Teraz jest 24 wrz 2024, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1. Wyłażenie po za mapę.
2. SOFLAM potrafiący namierzyć wszystko i wszędzie, nawet przez 200 metrów litej skały.
3. M320 SMOKE na AUG.
4. Poprawki do balansu.
Nie-tak-Całkiem-10-minut.
HITREG.
Battlefield 3 jest po prostu pełen błędów, z czego większość wynika z podstawowych problemów jak ta mierna mechanika postaci, NIESAMOWITA ANIMACJA SKOKU, kolizje między graczami, dysbalanse (M16, jesteś niczym FAMAS z Black Ops), wspominałem o hitregu?
Reszta to kosmetyka, i ten niebieski filtr na wszystko, bleh.
O, i pierdółka z Battleloga, M16A3 jest nazwane M16A4.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, 17:18 przez Mofixil, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:14 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
Cytuj:
3. M320 SMOKE na AUG.

Przecież buga już nie ma. Po ostatnim patchu po stronie serwera zablokowali możliwość podczepienia pod auga m320. Może rozwiązanie tymczasowe, ale chociaż ludzie nie glitchują.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, 17:14 przez backbone, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
backbone napisał(a):
Cytuj:
3. M320 SMOKE na AUG.

Przecież buga już nie ma.

M26 pod G3 też nie ma ale niesmak pozostał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
1. To jest bug?...
2. Namierzy wczesniej a potem utrzymuje cel przez jakiś czas jak nie widzi
3.
4. Jak wszystko będzie takie samo to gra będzie bez sensu. Jedno jest lepsze, drugie gorsze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zelazo94 napisał(a):
1. To jest bug?...

Włażenie w strefę w której gracza być nie powinno (jak na Grand Bazaar czy Op. Metro można banalnie wyjść i przejmować punkty z bezpiecznego miejsca) NIE JEST BUGIEM?
Zelazo94 napisał(a):
4. Jak wszystko będzie takie samo to gra będzie bez sensu. Jedno jest lepsze, drugie gorsze

Łańcuch pokarmowy, AK74M powinien konkurować z M16A3 od średniego dystansu, powyżej powinno być lepsze, w drugą stronę (od średniego do CQC) powinno królować M16A3, jak jest? M16A3 kosi niemalże każdą inną broń w każdym z podanych przykładów, wysoki ROF, niemal brak odrzutu i DMG jak każdy inny AR (BO JAK TO? 5.56 DLA TAKIEJ BRONI MA ZADAWAĆ MNIEJ? WTF?).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, 17:27 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
To że m16 jest op w ch** to się akurat z tobą zgadzam. Najgorsze są te lamy które idą w zaparte że nie. A sami mają po 100 gwiazdek z m16. Ale będzie płacz jak dodadzą recoil :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Kiedy ja ostatnio grałem w BF3, m16 miało odrzut, który sprawiał, że trzeba było strzelać ogniem pojedynczym.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
backbone napisał(a):
To że m16 jest op w ch** to się akurat z tobą zgadzam. Najgorsze są te lamy które idą w zaparte że nie. A sami mają po 100 gwiazdek z m16. Ale będzie płacz jak dodadzą recoil :D

Trochę mnie dziwi takie podejście do tematu. Jeśli dobrze rozumiem to w dobrym tonie jest używanie broni które są trudne do opanowania bo mają odrzut pod niebiosa i obrażenia bliskie zeru. Jeżeli gram M16 to jestem lama i tyle, bo na jej widok przeciwnik sam się zabija rzucając sobie granat pod nogi i nie muszę nawet celować żeby trafić. Chyba zacznę latać z defi i smażyć wszystkich żeby być pr0. :wink:
A ja sobie myślę że będę grał zawsze tą bronią która mi najbardziej odpowiada i jest najskuteczniejsza, a że akurat jest to M16 no to trudno. Bo tak się składa, że gra w BF3 nie polega tylko na naciskaniu spustu więc mając nawet najbardziej OP broń nie wygra się rundy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja tam używam SKS i P90, a że inni narzekają to ich problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:19 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Ja chyba ani razu nie mialem w ręce m16 :omg:

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
kerpal napisał(a):
Ja chyba ani razu nie mialem w ręce m16 :omg:

Miałeś przez prawie 26 minut. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
sidh77 napisał(a):
A ja sobie myślę że będę grał zawsze tą bronią która mi najbardziej odpowiada i jest najskuteczniejsza, a że akurat jest to M16 no to trudno.

M16 nie jest dla Ciebie najwygodniejsze i najskuteczniejsze, jest ono takie dla niemal całej społeczności BFa, ja zostaje przy KH2002, G3 i AN94.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Mofixil napisał(a):
M16 nie jest dla Ciebie najwygodniejsze i najskuteczniejsze, jest ono takie dla niemal całej społeczności BFa, ja zostaje przy KH2002, G3 i AN94.

Mam narzekać z tego powodu że 90% ludzi lata z M16? Jakoś mi to nie przeszkadza, bo i w czym niby? Nie mam zamiaru leczyć swoich kompleksów latając z bronią która jest najmniej popularna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:09 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Mofixil napisał(a):
sidh77 napisał(a):
Miałem głównie na myśli Mofixila bo to on przede wszystkim psy wiesza na grze.

Alpha i Beta to były dla mnie dwa najlepsze stany tej gry, gram tylko dlatego że to i tak lepsze od CoDa a do niczego innego znajomych znaleźć nie mogę.


Miałem wrażenie ze Alpha i Beta były takimi czystymi grami jakimi sa wszystkie gry P4F FPS, proste i jarające do bólu :)

Mofixil napisał(a):
Społeczność im na tacy podała rozwiązania i ciekawe pomysły (e.g GUI v2) a oni co? Już pracują nad BF4 mimo że jeszcze ostatniego dodatku do BF3 nie wypuścili.


Propozycje społeczności można znaleźć na forum battlelogu czy na starym forum EA UK ?

sidh77 napisał(a):
backbone napisał(a):
To że m16 jest op w ch** to się akurat z tobą zgadzam. Najgorsze są te lamy które idą w zaparte że nie. A sami mają po 100 gwiazdek z m16. Ale będzie płacz jak dodadzą recoil :D

Trochę mnie dziwi takie podejście do tematu. Jeśli dobrze rozumiem to w dobrym tonie jest używanie broni które są trudne do opanowania bo mają odrzut pod niebiosa i obrażenia bliskie zeru. Jeżeli gram M16 to jestem lama i tyle, bo na jej widok przeciwnik sam się zabija rzucając sobie granat pod nogi i nie muszę nawet celować żeby trafić. Chyba zacznę latać z defi i smażyć wszystkich żeby być pr0. :wink:
A ja sobie myślę że będę grał zawsze tą bronią która mi najbardziej odpowiada i jest najskuteczniejsza, a że akurat jest to M16 no to trudno. Bo tak się składa, że gra w BF3 nie polega tylko na naciskaniu spustu więc mając nawet najbardziej OP broń nie wygra się rundy.


Podobna sytuacja jak w BF2 i 2142, jesteś pro/grasz w klanie - biegasz z podstawkami :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 23:02 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
sidh77 no w porównaniu z tobą to tak jakbym nie miał w ogóle :roll:

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL