Teraz jest 29 wrz 2024, 00:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2012, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Jak już ujawniamy bugi to na całego, 93r teraz jest mocniejsze niż nie jedna podstawowa broń, szybki reload, ROF i 25dmg
Kontrola jakości w DICE kuleje. Zastanawiam się co oni tam tyle czasu robią


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2012, 15:59
Posty: 9
dedoha napisał(a):
Jak już ujawniamy bugi to na całego, 93r teraz jest mocniejsze niż nie jedna podstawowa broń, szybki reload, ROF i 25dmg
Kontrola jakości w DICE kuleje. Zastanawiam się co oni tam tyle czasu robią


Jak się bawić, to się bawić - dodatkowo, M93r ma zwiększony max zasięg do 12m, co przy 900RPM obecnie czyni ten pistolet teoretycznie lepszym od, przykładowo AEK-a (a to pistolet!) - ten sam ROF, damage, ale AEK-owi zmniejsza się max damage (25) przy 10m, a M93r dopiero przy 12m. Nie wiem co oni tam w Szwecji palą ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Bas napisał(a):
Nie wiem co oni tam w Szwecji palą ;D

Pewnie jakiś polak w DICE potajemnie mści się na nich za potop sprawiając że gracze zaczynają ich nienawidzić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
kuźwa jak te strzałki zdobyć ... ja mam tylko mass :D
"propowymiatam" trochu bo mam ostatnio cięzkie dni 8)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
M26 DART jest którąś z kolei wersją (tak jak w przypadku M320 gdzie mamy "gołe" M320, dymny i pompka), odblokujesz ją przy 10 lub 20 zabiciach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2012, 23:00
Posty: 20
Dla mnie przesadzony jest Magnum .44 jak się ogarnie gdzie tym celować żeby trafić to lepsze jest od niektórych karabinów. 3 hity w tułów i śmierć a i head'a nieciężko trafić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2012, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
A w sumie muszę tego Magnuma wypróbować :)

Więc mówisz Bas, że tylko w takiej kombinacji M26 Dart jest zbugowany? To by wyjaśniało, dlaczego tym nie kosiłem tak, jak niektórzy :D Wbiłem z 3 dni temu na Metro 64 dla relaksu i koleś kładł po 5 żołnierzy jednym strzałem z M26 Dart. Muszą to naprawić jak najszybciej. Natomiast o tym pistoleciku i jego aktualnej skuteczności nie słyszałem - poza tym nie mam niestety go odblokowanego z co-opa.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2012, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2012, 15:59
Posty: 9
KOKOSfly napisał(a):
A w sumie muszę tego Magnuma wypróbować :)

Więc mówisz Bas, że tylko w takiej kombinacji M26 Dart jest zbugowany? To by wyjaśniało, dlaczego tym nie kosiłem tak, jak niektórzy :D Wbiłem z 3 dni temu na Metro 64 dla relaksu i koleś kładł po 5 żołnierzy jednym strzałem z M26 Dart. Muszą to naprawić jak najszybciej. Natomiast o tym pistoleciku i jego aktualnej skuteczności nie słyszałem - poza tym nie mam niestety go odblokowanego z co-opa.


Tak, wymóg "buga" to Underslug rail + Heavy Barrel. Największy damage jest przy używaniu G3 (34-22 x12), nie wiem jakie dokładnie są obrażenia w konfiguracji z innymi broniami (podejrzewam, że 25-18,4, bo ten bug podciąga damage dodatku do damage'u broni głównej, tak to przynajmniej wygląda), ale tak czy inaczej DART łapie wszystko na raz. Mam nadzieję, że to poprawią stosunkowo szybko, bo strasznie dużo osób zaczyna z tym latać :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2010, 14:16
Posty: 21
No to pograłem troszkę po nowym patchu i oto moje przemyślenia (krótkie).

Nie będę sie rozpisywał na temat zmian w poszczególnych broniach. Napisano chyba już wiele i tu i na innych forach. Jednak chcę sie podzielić moimi odczuciami po poszukiwaniach optymalnej, najbardziej uniwersalnej broni dla klas mobilnych ASSAULT, ENGINEER, SUPPORT (A-E-S). W moim przypadku padło na MP7 z powiększonym magazynkiem i celownikiem KOBRA (bez innych dodatków).
Gram na mapach (metro, bazar, siena, teheran, karkand, sharqi) i tam sprawdza się wyśmienicie. Co ciekawe nawet na średnich i dużych odległościach (po dłuższym mierzeniu i strzałach krótkimi seriami).
Siła ognia jest bardzo duża, a kontrola broni przy dobrze ustawionych parametrach myszki nie sprawia większych trudności. Lubiłem nią grac wcześniej lecz teraz stała się moim nr 1 zwłaszcza, że jest do niej dostęp w każdej z klas.
Świetnie sprawdza się w ofensywniej grze, w ruchu (duża skuteczność przy słabym celowaniu i strzale z biodra).
Dobre efekty są z zainstalowanym tłumikiem (większa celność, brak błysku), jednak nie ma wówczas możliwości korzystania z powiększonego magazynka, a przy jej szybkostrzelności dość szybko kończy się to przeładowaniem w najmniej odpowiednim momencie i zejściem :/

Na minus muszę dać szybko kończącą się amunicję lecz jak gramy z dobrym wsparciem to nie jest to problem.

Niemcy jej nie lubią (nie używają i ciągle na mnie psioczą ;) )

Ot tyle.

_________________
Myśl inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
@up, hehe a przecież to jest made in Germany Heckler und Koch MP7


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
W BF3 jest masa niemieckiej broni która jest albo nieużywana albo znienawidzona przez wszystkich, szkoda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Ja tam generalnie stawiam na niemiecką jakość i radziecką technikę :) natomiast ideologicznie wystrzegam się chińszczyzny i tego arabskiego kh2002 choć źle nie wygląda. Jakoś się składa że w BF3 bardzo lubię produkcje europejskie a szczególnie te od Fabrique Nationale de Herstal :mrgreen:

edit: Jak skończę farmić USASa do dog taga to właśnie zabiorę się chyba za MG36 i F2000

edit2: @up; Ej, to nie do końca prawda. M416 i G36c są bardzo popularne.


Ostatnio edytowano 26 kwi 2012, 14:25 przez hamsterOne, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Jeśli chodzi o chińszczyznę, to ja ubóstwiam QBU-88...

Dobra snajperka półautomatyczna. Zarówno przed jak i po patchu...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
@UP

Ale strzelanie z półautomatów jest noskillowe :lol: :lol:

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Tak, wiem, ale ze mnie taki snajper jak z koziego zadka katapulta i trochę niepewnie się czuję z bolt action...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL