Teraz jest 25 wrz 2024, 00:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 gru 2011, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Nie ma, jest tylko proteza tego zwana Singleplayerem w którym AI nie istnieje i jest jak strzelanie do kaczek...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2011, 20:00
Posty: 16
Nie wiem do czego się przyczepiacie :o
Właśnie przeszedłem singla i jak dla mnie był wyśmienity. Narzekacie na skrypto-singlową kampanie... lul. W Codzie jest ich więcej i jakoś ludzie chwalą. Multi jest genialne (nie ogarniam dżetuf D:<). Grafika to samo.

_________________
JUJUJU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Problem jest taki że BF3 nie jest ani przepełniony czarnym humorem ani nie idzie całkowicie w smutne przedstawienie realiów wojen, EPICKI też nie jest, jest nijaki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 21:03 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2006, 19:55
Posty: 23
Gra ogólnie ma duży potencjał , największą jej wadą są... mapy..dlaczego wszytskie punkty są rozmieszczone tak blisko siebie, podejżewam że mapy z dodatku będą najczęściej widniały w przeglądarce a podstawowe nie będą praktycznie istnieć.Drugim wnerwiającym problemem jest duża liczba dzieciaków z ADHD , wchodzisz na serwer czekasz na helikopter, nagle ktos rozjeżdza Cie jeepem i tak pare razy w ciagu meczu, brak kickowania za teamkiling tylko zwiększa ten precedens.Poza tym wielkie chamstow jakie panuje na niektorych serwerach ,wyzywanie itd, nie pamiętam żeby w BF2 było to tak widoczne(wyzywanie nie TK) :) ale cóż świat idzie do przodu ,większa dostępność internetu sprawiła że jest jak jest:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 02:43 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 17:02
Posty: 17
procent napisał(a):
Gra ogólnie ma duży potencjał , największą jej wadą są... mapy..dlaczego wszytskie punkty są rozmieszczone tak blisko siebie, podejżewam że mapy z dodatku będą najczęściej widniały w przeglądarce a podstawowe nie będą praktycznie istnieć.Drugim wnerwiającym problemem jest duża liczba dzieciaków z ADHD , wchodzisz na serwer czekasz na helikopter, nagle ktos rozjeżdza Cie jeepem i tak pare razy w ciagu meczu, brak kickowania za teamkiling tylko zwiększa ten precedens.Poza tym wielkie chamstow jakie panuje na niektorych serwerach ,wyzywanie itd, nie pamiętam żeby w BF2 było to tak widoczne(wyzywanie nie TK) :) ale cóż świat idzie do przodu ,większa dostępność internetu sprawiła że jest jak jest:)



Aż mi się przypomniała historia z ognistej burzy. Resp USA, czekam na helikopter, nagle podchodzi jakiś koleś, zaczyna do mnie strzelać, rzucać granatami [ FF wyłączony ] . To wpadł na inny pomysł - wsiadł do pobliskiego jeepa, rozpędził go i wyskoczył, przez co ja zostałem zabity przez pojazd niczyi - "PECH", a on dostał swój upragniony śmigłowiec. finał ? 10 sekund później rozbił się (jeszcze w bazie), bo takim był doskonałym pilotem 8)

Właśnie to jest coś czego mi brakuje na konsoli, serwerów w stylu "noob only". Chciałbym móc poćwiczyć latanie różnymi maszynami i żeby nikt nie miał do mnie pretensji jak mi nie wyjdzie ;) Najgorzej wygląda to z myśliwcem, na początku do niego wsiadłem i zobaczyłem, że będę miał z nim problemy, więc sobie odpuściłem - wolałem,żeby ktoś bardziej doświadczony polatał, żeby się maszyna nie marnowała itp. Efekt jest teraz taki, że nie mam po co do myśliwca wskakiwać, bo większość osób ma już bardzo dużo dodatków odblokowanych, a ja nie mam nawet flar - ciężko jest cokolwiek ugrać w takiej sytuacji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
oliwerr napisał(a):
Właśnie to jest coś czego mi brakuje na konsoli, serwerów w stylu "noob only". Chciałbym móc poćwiczyć latanie różnymi maszynami i żeby nikt nie miał do mnie pretensji jak mi nie wyjdzie ;)
Są serwery treningowe - nierankingowe z bardzo małą ilością graczy, gdzie jest relatywny spokój i przy granicy mapy powinno dać się polatać. Ja wiem że tam też biją ale jak napiszesz, że chcesz potrenować to jest szansa że zostawią w spokoju.
oliwerr napisał(a):
większość osób ma już bardzo dużo dodatków odblokowanych, a ja nie mam nawet flar - ciężko jest cokolwiek ugrać w takiej sytuacji.
Tutaj proponuję serwer rankingowy też z małą/średnią ilością osób (gdzieś 8...25) aby nie było za dużo chętnych na myśliwce. Wbijać się do maszyny i cisnąć cisnąć cisnąć. Będziesz mięsem armatnim na początku ale trudno. Flary są już przy 300 punktach (to bardzo szybko), a za samo tkwienie na serwerze do końca conquesta jest 200 puntów (tylko nie jestem pewien czy Ci dadzą do myśliwca czy do klasy piechura) ale to pewnie wiesz, bo widzę że grasz dużo dłużej ode mnie. Czego możesz nie wiedzieć to - flary są najważniejsze a reszta niekoniecznie. Trzeba umieć posługiwać się działkiem i flarami bo ze skutecznością reszty różnie bywa.


Ostatnio edytowano 5 gru 2011, 15:06 przez hamsterOne, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2006, 19:55
Posty: 23
hamsterOne zacytowałeś nie tego użytkownika co trzeba :wink:


Ostatnio edytowano 5 gru 2011, 12:29 przez procent, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Od jutra czyt. wtorek 6 grudnia, będzie możliwość wejścia na pusty serw i polatania sobie w pojedynkę.
Ale to dopiero po patch'u.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
procent napisał(a):
hamsterOne zacytowałeś nie tego użytkownika co trzeba :wink:

Już poprawiłem. Cholipa wydawało mi się że użyłem po prostu przycisku cytuj. Coś engine forum jest nie teges.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 17:02
Posty: 17
Nie wiem czy to jakiś błąd czy coś, ale pokazywało mi brak serwerów nierankingowych, próbowałem nawet inne strefy. No nic, może po patchu będzie inaczej. No i można zauważyć dużą różnicę w stabilności gry [ na ps3 ] - gra się nie zawiesza, nie ma już dziwnych DC, ani czarnych ekranów. W końcu można dłużej pograć bez dziwnych zwiech.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Wierzbin napisał(a):
Od jutra czyt. wtorek 6 grudnia, będzie możliwość wejścia na pusty serw i polatania sobie w pojedynkę.
Ale to dopiero po patch'u.


viewtopic.php?f=133&t=40476

To o ten patch chodzi? Czy beda 2 rożne? 6 grudnia i drugi z B2K?

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Satyr napisał(a):
To o ten patch chodzi? Czy beda 2 rożne? 6 grudnia i drugi z B2K?

Bedzie jeden patch ktory w sobie bedzie zawieral dodatek B2K.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 20:30
Posty: 28
Serdeczne dzięki za ostatni patch - teraz stawianie min i Claymore jest całkowitym bezsensem, bo wszystkie widać jak na dłoni. Zarówno własne jak i przeciwnika są teraz zaznaczone na mapce i dzięki temu zdobywanie darmowych punktów za ich zniszczenie nigdy nie było łatwiejsze! Normalnie rewelacja - do kompletu brakuje jeszcze stałego zaznaczenia żołnierzy przeciwnej drużyny :-)

_________________
Obrazek
::: don't cry when you die :::


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Obrazek
Niedługo BF3 pewnie będzie wyglądać podobnie :lol: .

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
LightPredator napisał(a):
Serdeczne dzięki za ostatni patch - teraz stawianie min i Claymore jest całkowitym bezsensem, bo wszystkie widać jak na dłoni. Zarówno własne jak i przeciwnika są teraz zaznaczone na mapce i dzięki temu zdobywanie darmowych punktów za ich zniszczenie nigdy nie było łatwiejsze! Normalnie rewelacja - do kompletu brakuje jeszcze stałego zaznaczenia żołnierzy przeciwnej drużyny :-)


Też nie ogarniam po co oni to zrobili. Wszystkie miny/claymory są pokazywane na mapie czy trzeba je jakoś zaznaczyć?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL