Teraz jest 24 wrz 2024, 22:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2012, 00:27 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 01:24
Posty: 15
Zepsuli czołgi - kartonowe pudeleczka.W termowizji mozna zaznaczac miny nie trzeba na slepo wysadzac sprzymierzonych min.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nie zauważyłem aby czołgi dostały po nosie. Na pewno problemem są jety, które są dalej niezniszczalne o ile nie dostaną z działka. Zresztą nawet z niego muszą dostać tyle, że samoloty zaczęły bezpośrednio szarżować na plotki :o

Moim zdaniem danie rakiet aa czołgom to duży błąd. Powinno być zamiast tego więcej stacjonarek tak jak w BF2


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
Najpierw minusy:
- Chociaż głównie latam helką to nie podoba mi się że tv missle rozwala czołgi/ pplotki za 1 strzałem (tak z 7 na 10 przypadków tak się dzieje). Tak jak poprzednicy napisali, teraz będzie masakra dla przeciwnej drużyny jeśli będzie dobry gracz strzelał z tv.
- NIE NAPRAWILI DO KOŃCA TV PRZY STARCIE - już dwa razy miałem samobójstwo !?
- Nie naprawili możliwość szybkiego startu heli
- Nie naprawili hitboxy przy trafieniu TV missle, już kilka razy zdarzyło mi się trafić jeta/ choppera bez żadnej reakcji, albo rakieta traciła sygnał lub przeleciała jak przez ducha.
- Havoc jest op pod względem skrętu, z 50% lepszy od vipera (tak mi się wydaje).
Teraz plusy:
+ Rakiety naprowadzane pół-aktywnie wystrzeliwane przez pilota nie trafiają heli z daleka. Uważam to za plus, ponieważ poprzednio bywały nudne walki na całą długość mapy.
+ Pocisk javelina/ p-z może być zmylony przez flary. Dobrze że tak zrobili ponieważ poprzednio to była jedyna rzecz, która najbardziej mnie wkurzała - wystrzelony pocisk, puszczasz ecm/ flary, nic nie słyszysz aż tu nagle boom i nie ma cie - jedyna taka sytuacja że nie miałeś szans na uniknięcie tego (w czołg/ pplotke tracisz ok. 50%, jetem mogłeś przed tym uciec, kasatka i venom też nie były chyba rozwalane za 1 pociskiem)
+ Szybsze namierzanie jetów i nie tracenie sygnału po użyciu flar :D
+ Below radar na igły/ stingery :D Teraz trzeba balansować i latać więcej przy ziemi :D
+ Havoc już nie jest tak ociężały.

Tyle na razie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 08:40 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
skypan napisał(a):
Wrażenia mam takie, że odstawiam BF3 i ewentualnie powrócę z kolejnym "paczem" jak przywrócą poziom broni.


Różni ludzie, różne podejścia i oczekiwania. Dla mnie jest super ... wszystko nowe, inne. Tak jak bym za darmo dostał BF3 w wersji 2.0. (nową grę w tej samej szacie graficznej i to za free). Ale jak ktoś nie ogarnia i nie chce mu się uczyć na nowo to tak jest.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
HELI Minusy:
- Trzaski i odgłosy rozdzieranej blachy, w chwili gdy dostaje się w tyłek, mogą osoby słabszego zdrowia przyprawić o zawał serca :D.
- Od wczoraj prawie nie zniszczyłem jeta, poza kilkoma udanymi trafieniami ze zwykłych rakiet, w momencie gdy na mnie szarżował. Pociski naprowadzane P-P, czy to w Grubasie czy Cobrze, po prostu zostają wchłonięte a może odbite od samolotu - oczywiście puszczam w odpowiednim momencie gdy samolot zużyje już flary czy tam ecm. Kilka razy po takiej akcji, dostałem tylko po kilkanaście pkt. asysty za jeta gdy zniszczył go inny jet i na tym koniec - pomimo iż widziałem że oba moje pociski były celne i dopadały samolot, a przed aktualizacją na 100% rozniosły by go na strzępy.
Co najmniej dziwnie to w/g mnie wygląda. Tak jakby doganiały jeta i finito, a na końcu powinno być przecież jeszcze wielkie Buuum. Nie jestem może pro, ale na helkach w tej grze zęby zjadłem i samoloty bardzo często przed patchem padały moimi ofiarami.
- Co do celowania na odległość zwykłymi rakietkami, to lepiej było wcześniej gdy pilot widział lecące rakiety, a nie jak teraz głównie smugi.
- Dużo trudniej dostrzec wrogiego TV'ika, aby w porę się przed nim uchylić (ale jak to mówią "kij ma dwa końce" i dzięki temu mając dobrego gunnera, można siać spustoszenie).
- Mocy działka pelotki to już nawet nie skomentuje, ale ją przynajmniej można uśpić z daleka.
- Zwykłe racki vs wroga helka, na dłuższym dystansie poniżej krytyki (zresztą z bliska też jakoś nie tak jak to być powinno).

HELI Plusy:
- Zwrotność ruskiego grubasa OK.
- Teraz dużo łatwiej pilotowi zabić piechura.

===================

Ziemia Plusy:
- Z M4A1 którego używam, łatwiej mi się teraz strzela z biodra (z celowaniem chyba też).
- Kombinacje z mapką są w porzo (ludzie sobie chwalą), ale mi to akurat zwisa.

Ziemia Minusy:
- Nie zauważyłem, bo nie jestem fanem biegania ani jeżdżenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Mam wrażenie, że dodadki do broni mają teraz o wiele większy wpływ na jej parametry. Aktualnie gram M4A1, z laserem przed patchem dłuższe dystanse nie stanowiłu problemu, teraz jest znacznie trudniej a na bliskie terminator, jendnak jak założymy ciężką lufę sytuacja sie odwraca.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
skypan napisał(a):
Anor85 napisał(a):
skypan napisał(a):
Wrażenia mam takie, że odstawiam BF3 i ewentualnie powrócę z kolejnym "paczem" jak przywrócą poziom broni.


Różni ludzie, różne podejścia i oczekiwania. Dla mnie jest super ... wszystko nowe, inne. Tak jak bym za darmo dostał BF3 w wersji 2.0. (nową grę w tej samej szacie graficznej i to za free). Ale jak ktoś nie ogarnia i nie chce mu się uczyć na nowo to tak jest.

Mieli naprawić grę a nie popsuć rozgrywkę. Dobrze, że u nas gdzie obowiązuje ruch prawostronny ktoś nie wpadł na pomysł montowania kierownicy z innej strony. Też byś napisał, że masz samochód wersja 2.0 ? W tym wypadku "ogarnięcie" za wiele nie wnosi.


"Mieli naprawić grę ..." czyli dostosować pod Ciebie ? I tu się nasze poglądy różnią, ja uważam, że gra jest teraz OK, Ty, że nie. I na tym pozostańmy.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Wcześniej źle, teraz źle weźcie się ogarnijcie :roll:

Mi za to się wydaje, że L85 z tłumikiem teraz jakieś słabe jest. Wcześniej na jednym magu załatwiałem 2-3 gości, teraz potrzebuję całego maga na zabicie a i tak czasami nie pada :o


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 10:53 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
Właśnie jestem w grze i przed chwilą próbnie przyatakowałem jet'a. Sytuacja taka sama jaką opisałem w moim wcześniejszym poście. Jet puszcza flary, ja jestem w heli całkiem blisko niego i walę z P-P. Kończy się tym że nie ma nawet draśnięcia (nie specjalnie nawet ucieka i nie wymanewrowywruje - zero zakrętasów ani nic).
Piszę o tym znowu, ze względu na to że sprawdzam właśnie kolejny server. Szukając dziury w całym myślałem że może to być wina pinga czy czegoś podobnego, no ale wszędzie się to powtarza.

W stosunku do wrogiej helki, P-P działają, ale chyba jakoś słabiej.

Czy wszystkim P-P działają jak ślepaki w stosunku do jetów?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Teraz jest tak, że jak jet leci na dopalaczu to rakiety wybuchają za nim i nie robią żadnego dmg. Sprawdzałem z kumplem, który strzelał rakietami z pelotki. Nawet jak specjalnie leciałem w stronę rakiet z pelotki na dopalaczu nie robiły mi dmg. Flar ani ECM można nie używać.

Mam nadzieję, że to tylko bug i na dniach to naprawią.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
ja do plusów dorzucę jeszcze że w końcu stawiając SOFLAMa gdzieś na skałce nie muszę panicznie szybko próbować "z niego wyjść" żeby się gdzieś chować bo aktywacja sterowania następuje dopiero później gdy będę na to przygotowany :)
C4 znikają po śmierci więc koniec z biegami kamikadze żeby podrzucić kilka paczek na czołg i od biedy po respawnie ich wykorzystanie a z drugiej strony jak się zagapisz i zabijesz podkładającego Ci na tyłku paczki już po podrzuceniu kilku nie musisz zaraz pozostawiać czołgu na pastwę innych ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
jonek napisał(a):
Teraz jest tak, że jak jet leci na dopalaczu to rakiety wybuchają za nim i nie robią żadnego dmg. Sprawdzałem z kumplem, który strzelał rakietami z pelotki. Nawet jak specjalnie leciałem w stronę rakiet z pelotki na dopalaczu nie robiły mi dmg. Flar ani ECM można nie używać.

Mam nadzieję, że to tylko bug i na dniach to naprawią.



Ooo, nareszcie doczekałem się konkretnej odpowiedzi. Wielkie dzięki za info.

W takim razie moje kolejne pytanie brzmi: jak tu teraz zmusić jety, żeby nie używały dopalacza?
W BF2 nie byłoby z tym aż takiego problemu, bo dopalacz po pewnym czasie się wyczerpywał, a tu kupka i to śmierdząca.

Też liczę na to że szybko to naprawią, bo teraz nawet wprawny pilot heli, nie ma za wielkiego pola do popisu w walce z jetem. Jedyne co pozostaje to ucieczka, lub pro ganer, a okazje do trafienia zwykłymi rackami nie często się trafiają.

Trzeba czekać aż wypuszczą kolejnego pacza psuja, który naprawi to co w tym popsuli, a zepsuje coś innego - ale to staje się już przecież normą i chyba wszyscy się przyzwyczaili :D. Mam tylko nadzieję że nie zepsują już nic więcej w helenkach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 11:39 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 18:09
Posty: 58
Lokalizacja: NOWA-HUTA
Tunguska i LAV (odpowiednik po stronie USA) zadaje bardzo mało obrażeń przeciwko piechocie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2012, 15:41
Posty: 14
spoko tylko czemu wyszukiwarka serwerów znajduje mi tylko gulf of omany , zadnej innej mapy z b2k ?

_________________
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 233506750/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 12:54 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 10:54
Posty: 12
nosports napisał(a):
spoko tylko czemu wyszukiwarka serwerów znajduje mi tylko gulf of omany , zadnej innej mapy z b2k ?



Też tak mam , dopiero jak zaznaczę Conquest Assault Large to wyszukuje mi mapy z B2K.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL