Teraz jest 24 wrz 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 01:55 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 01:44
Posty: 6
Witam mam taki problem że zostały mi 3 baretki do zdobycia ale nie wiem jak je wykonać czy może ktoś jaśniej mi to wytłumaczyć bo od niedawna w to gram

1.Adwersarz- Dwu krotnie zabij w jednej rundzie swego adwersarza - czyli zabić 2 kronie mojego wroga ? obojętnie kogo ? tylko 2 razy czy co ?
2.Przygwożdżenie- W jednej rundzie zdobądź 7 asyst przy przygwożdżeniu- czyli wiadomo mam kogoś trafić ale nie zabijać ale w jaki sposób ?
3.Eliminacja Drużyny- W jednej rundzie otrzymaj dwie premie za eliminacje wroga drużyny-jak te premie zdobyć
Z góry dziękuje za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 02:18 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Yamakasi napisał(a):
Witam mam taki problem że zostały mi 3 baretki do zdobycia ale nie wiem jak je wykonać czy może ktoś jaśniej mi to wytłumaczyć bo od niedawna w to gram

1.Adwersarz- Dwu krotnie zabij w jednej rundzie swego adwersarza - czyli zabić 2 kronie mojego wroga ? obojętnie kogo ? tylko 2 razy czy co ?
2.Przygwożdżenie- W jednej rundzie zdobądź 7 asyst przy przygwożdżeniu- czyli wiadomo mam kogoś trafić ale nie zabijać ale w jaki sposób ?
3.Eliminacja Drużyny- W jednej rundzie otrzymaj dwie premie za eliminacje wroga drużyny-jak te premie zdobyć
Z góry dziękuje za pomoc



1. Dwukrotnie zabij tego samego gracza.
2. Najłatwiej w gadżetach daj sobie "Przygważdżanie" i weź jakiś karabin maszynowy i wal na ślepo :) Polecam wejście na mapę Metro. To działa jakby to nazwać losowo, obojętnie na jakim graczu drużyny przeciwnej.
3. Po prostu tu tez musisz mieć trochę szczęścia czyli w jednej rundzie zabij wszystkich członków tej samej drużyny (czas przez całą rundę - przynajmniej tak mi się zdaje)

Chyba :)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 02:27 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 01:44
Posty: 6
dzięki spróbuje tego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 09:29 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Adwersarza zdobywa się przez zabicie pięciokrotne tego samego gracza w jednej rundzie.
Jeśli w jednej rundzie uda Ci się zabić gracza więcej niż pięć razy to co kolejne dwa kille otrzymujesz kolejną beretkę.
5 killi - beretka
7 killi - beretka
9 killi - beretka
itd.

PS.
Opis beretki Adwersarza z Battlelogu jest błędny.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Tego adwersarza najlatwiej zdobyc podczas 1v1.
Znajdz taki serwer i wtedy nabijaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 00:08
Posty: 39
Co do punktu pierwszego to raczej chodzi o to ,Ze jeżeli wróg ubije cię 5 razy ma adwersarza, ale tobie wystarczy ubić go dwa razy żeby mieć te beretkę.Przy przygwożdżaniu nie musisz trafić nawet kolesia wystarczy ,że prujesz w jego kierunku.Najlepszy do tego jakiś RKM.Co do 3 punktu to mi się wydaje że trzeba drużynę wyeliminować praktycznie w tym samym czasie.Niektóre mają 1 lub 2 graczy ale są drużyną.Często można tę beretkę załapać jak spawnują się na kolesiu a ty właśnie jego kosisz ,i przy okazji spawnujących.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Nie mam pojęcia czym jest adwersarz więc zgaduję że chodzi o Nemesis Ribbon.
Polega ten wihajster na zabiciu jednego gracza 5 razy pod rząd.
Tzn. żeby ten gracz nas nie zabił, reszta se może.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 01:44
Posty: 6
A na jakiej zasadzie to działa bo wale koło ludzi albo ich trafie tylko i jest asysta ale za zabicie "Przygważdżanie"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Dziala na takiej zasadzie ze im sie robi rozmazany obraz i nie uzupelnia im sie energia przez jakis czas, czasem wystarczy ze pocisk przeleci albo uderzy w poblizu, jak juz wspomniano najlepiej sie nadaja RKMy i metoda spray-n-pray, ja nie mialem ani jednej baretki przez dosc dlugi czas, a konkretnie dopoki sie nie przesiadlem na supporta, a konkretnie na PKP, ta bron swietnie przygwazdza, nagle mam 3 baretki bez zwracania na to szczegolnej uwagi. Z 200 pociskami w magazynku zdarza sie wywalic i 100-150 w grupke wrogow i jak sie do tego ma perka przygwazdzania to i im jest ciezko odpowiedziec i szansa na baretke wieksza... Tym bardziej ze i w tym modelu po wystrzeleniu 20-30 naboi przestaje kopac :)

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
supelek napisał(a):
3. Po prostu tu tez musisz mieć trochę szczęścia czyli w jednej rundzie zabij wszystkich członków tej samej drużyny (czas przez całą rundę - przynajmniej tak mi się zdaje)
Chyba :)


nie, co do tego to musi cały wrogi squad nie żyć w jednym momencie gdzie ty zabiłeś wszystkich członków.
Z tego co widziałem to CHYBA działa to też z 2 i 3 osobowymi squadami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:29 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 01:44
Posty: 6
aha :) a wy macie to zdobyte i czy jedziecie na PS3 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 13:07
Posty: 78
czytając polskie opisy nigdy bym się nie domyślił co trzeba zrobić :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 15 sty 2012, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Mnie nurtuje jeszcze o co chodzi z 2 kolejnymi baretkami, których opisy na battlelogu są nieszczególnie szczegółowe (jak wszystkich zresztą). Mianowicie:
- obrońca flag (w jednej rundzie obroń 5 flag) - tą flagę bronię poprzez zabicie wroga gdy znacznik flagi nam miga kiedy jest przez owego wroga przejmowana? Czy wystarczy, że to ja jestem w zasiegu flagi (i ona wcale nie miga) i ubije kogoś będącego nawet znacznie dalej? Mam obronić 5 różnych flag czy wystarczy, że zabiję 5 wrogów broniąc jednej? Przyznam, że mam tych baretek kilkanaście ale jakoś nie udało mi się wyczaić jak to w istocie działa. Wielce mi to do szczęścia niepotrzebne ale po prostu lubię wiedzieć więc pytam :stupid:
- obrońca przekaźników (w jednej rundzie obroń 4 przekaźniki) - w zasadzie wszystko sprowadza się do tego samego co w przypadku flagi.
Niby proste, a jednak nie... no chyba, że to ja taki ciemny jestem :)

Co do adwersarza jeszcze, wydaje mi się, że jest tak jak opisuje to Ramka ale... czy aby nie trzeba ubić po 5 razy 2 wrogów? Na battlelogu w zakładce o ścieżce: online - rankingi - zespół - adwersarz - jest napisane, że premię adwersarza udało mi się zdobyć 7 razy podczas gdy baretkę mam tylko 1...

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 15 sty 2012, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Obrońca flagi-Zabij przeciwnika który przejmuje twoją flagę, za to dostajesz bonus punktowy więc zauważysz.
Adwersarz... Nemesis? Zabij jednego wroga 5 razy pod rząd (nie będąc jego ofiarą), później co 2 zabicia tego pechowca dostajesz kolejny bonus.
A obrońca MCOMa, rozbrój 4 mcomy, nie wiem co tu za problem jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 15 sty 2012, 22:33 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Po raz ostatni i teraz bardzo dokładny opisze kwestą związaną z ADWERSARZEM.

W jednej rundzie zabijamy jednego gracza o nicku powiedzmy - szczypiorek* 5 razy, czas nie ma tu znaczenia a jedynie nie możemy zginąć z jego "ręki" gdyż to resetuje nam licznik 5 killi (adwersarza).
Jeśli uda nam się zabić szczypiorka już 5 razy otrzymujemy beretkę ADWERSARZA i dodatkowe 50 punktów które pojawiają się na ekranie nad/pod punktami za kill (100) oraz (200 punktów za beretkę, które zostanie nam naliczone na koniec rundy ).
Czyli jeśli pojawia nam się pierwsza beretka Adwersarz to znaczy że w tym momencie sumarycznie zarobiliśmy na szczypiorku 350 punktów ( 50 Adwersarz, 100 za zabicie gracza i na koniec jedna beretka o wartości 200 punktów).
Jeśli szczypiorek nie zabije nas do końca trwania rundy a my jego zabijemy szósty raz to otrzymujemy 100 punktów za zabicie gracza i 60 punktów za kolejne zabicie naszego adwersarza - szczypiorka.
Przy siódmym zabiciu szczypiorka otrzymujemy 70 punktów za adwersarza, 100 za zabicie gracza i kolejną beretkę Adwersarza.
Jeśli na naszym ekranie przy kolejnym zabójstwie zobaczymy pojawiające się 110 punktów adwersarza i 100 za zabójstwo to znaczy że szczypiorka zabiliśmy już 11 razy podczas trwania tej rundy a na koniec w podsumowaniu zobaczymy 4 beretki adwersarza.
Jeśli szczypiorek w końcu nas zabije to otrzymuje premie punktową za zemstę na adwersarzu równą ostatniej ilości naszych punktów premiowych na adwersarzu.
My szczypiorka zabiliśmy powiedzmy 11 razy otrzymując 110 punktów za jedenasty kill to jeśli na on naszabije to otrzyma 110 punktów zemsty na adwersarzu.

11 razy zabicie jednego gracza daje nam sumarycznie:
1100 punktów za zabicie gracza ( 11 x 100 )
560 punktów za kolejne zabicia adwersarza (50+60+70+80+90+100+110)
800 punktów za beretki ( 4 x 200 )
Razem : 2460 ( dodatkowe punkty za bronie, odblokowania itd. już są wyliczane indywidualnie )

Jeśli tak łopotalgicznego wytłumaczenia kwestii związanej z adwersarzem ktoś jeszcze nie rozumie to proponuje ogolić cały pojawiający się mu "mech" (blisko spokrewniony z zarostem na agreście) i zacząć ponownie edukację swoją od przedszkola.


* szczypiorek - jakakolwiek zbieżność nicka jest całkowicie przypadkowa ( wymyślona prze zemnie na poczekaniu ) i jeśli kogoś tym uraziłem to z góry przepraszam.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL