Teraz jest 24 wrz 2024, 22:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sty 2012, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Najlepszy sposób na przygwożdżenie to USAS z amunicją odłamkową + perk przygważdżanie ( lub jeśli ktoś ma B2K to polecam zamiast USASa MK3A1 - 1 strzał i przeciwnik zalicza glebę :lol: )

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2012, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
SzYmCiO_1990 napisał(a):
Najlepszy sposób na przygwożdżenie to USAS z amunicją odłamkową + perk przygważdżanie ( lub jeśli ktoś ma B2K to polecam zamiast USASa MK3A1 - 1 strzał i przeciwnik zalicza glebę :lol: )

USAS12 jest zabroniony na sporej ilości serwerów więc gl;hf.
LMG i na Rambo w przeciwnika pruć, celność zero ale pociski zawsze wywołają ten efekt, a tu wystarczy tylko ogarnięty teammate który wykorzysta chwilowe zamieszanie żeby ściągnąć upierdliwego wroga bo jak każdy kampi i nawet się nie stara...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2012, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Mofixil napisał(a):
USAS12 jest zabroniony na sporej ilości serwerów więc gl;hf.


Tu się zgodzę, na szczęście MK3A1 jeszcze można grać bez obawy że dzieci neo, które kampią, napiszą na czacie coś w stylu "MK3A1 noooooob " ....

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2012, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
[Yossarian] napisał(a):
To co zauwazylem, IMO: perk na przygwozdzanie jest do luftu - nie dziala tak jak powinien (nie przygwazdzam bardziej, nie otrzymuje ribbonow), jesli zalezy na tej odzanace, polecam nie trafiac przeciwnika...
Natomiast perk na 'odgwozdzenie', dziala i to niezle = polecam

I jesli ktos szuka tych przygwozdzen w zwiazku z odblokowaniem mg36, polecam nie trafiac przeciwnika...
@sidh77 i @Laser mam takie odczucia jak [Yossarian] jak cokolwiek trafimy we wroga to zaliczy nam zwykłą asystę za zdjęcie części życia z przeciwnika.

Gra skłania do tego by "osłaniać" drużynę tak jak w realu, czyli strzelać mniej więcej do wroga aby nasi mogli posunąć się do przodu a wróg powinien się w tym czasie ukryć. Innymi słowy "spray and pray". Niestety w bf3 gracze strzelają tylko po to aby zabić - niby oczywiste ale teraz mamy w bf3 możliwość odstraszenia potencjalnego snajpera od okna. Dużo gadam a sam jeszcze tego nie robiłem aby zgrać się z zespołem... "chłopaki liczę do 3 i napier...lam, a wy szturmujecie". Rzecz jasna support IMO najlepiej się nadaje do przygważdżania


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2012, 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011, 18:35
Posty: 10
SzYmCiO_1990 napisał(a):
Tu się zgodzę, na szczęście MK3A1 jeszcze można grać bez obawy że dzieci neo, które kampią, napiszą na czacie coś w stylu "MK3A1 noooooob " ....

Czemu od razu dzieci neo? Ja osobiscie nie nawidzę jak ktoś biega z USAS-12 lub MK3A1... W ogóle nie rozumiem jak mozna grac z tym czymś. Dla mnie to jest po prostu noobstwo i psucie rozgrywki innym. Rozumiem jak gra z tym 2-5 osob na cały serwer, ale jak wszyscy zaopatrzą sie w tego typu strzelby nie ma normalnej gry. Biegną sobie ze zwykłym karabinem i nagle wybiega mi taki pro z USAS i rozwala na hita. Nic nie mogę zrobic, normalnie krew zalewa.

Sorki za offtop.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
ArabB0y napisał(a):
Nic nie mogę zrobic, normalnie krew zalewa.

A strzelba podwieszana ? granatnik lub M26 MAAS -akrator . No wiem - apteka się lepiej opłaci. :twisted: Balans broni jest niezły tylko trzeba myśleć i korzystać. Ten ostatni wali lepiej niż US-iek i „Jackhammer” , na hita i jeszcze karabin mamy. Ciekawe kiedy „płaczki” tego zabronią. :stupid:

Wracając do tematu
Z baretkami za "przy-" "za-" i inne "gwożdżenia" może być tak że nalicza za nieprzerwany żadnymi wydarzeniami ciąg siedmiu. Bo w innym systemie licznik SPM u supporta z ext mag kręciłby się szybciej niż chomik w kołowrotku. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Głos z krzaka napisał(a):
Ciekawe kiedy „płaczki” tego zabronią. :stupid:

Jak stanie się popularniejsze.
A M26 MASS i inna pompa (nawet pokroju USASa) to jest rzeźnia na całego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 01:09 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Nie wiem czy to kwestia tłumaczenia czy zbieg okoliczności, ale przygważdżanie 'baretkowe' i 'perkowe' to 2 różne rzeczy.
Przygważdżanie za które dostajesz baretkę dostaje się po prostu za strzelenie w okolicę wroga gdy towarzysz go zabije. W przypadku karabinów snajperskich wystarczy 1 strzał, w przypadku karabinów nie wiem - zawsze waliłem serią więc nie wiem czy wystarczy 1 ;)
Przygważdżanie z perku to najprawdopodobniej rozmazanie obrazu i inne bajery gdy trafiamy lub strzelamy blisko przeciwnika. Specjalizacja jak najbardziej przydatna, zwłaszcza przy KMach i samopowtarzalnych snajpach. Tak sądzę, bo osłona jest 'kontrperkiem' i nosząc ją na medyku niemal nigdy nie widzę rozmazanego ekranu itp. Idealne do przebiegania przez otwarte tereny by reanimować poległego kumpla za sąsiednią osłoną.

Zresztą napisane jest to na poprzedniej stronie więc nie wiem czemu jeszcze ktoś to myli i liczy na punkty ze specjalizacji.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
NekroSnajper napisał(a):
Przygważdżanie z perku to najprawdopodobniej rozmazanie obrazu i inne bajery gdy trafiamy lub strzelamy blisko przeciwnika.

Specjalizacja "SUPR" POGŁĘBIA ten efekt, analogicznie działa "COVR" która go zmniejsza (w przypadku użycia "SUPR" i "COVR" wychodzimy na 0).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 02:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
ArabB0y napisał(a):
SzYmCiO_1990 napisał(a):
Tu się zgodzę, na szczęście MK3A1 jeszcze można grać bez obawy że dzieci neo, które kampią, napiszą na czacie coś w stylu "MK3A1 noooooob " ....

Czemu od razu dzieci neo? Ja osobiscie nie nawidzę jak ktoś biega z USAS-12 lub MK3A1... W ogóle nie rozumiem jak mozna grac z tym czymś. Dla mnie to jest po prostu noobstwo i psucie rozgrywki innym. Rozumiem jak gra z tym 2-5 osob na cały serwer, ale jak wszyscy zaopatrzą sie w tego typu strzelby nie ma normalnej gry. Biegną sobie ze zwykłym karabinem i nagle wybiega mi taki pro z USAS i rozwala na hita. Nic nie mogę zrobic, normalnie krew zalewa.

Sorki za offtop.


Ale strzelby mają też swoje wady, z średniej odległości kompletnie nic tym nie można zrobić, no chyba że masz farta i amunicją frag uda się trafić. Równie dobrze gość z pompką może nazwać Cię noobem bo zabiłeś go z 30 metrów a on wystrzelił cały magazynek a nic nie weszło


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 02:31 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2007, 17:56
Posty: 33
Cytuj:
Ale strzelby mają też swoje wady, z średniej odległości kompletnie nic tym nie można zrobić, no chyba że masz farta i amunicją frag uda się trafić. Równie dobrze gość z pompką może nazwać Cię noobem bo zabiłeś go z 30 metrów a on wystrzelił cały magazynek a nic nie weszło




nie do końca jeśli używasz amonicji SABOT zasięg jest naprawde wielki.

co do tematu, sam perk na przygwozdżenia działa średnio moim zdaniem, za to perk na antyprzygwożdżemie działa naprawde b.dobrze, ale nie o perki mi chodziło tylko o samo zdobywanie baretek za asysty, no cóż pozostaje mi sprawdić teorie o siedmiu asystach bez śmierci :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 08:56 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
7 asysyt bez smierci to nie teoria a praktyka^^
dedoha napisał(a):
Ale strzelby mają też swoje wady, z średniej odległości kompletnie nic tym nie można zrobić, no chyba że masz farta i amunicją frag uda się trafić. Równie dobrze gość z pompką może nazwać Cię noobem bo zabiłeś go z 30 metrów a on wystrzelił cały magazynek a nic nie weszło

Laser napisał(a):
nie do końca jeśli używasz amonicji SABOT zasięg jest naprawde wielki.

Polecam celowniki do pompek - nawet ze zwykla amunicja klada na srednie i duze odleglosci bez sabotow (ammo odlamkow daje ciekawe efekty wizualne :lol: )^^ i dodam:
ammo odlamkowe do strzelb, nie jest najmocniejsze - a najbardziej przygwazdza przeciwnika, sprawdzone.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL