Teraz jest 25 wrz 2024, 00:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 gru 2011, 01:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Są spotowane jak czołg czy piechota ale zostają tak długo jak leży wroga mina

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Ale ludzie i tak nie patrzą po czym jeżdżą. Zawsze ktoś wjedzie na minę :mrgreen:

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 22:43 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Niewiecie jak sa naliczane kille z broni z latarka? Jak ją wylaczymy to liczy jako normalny pistolet?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Osobno dla każdej z odmian, wyłączenie/włączenie dodatku nic nie zmienia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
No bo gram caly czas z m1911 z latarka i wylaczam poprostu czasami a wiekszosc fragow mam wpisane do normalnej, a malo nią gralem i wlasnie niewiem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 02:07 
Offline

Dołączył(a): 14 gru 2011, 23:56
Posty: 2
moja ocena . otoczenie 9/10 jezeli chodzi o grafike . postacie 6/10 w dx11 naprawde to sztucznie wyglada i czegos mi tu brakuje. ogólnie gralem pare misji i gra jest warta polecenia . pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
mexu napisał(a):
ogólnie gralem pare misji i gra jest warta polecenia . pozdrawiam

Oceniasz BF3 po SINGLU? Wrong.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 09:12 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2011, 23:23
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Zakupiłem Ano zakupiłem. Znudzony Codem 4 i pamiętając kontakt z BF2 liczyłem na grę dojrzalszą oczywiście nie od razu Americas Army 2,5 i pojazdy ale na pewno produkt wymagający czegoś więcej niż tylko durnego biegania i walenia do wszystkiego co się rusza.
1. Instalacja PORAŻKA mega faul.
2. Przeglądarka Serwerów PORAŻKA
Tak się zastanawiam czy to jest jakaś choroba producentów gier, a może zmowa już tyle powiedziano na temat jak powinien wyglądać efektywny interfejs, przeglądarka serwerów w takiej grze. Omówiono to w milionach słów na tysiącu forach setkach gier i co ? I gówno. To jednak chyba jest prawda ze ilość inteligencji na ziemi jest stała ale ludzi przybywa. Trzeba być kim, żeby popełnić jak wielu wcześniej te same błędy ? Idiotą czy może leniem. A może tak z wyrachowania wszak ludzie to osły i tak to kupią :P
3. Pierwsza rozgrywka.
Niestety trafiłem na metro i od razu przypomniał mi się MW2. (Tego nie kupiłem cale szczęście nie byłem jeleniem) Ta mapę to chyba specjalnie zrobili pod debili, Jeszcze przy mniejszej liczbie ludzi ujdzie ale na serwerach 64 lol !
4.Im dalej w las......
-Szukałem namiętnie opcji wychylania się jeżeli można przyciąć glebę to czemu nie ma wychyłki ?
-PotrafiĘ wysiąść z samochodu przy 100 na godzinę i nawet się nie przewrócę
-Szyby w hummerach robią naprawdę solidne wytrzymują atak z RPG nie wiedziałem.
-Hedy z pistoletów na 25metrach wchodzą zajebiście. Broń długa jest na tym dystansie o dziwo mniej efektywna.
-Jedna głowica od od RPG7 około 4,5 kg ile tam taszczymy z sobą 4 sztuki 5 nie pamiętam to już okolu 20, 25 lilo plus rura 7 kilo klama amunicja do klamy słowem cale oporządzenie to będzie jakieś lol ze 60 kilo jak nie lepiej. A technik napiera z tym całym majdanem jak sprinter w slipach na stadionie :D Aż zal wspominać o stronie amerykańskiej jedna głowica od javelina 11,5 kg tych głowic 4 rura 4,5 kg. brrrrr przestałem liczyć. Wojaki maja po 6 płuc, innego wyjścia nie ma to nowoczesne modyfikowane genetycznie wojsko. A tak na serio to trochę k... powagi. Ja rozumiem ze należy przyciągnąć młotów rozsmakowanych w MW 23456. Ale czy naprawdę tylko o kasę chodzi.
- Nie jestem w stanie namierzyć samolotu z 300 metrów
- Abrams pod względem pancerza zatrzymał się na 2 wojnie światowej to kropka w kropkę tygrys walisz z przodu nic walisz z tyłu efekt piorunujący. Tam zaoszczędzili i zamontowali mu karton.
- No nareszcie dorwałem znienawidzony celownik noktowizyjny. Ciekawostka w metrze kiepsko działa. Przeceniany :P
- Nie wiedziałem ze myśliwce potrafią latać tak wolno i 50 metrów nad ziemią kręcić ciasne kółka, takie trochę latawce :D
- Na drugim końcu mapy kampi 4 snajperów nie jestem w stanie ruszyć się z bazy, pełznę do czołgu czołg wybucha umieram.
- Snajperzy usadowili się na antenie nie widzę drabinki ........ Co ich nie zdejma znowu tam są...... a cha mają magiczną antenę :P
- Paru kolesi biega w kamuflarzu w ciężkim hełmie policyjnym i uniesioną płytą przednią,:D Kto to wymyślił ?
- Utracono połączenie z EA online.........
- Zawias.....
- Utracono połączenie z EA online.........
- Zwiecha....
- Zawias.....
- Crash......
- O wszedłem na serwer gram. 40s....Utracono połączenie z EA online.........
- Odpalam Skyrima :P
5. Raczej B2K nie kupie poczekam.

W moim odczuciu BF zawsze był gra dla większych chłopców teraz mam wrażenie że ktoś uparł się zrobić grę dla targetu MW2
Takie trochę gówniarskie klimaty, oczojebna grafa miliard dodatków. Niektóre elementy są ok ale większość kuleje.
Trochę jednak gram wszak coś nowego i zapłaciłem

6. Poszedłem do sklepu kupiłem BF2.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Charon Styks napisał(a):
-Szyby w hummerach robią naprawdę solidne wytrzymują atak z RPG nie wiedziałem.

A w rzeczywistości to niby jak jest?
Charon Styks napisał(a):
-Jedna głowica od od RPG7 około 4,5 kg ile tam taszczymy z sobą 4 sztuki 5 nie pamiętam to już okolu 20, 25 lilo plus rura 7 kilo klama amunicja do klamy słowem cale oporządzenie to będzie jakieś lol ze 60 kilo jak nie lepiej. A technik napiera z tym całym majdanem jak sprinter w slipach na stadionie :D Aż zal wspominać o stronie amerykańskiej jedna głowica od javelina 11,5 kg tych głowic 4 rura 4,5 kg. brrrrr przestałem liczyć. Wojaki maja po 6 płuc, innego wyjścia nie ma to nowoczesne modyfikowane genetycznie wojsko. A tak na serio to trochę k... powagi. Ja rozumiem ze należy przyciągnąć młotów rozsmakowanych w MW 23456. Ale czy naprawdę tylko o kasę chodzi.

Jak szukasz realizmu, to zapraszam do Arma II, ale, jak to ktoś na tym forum napisał, o dziwo gra tam raptem 3% graczy FPS. Zapytasz pewnie; dlaczego?
Charon Styks napisał(a):
- Nie jestem w stanie namierzyć samolotu z 300 metrów
Jak będziesz mniej marudził i pograsz trochę dłużej, to się pewnie dowiesz dlaczego. Podpowiem tylko, że istnieje taka opcja jak "stealth".
Charon Styks napisał(a):
- Abrams pod względem pancerza zatrzymał się na 2 wojnie światowej to kropka w kropkę tygrys walisz z przodu nic walisz z tyłu efekt piorunujący. Tam zaoszczędzili i zamontowali mu karton.

I znowu piszesz jak noob, który ocenia grę po godzinie grania. Poszukaj wiadomości o pancerzu reaktywnym. Ponad to, jak wyobrażasz sobie rozgrywkę z czołgiem z ogarniętą ekipą, jak z każdej strony trzeba by było wywalić po 5 RPG? A do tego jeszcze mechanik, który naprawia czołg na bieżąco? Gra musi być grywalna, a nie śmiertelnie poważna. Z resztą. Pisałem już o ARMA?
Charon Styks napisał(a):
- No nareszcie dorwałem znienawidzony celownik noktowizyjny. Ciekawostka w metrze kiepsko działa. Przeceniany :P

Trzeba było pograć przed ostatnim patchem, to byś wiedział o co chodzi.
Charon Styks napisał(a):
- Na drugim końcu mapy kampi 4 snajperów nie jestem w stanie ruszyć się z bazy, pełznę do czołgu czołg wybucha umieram.

Chciałeś realizm? Proszę. Teraz wystarczy tylko opracować taktykę w sztabie, obejść wroga flanką i voila! Murowana wygrana.
Charon Styks napisał(a):
- Snajperzy usadowili się na antenie nie widzę drabinki ........ Co ich nie zdejma znowu tam są...... a cha mają magiczną antenę :P

Znowu piszesz jak żółtodziób. Napiszę tylko, że nie jest potrzebna drabinka, żeby dostać się na wysokie budowle. Wystarczy, uwaga... śmigłowec... Albo inny sprzęt latający. A respawn w tym samym miejscu zapewnia stacja radiowa, którą dysponuje klasa Recon. Czy to tak trudno zrozumieć?

Wylałeś beczkę żalu, a pograłeś w grę raptem parę godzin.
Nie jestem fanbojem serii BF, jeszcze dalej mi do COD, ale ogarnij się chłopie trochę. To, że Cię zabijają, wcale nie oznacza, że gra jest do dupy.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 10:18 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2011, 23:23
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Widzę Wierzbin że łykasz wszytko co ci podrzucą jak pelikan :D Teraz już wiem dlaczego FPSy są coraz łatwiejsze i głupsze, klientela mało wymagająca to i produkt mizerny.
Przyswój tez pojęcie ironia :P I korki weź z czytania ze zrozumieniem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Jeśli szukasz wrażeń takich jak opisałeś to graj na symulatorach wujka Obamy ^^ Chociaż w sumie też moga nie podołać wymaganiom. Rozumiem rozczarowanie ale nie każdemu można dogodzić.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
@Charon Styks
Słuszne argumenty, ale chyba pomyliłeś gry. Więcej realizmu zachwiałoby balansem rozgrywki i zmniejszyłoby grywalność.
Cytuj:
W moim odczuciu BF zawsze był gra dla większych chłopców teraz mam wrażenie że ktoś uparł się zrobić grę dla targetu MW2
Takie trochę gówniarskie klimaty, oczojebna grafa miliard dodatków. Niektóre elementy są ok ale większość kuleje.
Trochę jednak gram wszak coś nowego i zapłaciłem

To raczej wina targetu "dla Amerykanów" czyli grania na konsoli.
BF2 był trudniejszy dlatego nigdy nie wyszedł na konsole.
Pograj ze 100godz. to przejrzysz na oczy, chyba że tak dostajesz po tyłku że masz dość.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 20:03 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2011, 21:26
Posty: 4
Dla tych co mają realistyczne wymagania polecam Operation Flashpoint :lol:

Mi też przeszkadza ta wymaksowana grafika, choćby przez te sztuczne kontrasty i niebieskowatość (co sobie skorygowałem RGB na monitorku).
Ale cała reszta nie budzi moich zastrzeżeń, no może poza zbyt ujednoliconymi statami dla broni ale tak już musi być. :wink:

_________________
System: Windows 7 64x SP1. CPU: C2D E6550 3,5Ghz. GPU: Sapphire HD5770 1GB. Płyta: GA-P35-DS3. Ram: DDRII GoodRam Pro 1111Mhz 2x2GB.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Kubson126 napisał(a):
Dla tych co mają realistyczne wymagania polecam Operation Flashpoint :lol:

ArmA lol.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2011, 02:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Fomas napisał(a):
BF2 był trudniejszy dlatego nigdy nie wyszedł na konsole.

Wyszedł, tylko później pod nazwą Battlefield 2: Modern Combat, a że nie zdobył takiej popularności na konsoli to inna sprawa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL