Teraz jest 6 paź 2024, 16:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2011, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Dziwi mnie fakt, że przecież w poprzednich grach battlefield też były identyczne problemy i gracze marudzili od razu, że czat nie w tym miejscu i nieczytelny, że brakuje albo źle skonfigurowane commo rose, że spawnpointy nie tu gdzie potrzeba itd, itp. Producenci jak uparte osły dalej robią tak, że trzeba poprawiać to samo, co już tyle razy było zgłaszane i poprawiane. Zupełnie tak jak by nie uczyli się na swoich błędach i próbowali na siłę udowodnić, że to co dobre, trzeba zmienić na lepsze... :stupid:

Czy tak trudno wydać jest grę z CR i mapą taką jak w BF2, czatem z lewej strony wysoko na 4-5 linii (lub konfigurowalnym), ze spawn pointami po przeciwnej stronie flagi, najdalej od przeciwnika, z możliwością dodawania serwera do ulubionych w trakcie gry, etc., etc...? To są detale, a tak umilają/nie utrudniają gry.

Ja rozumiem, że błędy typu czarny ekran, wywalanie do pulpitu, czy znikające tekstury mogą wynikać z nie do końca przetestowanego nowego silnika napisanego w dużej mierze od początku, ale rzeczy, które da się zrobić dosłownie w kilka minut, dalej dręczą graczy w myśl zasady "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".
Czy na prawdę gra jest grywalna dopiero po 4-6 łatach?

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Może jednak?
KLIK
Chociaż zaznaczam, że nie wiem na ile wiarygodny jest ten screen.

EDIT:
To jest jednak obrazek stworzony przez jakiegoś gracza ale w sumie mogło by to tak wyglądać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
To jest chyba z getsatisfaction forum w temacie o zmienieniu ui...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Wierzbin napisał(a):
Dziwi mnie fakt, że przecież w poprzednich grach battlefield też były identyczne problemy i gracze marudzili od razu, że czat nie w tym miejscu i nieczytelny, że brakuje albo źle skonfigurowane commo rose, że spawnpointy nie tu gdzie potrzeba itd, itp. Producenci jak uparte osły dalej robią tak, że trzeba poprawiać to samo, co już tyle razy było zgłaszane i poprawiane. Zupełnie tak jak by nie uczyli się na swoich błędach i próbowali na siłę udowodnić, że to co dobre, trzeba zmienić na lepsze... :stupid:

Czy tak trudno wydać jest grę z CR i mapą taką jak w BF2, czatem z lewej strony wysoko na 4-5 linii (lub konfigurowalnym), ze spawn pointami po przeciwnej stronie flagi, najdalej od przeciwnika, z możliwością dodawania serwera do ulubionych w trakcie gry, etc., etc...? To są detale, a tak umilają/nie utrudniają gry.

Ja rozumiem, że błędy typu czarny ekran, wywalanie do pulpitu, czy znikające tekstury mogą wynikać z nie do końca przetestowanego nowego silnika napisanego w dużej mierze od początku, ale rzeczy, które da się zrobić dosłownie w kilka minut, dalej dręczą graczy w myśl zasady "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".
Czy na prawdę gra jest grywalna dopiero po 4-6 łatach?


Właśnie tutaj jest pies pogrzebany,te papraki z Dice i ta ich ekipa dream team patchowa to śmiech na sali,przecież nawet teraz battlelog/wyszukiwarka nie działa jak powinna i ma sporo błędów nawet tego nie potrafili szybko naprawić,głupiej strony int...to czego oczekiwać po bardziej skomplikowanej grze?ich nastawienie do klientów którzy kupili ich produkt jest żałosne i cyniczne,wystarczy przeglądnąć forum battleloga lub lepiej to niby wewnętrzne monitorowane forum get satisfaction gdzie ludzie czarno na białym pokazują jakie błędy są oraz jak je rozwiązać,jak pojawia się jakiś bzdurny czy mało istotny problem z punktu widzenia gry to zwykle jakiś pracownik Dice komentuje,tylko dlaczego dziesiątki poważniejszych problemów które powinny być naprawione już w wersji pudełkowej na które nikt z Dice nic nie odpowiada,co pomroczność jasna czy nagłe pogorszenie wzroku?support tej firmy leży i kwiczy i każde ich niby przemyślane działanie to próba na nowo wymyślenia koła,a może zrobimy takie bardziej kwadratowe?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 09:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Niezle jaja na serwerach teraz sie odbywaja. Tzw straszenie patchem, "spotkamy sie po patchu noobie z IRNV!" Niezła komedia. Prowokacyjnie wzialem dream kombinacje kazdego nooba ^^. Czyli Usas-12, wybuchowe ammo, latarka taktyczna i irnv w trybie HC.

• Added console command “GameTime.MaxVariableFps” to limit max FPS

Co mam wpisać i w którym miejscu tej komendy by miec max 60k/s?
Bo jak sama ta komende daje to jest napisane ze 200max/s :|

@Down

Dzięki wielkie

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
bodajże GameTime.MaxVariableFps 60

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2011, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Zaznacz w opcjach graficznych synchronizację pionową.
Podejrzewam, że masz monitor z odświeżaniem 60MHz i będziesz miał wtedy max 60fps.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2011, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Wierzbin napisał(a):
Podejrzewam, że masz monitor z odświeżaniem 60MHz (...)

Stawiam, że ma milion razy mniej ;)

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2011, 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
No tak,
60Hz :oops: :mrgreen:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Dzieki za porade. Dobrze zdało egzamin. Wczesniej na to nie wpadłem, bo kiedys cos slyszalem, ze to troche obniza wydajnosc.Ale widze, ze jest ok. Mam 60kl/s i obraz mi nie "Faluje" No i nie ma skokow chamskich ze 110 do 66k/s. Straszne to zamieszanie mi robiło na ekranie.

Edit:
No i nie musze za kazdym odpaleniem gry wpisywac tej dlugiej komendy :mrgreen:

Obrazek

Po ostatnim patchu mam takie kwiatki czasem. Troche to dziwne bo jest np 2 engow RU i jeden z nich ma taka biała maske a drugi normalna. Juz nie wspomne ze tych z bialymi paskami przy masce widze na kilometr ^^

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Też tak mam. Jeden z mundurów szturmowca wyświetla mi się zupełnie biały(taki bałwanek :lol: ).

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 14:27 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
viewtopic.php?f=133&t=40519
mylicie pacze-psuje^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Uff Juz myslalem ze to u mnie cos niedomaga w sprzecie :wink:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL