Teraz jest 24 wrz 2024, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
Czesc,

Chcialbym odrazu powiedziec, ze wpadam tutaj niezmiernie rzadko z braku czasu, wiec sory, jezeli taki temat juz byl w dziale BF3

Ostatnio odblokowalem moja ulubiona bron ever.. czyli LA85A2, cudownie, ze zrobili ja w BF3.

Przy okazji odkrylem jak fajne i przyjemne jest strzelanie ogniem pojedynczym. Mam do Was pytanie o co tym myslicie i czy w ogole praktykujecie takie strzelanie

realne plusy w mojej grze

- o wiele wieksza skutecznosc ognia i procent trafienia (tutaj dowod: http://battlelog.battlefield.com/bf3/so ... 398140/pc/) oprocz SKS"a ktorego uzywalem jako snajperki, LA85 najwieksza accuracy bo na niej wlasnie zaczalem praktykowac singlefire, mam nadzieje ze bedzie dalej rosl

- wieksza mozliwosc trafienia head'a, na co po prostu trzeba sie uprzec, cwiczyc i praktykowac, nawet jak mam pewniaka proboje ustrzelic heada, w chaosie podobnie choc z tym gorzej, ale na pewno na dluzszy dystans wiecej head'ow lapie

- tryb jest skuteczny na normal, a w hc jest to po prostu miazga co mozna zdzialac

- auto przelaczam wlasciwie tylko jak na normal wchodze do pomieszczenia, choc i to nie zawsze

- dzieki single fire, nie szaleje tak i bez przeladowania udaje mi sie ubic wiecej kolezkow "w jednej scenie" :)

- co oczywiste i juz wspomnialem, czy to 5 czy 10 pocisk one nadal trafiaja w cielaka, a nie leca w powietrze, szczegolnie na dalszych dystansach

- nie wiem czy mam racje,ale takie strzelanie wydaje mi sie bardziej "realne"

korzysci te nie sa wymyslone na sile, tylko mam takie odczucia, dopiero zaczalem tak praktykowac wiec mysle ze mimowolna praktyka da jeszcze lepsze efekty, jak bede mial czas i ochote wrzuce jakies klipy z takiego strzelania w praktyce, wg mnie cwiczac da sie prawie rowno szybko strzelac jak na fullauto, tylko o wiele trafniej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja nie przełączam nigdy na ogień pojedyńczy. A jak chcę kogoś z dalszego dystansu, wtedy po prostu strzelam na ciągłym, ale nie trzymam LPM, tylko po prostu klikam pojedyńczo. Czyli ogień pojedyńczy bez zmieniania trybu strzelania.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Jak popraktykujesz i wyczujesz w których momentach przełączyć na auto, to jestem jak najbardziej za. Single jest precyzyjny, nieodzowny przy dalszych dystansach i nie marnuje amunicji. Tylko trzeba uważać w zwarciu bo z Aek/F2000/Usas itp. jesteś na singlu bez szans. Ja gram teraz An94 tylko w burst, na auto nie przełączam nigdy i daję radę przy acc 22% :D
http://battlelog.battlefield.com/bf3/so ... 935690/pc/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja sie przelaczam na pojedynczy jak sie ammo konczy a nie jestem wsparciem.
Ogólnie to wolę full ogien bo nie czesto walcze na daleki dystans ale przyznam ze fajnie się gra z pojedynczym ogniem i srednim dystansem walk. Tak wojskowo ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2012, 16:54
Posty: 7
głównie ogień seryjny, ale strzelając z takiego kh 2002 (seria 2 strzały), można się nauczyć precyzji i oszczędności amunicji, co przy braku supportu jest bardzo pomocne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
A poza tym moje ulubione M249 ma tylko ogień ciągły, więc cóż, nie przełączę na pojedyńczy. 200 naboi w magazynku i jest moc. A na dalsze dystanse po prostu strzelam krótszymi seriami, czasem po prostu klikam pojedyńczo i jest tak, jak ogień pojedyńczy. Raczej nie bawię się w ogień pojedyńczy.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
L85A2 ogólnie jest bardzo celny, bez przełączania na ogień pojedynczy wyrabiam na nim celność 19,2%. Jednak wszystko zależy na jakich mapach i trybach gry się przesiaduje. Jeśli ktoś gra tylko deathmecze na Kanałach czy Wyspa Chark to tam walka toczy się na krótkie dystanse i celność na poziomie 20% jest wtedy normą.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
fakt, mozna strzelac na auto ogniem pojedynczym, ale w moim przypadku zwykle konczy sie to niezlym przeciagnieciem spustu i robi sie z tego co najmniej ostry burst :)

machines nie maja singla, ale taki fajny m249 rekompensuje to celnoscia i szybkostrzelnoscia,

mysle ze nawet duzo osob ogolnie wali na singlu i powinna byc opcja w ustawieniach jaki tryb ognia jest domyslny

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Ja próbowałem to wykonać na G3A3 ale on po prostu nie zabija. Normalnie jakby to był jakiś riot controll a nie karabin. Staram się celować w głowę, 4 strzały, wszystkie celne i koleś mi ucieka - tak zdarza się najczęściej. Dziś odblokuję sobie L82 to zobaczę jak się prowadzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Ja generalnie ognia pojedynczego używam zawsze - snajperki innego nie mają :P A tak serio to używam go, ale tylko do walki na większe dystanse, łatwiej trafić i nie marnuje się 5 magów...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2011, 19:09
Posty: 30
Zmotywowałeś mnie do odblokowania ten broni nie wiem czemu ale tak po prostu :P idę wygrać dm !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Przy takim dmg broni (na pewno na HC, na normalu nie gram) i użyciu chwytu rozrzut jest tak mały, że ogień pojedynczy jest zupełnie nieprzydatny. Amunicji też nigdy mi nie było szkoda. Pistolet w tej grze daje radę, ewentualnie podnoszę czyjąś spluwę. Poza tym, przy ogniu ciągłym nawet jeśli nie trafiasz, przygważdżasz przeciwnika rozmazując mu ekran co prawie go wyłącza na te 2-3 sekundy z gry lub zwyczajnie utrudnia mu trafienie w Ciebie. No i czasem zgarnie się jakiegoś bonusowego fraga za ludków co to wybiegli nagle zza rogu :wink:

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Seria i tylko seria :)
Jeżeli jest taka możliwość, strzelam tylko serią.
Z tego właśnie powodu ubóstwiam M16A4 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
hamsterOne napisał(a):
Ja próbowałem to wykonać na G3A3 ale on po prostu nie zabija. Normalnie jakby to był jakiś riot controll a nie karabin. Staram się celować w głowę, 4 strzały, wszystkie celne i koleś mi ucieka - tak zdarza się najczęściej. Dziś odblokuję sobie L82 to zobaczę jak się prowadzi.
Jak powiedziałem tak zrobiłem. L82 jak na razie jest super :mrgreen: mimo że w wykresach i statystykach na stronie symthica nie wygląda jakoś szczególnie. Co prawda grałem tylko na hardcore. Przeważnie strzelam serią dwustrzałową


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2007, 07:41
Posty: 19
Lokalizacja: Szczecin
Najczęściej gram supportem więc braki amunicji mnie nie dotyczą, ale i tak na większe odległości musiałem się nauczyć delikatnego posługiwania sie myszką żeby pojedyńcze lub podwójne strzały wychodziły, skuteczność wysoka.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL