem slabym, mam rank 32. ale punktowo to juz polmetek...


A ja gram w bf2 od 2oo9 roku i nadal (wg bfstats) brakuje mi roku gry do jednej gwiazdki, resztę sam sobie dopowiedz.
W 2ce trzeba było wykonać konkretne cele aby otrzymać awans. Odznaki, baretki, gdzie ich zdobycie również bywało trudne. Teraz liczą się tylko punkty ---> upraszczanie...

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:12 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
W BF2 nie mialem przyjemnosci pograc, ale generalnie widac tendencje... W BC3 pewnie sie bedzie wysylalo platne SMSy zeby szybciej punkty dobijac...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
aNDY^aND napisał(a):
Też luknałem: ponad 40 medali za resupply - już wiem jak expi :D


Zapomniałeś dopisać że mam 29 medali za strzelbę i 119 gwiazdek na USASie.
Przepraszam najmocniej za ammo, teraz będę wracał za każdym razem do bazy i tam się doładowywał by przypadkiem nie grać zespołowo bo mi naliczy dodatkowe beretki i medale za amunicję :P

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Ramka napisał(a):
119 gwiazdek na USASie.


Ten USAS naprawde taki dobry? Jeszcze go nie odblokowalem ale bardzo sie zawiodlem na 870MCS i M1014, pompki wydaja sie bardzo oslabione w porownaniu do BC2 gdzie z kilku metrow sie prawie zawsze zabijalo, tu czesto trzeba 3-4 razy palnac a nie kazdy daje nam szanse...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Jak dodasz do USASA amunicje wybuchową to masz działko od APC. Dlatego jest zablokowany na ESL

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
nie wiem, nie znam się, nie znam nikogo, kto napiera 820pkt/min.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Jakby to powiedział ROJO:
''Trzeba być noobem żeby grac usas'em , tylko nooby grają usasem''


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
A kto to jest ROJO? Jakiś autorytet?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
MaZZeo napisał(a):
A kto to jest ROJO? Jakiś autorytet?


Znana osoba z YT: http://www.youtube.com/user/ROJOV13

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
capri napisał(a):
nie wiem, nie znam się, nie znam nikogo, kto napiera 820pkt/min.


Ja znam tylko tego gościa
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 351401591/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
I proszę wychodzi w tym temacie kto traktuje tę grę na zdrowym poziomie, co ciekawe Ci którzy wyzywają od nolife'ow chyba są własnie najbardziej psychiczni jednak, coz widocznie kompleksy biora górę. Taka nienawiść i taka duma z obowiązków w grach.. Są tu też ludzie, którzy może nawet jesli jeszcze nie mają rodzin na utrzymaniu, domu do spłacenia i samochodu do zatankowania to są już na studiach, na pełnych etatach itp.. i na prawdę odpalają BF'a w celu umilenia sobie kilku godzin, ale jest to jeden z dziesięciu miłych sposobów spędzenia czasu. Trochę szacunku do takich,..

ALE i trochę szacunku do ludzi, którzy kochają tę grę! Oni też mogą mieć masę obowiązków w życiu ale BF przedkładają na inne możliwości spędzenia wolnego czasu. I wcale nie są No-Life'.. Klan złożony z takich ludzi musi być na prawdę miłym towarzystwem do gry.. Chętnie bym w takim pograł. Podsumowując, levelki, unlocki i stopnie to miły dodatek ale jak ktoś drugiemu zazdrości, że aż wyzywa od nolife'ow to już jest przegięcie dnia. Jak zawsze zdrowy rozsądek najlepszy na wszystko. Swoją wypowiedź chciałbym jeszcze zadedykować wszystkim dla których porównanie BF3 vs MW3 jest absolutnym must'em i nie można żyć bez bycia absolutnym fanboy'em jednego z tych produktów, a możliwość "życia w symbiozie" tych dwóch gier jest WE ŁBIE ZAKAZANA. PS. jak ktoś w swoim poście piszę "Tyle w temacie" to znaczy, że ma mega kompleks małego.. :) Stary, koniec tematu jest jak wszyscy zainteresowani się wypowiedzą :) tak na przyszłość

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Wszystkie te stopnie i unlocki powinno się zdobywać raz dwa, a potem zostali by ludzie grający dla samej frajdy a nie punkcików.
Teraz mało kto dołącza do składów, połowa osób w ogóle ma w dupie wygranie mapy bo K/D ważniejsze...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 14:32 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Najczesciej nie dolaczaja sie do squadow z niewiedzy (tak jak i nie biora specjalizacji dla druzyny, czy je dubluja lub nawet 3 gania w squadzie z ta sama) :lol: a k/d to dla przytlaczajacej wiekszosci wykladnik tej gry^^
Reasumujac: bezsensowny system rang sprzyja bezsensownemu graniu, a ogromna ilosc pr0colonelow, nie wie jak zmienic mundurek lub ustawic termowizje w tanku, czy rakiety w jecie :mrgreen: :stupid:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL