Teraz jest 28 wrz 2024, 19:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2012, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2012, 09:46
Posty: 8
Mi nie chodzi o to że gra się tnie czy coś po prostu się nie odpala a odpalać się powinna ponieważ karta spełnia wymagania więc gra odpalić się powinna a co do zawieszeń to mam tylko na ultra (nawet nie bo 23 fps + jakieś efekty graficzne coś się biorą ... ) dlatego gram na średnich bo ja nie gram dla grafiki tylko dla zabawy, pomożecie czy będziecie krytykować jakie to WY nie macie pro kompy i wyjeżdżacie z lipnymi tekstami dla dzieci, a jak się nie znacie to nie odpowiadajcie.

Mofixil napisał(a):
TO jest GT420M na miłość boską!
GT540M ma problemy ze stabilnym framerate w KAMPANI, nie mówiąc o MP.


przeszedłem całą kampanie na wysokich detalach i nie miałem żadnych problemów z grą, 0 lagów, coś podajesz złe informacje o tej karcie, jak jej nie miałeś to jej kurde nie krytykuj bo mi działa wszystko wyśmienicie. może jakieś gameboosty albo cuś ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 08:19
Posty: 6
To co da się dowiedzieć jakiego e-maila podałem przy rejestracji??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mesiuskate napisał(a):
karta spełnia wymagania więc gra odpalić się powinna

Jest niemal 3x mniej wydajna od GPU który ponad minimum przebija się o jakieś 20%...
Równie dobrze mógłbyś próbować odpalić BF3 na 7900GST czy HD3650.
Zakładając że obie miałyby GDDR5.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2012, 09:46
Posty: 8
Widać że tak się znasz jak kurczak na człowieku, idź wykaż się wiedzą w szkole na informatyce.
No nie wiem czy na kracie 512 mb i Pixel Shader 4.0 pojawi mi się ikonka bf3 C:, nie no na tym to pójdzie max MW3 na full detalach i to jeszcze na jakimś 9900GTS


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Porównywałem wydajność, nie PS, VS, ilość pamięci, proces technologiczny czy RPM radiatora.
Nie potrafisz przyjąć że masz wykastrowane GPU i wytykasz fakty o których nie wspominałem bo były po prostu niepotrzebne dla ogółu.
Skoro wiesz że twój GT540M jest taki zajebisty i w ogóle to wszystko wina mojej klątwy rzuconej na każde mobilne GPU to idź może wezwij egzorcystę czy szamana z sąsiedniej wioski by Ci pomógł.
Odpuszczam sobie dalszą dyskusję bo widać krótki argument "twoje GPU po prostu ssie" nie wystarcza...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 15:59 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Pan VeB napisał(a):
To co da się dowiedzieć jakiego e-maila podałem przy rejestracji??

Poszukaj na mailach wiadomości z rejestracji w Originie, zajmie Ci to mniej czasu, niż czekanie na odpowiedź na forum :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 16:21 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
Mofixil

Nie wnosisz nic do tematu, to że mu tłumaczysz, że jego karta graficzna jest słaba (a wcale nie jest, przynajmniej w porównaniu "mobilnym") mija się z celem, bo mu nie pomagasz. Ma wymienić kartę? Jemu gra działała z tego co pisał, więc pewnie wyszła aktualizacja, która uniemożliwiła mu uruchomienie gry. Mogę polecać reinstal systemu, ew. zaktualizować stery do karty, lecz chyba to nie pomoże.

PS. Odpuść sobie tą dyskusję, bo hejterów i trollów tu nie potrzebujemy.

[... To sobie odpuść takie komentarze ...]

Sokar44


@@EDIT

Cytuj:
"Btw. silnik CoDa ma korzenie w Quake III Arena z 1999 roku."


I dlatego gra jest bardziej dynamiczna(=lepsza) od BF'a, który nigdy nie będzie dawał mi takiej frajdy no ale cóż.

Cytuj:
"Frostbite 2 jest o wiele bardziej wymagający."


Jak to porzekadło brzmiało, gówno w ładnym papierku. Wymagania wysokie (i rosną, a nic się zmienia), a mógłbym grać w tą grę na podobnym silniku do COD'a z pojazdami i paroma innymi dodatkami.

Myślałem, że gra się dla rozrywki nie dla grafiki (przynajmniej tak było kilka lat temu), a poza niszczeniem ścian fizyka tak bardzo się nie różni, a przynajmniej jest dopasowana do gry i do map.

Kolejny post nie mający znaczenia by Mofixil.

Poza tym jak mu gra śmigała ładnie, a teraz nie śmiga, to chyba coś jest nie halo, skoro spełnia wymagania.


Ostatnio edytowano 25 lip 2012, 16:50 przez Newbiee, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 16:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Mesiuskate napisał(a):
no to powiedz co jest za słabe bo widać że taki oświecony jesteś,
procek - dochodził czasem jak miałem all otwarte steam gg radio internet max do 90% + nie potrzebował się boostować tak ***** większość i5 ma trubo boost i jak potzrebuje sam się podkręca mój akurat do 3,2 Gh więc z nim jest all ok
6 GB ramu pff bf3 pójdzie na 3 bo sam potrzebuje 2gb żeby działać
Karta graficzna nie ********* bo grałem na wysokich z 30-40 fps dlatego cisnąłem na średnich z 50-75 fps (fps widziałem na fraps bez nagrywania)
więc ***** powiedz co jest za słabe to takie kukumamuniu możesz wciskać jakiemuś dzieciakowi


Milcz młodzieńcze albo znajdź sobie inne forum do spamowania swoimi knajackimi odzywkami. Może tam u was w Zawierciu tak się mówi do innych ale tutaj proszę o trochę kultury ! Mógłbym być Twoim ojcem.

Sprawdź jak wyglada Twój chipset graficzny a jak wygląda pełnowymiarowa karta graficzna. BF3 to nie jest prehistoryczny CS, tutaj naprawdę jest potrzebny mocny i wydajny sprzęt. Dodatkowo DICE swoimi patchami, raczej nie optymalizuje kodu gry a powoduje że wymagania gry drastycznie wzrastają. Nic na to nie poradzisz bo przecież nie wymienisz chipsetu graficznego. Jedyne co daje ci cień szansy na grę to odkurzenie kompa i zmianę pasty na GPU i inwestycja w podkładke chłodzącą.
MW3 to odgrzewany kotlet na lekko zmodyfikowanym silniku z przed 7 lat, który pójdzie na zintegrowanych kartach wiec podaruj sobie takie porównania. Frostbite 2 jest o wiele bardziej wymagający.

PS
Rzadko się zgadzam z Mofixilem ale naprawdę to on ma tutaj rację.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Newbiee napisał(a):
PS. Odpuść sobie tą dyskusję, bo hejterów i trollów tu nie potrzebujemy.

Hejter, owszem, troll, po części się nie zgadzam.
Mnie naprawdę nie interesuje to jaka jego karta jest wśród mobilnych, BF3 powstał pod konsolę i został przeportowany na PC, gdzie i tak minimalne wymagania są zaniżone ALE NIE MA NIC o kartach mobilnych (które mimo wszystko są wykastrowane i taki GTX6xxM może dopiero konkurować ze starszymi odpowiednikami w desktopach.
Tak długo jak nie będzie magicznego sposobu na granie przy starszych patchach to gra nie ruszy, bo nie, bo z każdym patchem działa gorzej.
To że coś działa nie znaczy że będzie tak zawszę...
Sam mam wiekowy sprzęt ale potrafię przyjąć do wiadomości to że skoro wydajność leci na łeb na szyje to albo twórca dał dupy z optymalizacją, albo mój komputer jest ciut przedawniony. W tym wypadku "SUPER DUPER MEGA NOWIUTKA KARTA PROSTO Z FABRYKI, W PRAWYM NAROŻNIKU GT540M!" nie oznacza że względem desktopowych (które podobny poziom osiągnęły gdzieś koło 2008 roku i bądź co bądź nie mają tych wszystkich pierdół jak teselacja, FXAA czy super dokładne odwzorowywanie sześcianu) będzie dobra.
Wrzuć do 7900GST PV 5.0, PS 5.0, teselacje, FXAA, GDDR5 i otrzymasz jego GT540M, co z tego że ma masę super technologii której nikomu nie chce się implementować na porcie z konsoli (bo biedne konsolki tego nie obsługują, chlip).
Jak to porzekadło brzmiało, gówno w ładnym papierku.
@Up
Dzięki Sokar44.
Btw. silnik CoDa ma korzenie w Quake III Arena z 1999 roku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 17:14 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2012, 09:46
Posty: 8
http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc dla Mofixil, widać po prostu nie zaufam już DICE i nie kupie od nich gier bo zamiast je polepszać je psują bo nie umieją się do tego zabrać, trudno 100zł w plecy no cóż wole odgrzewanego kotleta z 7 lat(MW) niż świeżą popsutą kapustę(BF3), a jak płaczesz o grafikę bo pokolenie z filmiku jesteś to wystarczy GTX 560 TI i śmigasz na 1920 1080p na ultra z 50 fps a nie GTX6**, rejestrując się na forum liczyłem na pomoc a po prostu straciłem czas, życzę wam udanego trollingu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mesiuskate napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc dla Mofixil

Dziękuję :3 To będzie mój skarb.
Mesiuskate napisał(a):
widać po prostu nie zaufam już DICE i nie kupie od nich gier bo zamiast je polepszać je psują bo nie umieją się do tego zabrać, trudno 100zł w plecy no cóż wole odgrzewanego kotleta z 7 lat(MW) niż świeżą popsutą kapustę(BF3)

POLAĆ MU!
Mesiuskate napisał(a):
a jak płaczesz o grafikę bo pokolenie z filmiku jesteś to wystarczy GTX 560 TI i śmigasz na 1920 1080p na ultra z 50 fps a nie GTX6**trollingu

Nie jestem z tych co muszą mieć superduper kompa i grać na najwyższych detalach bo e-penis od tego rośnie, stwierdziłem tylko że dopiero GTX6xxM (Zwracam uwagę, M!) mógłby konkurować w GPU które BF3 w desktopie pociągną na low czy medium.
Mesiuskate napisał(a):
rejestrując się na forum liczyłem na pomoc a po prostu straciłem czas, życzę wam udanego

Aufwiedersehen, Sayonara i hasta la vista.


Newbiee napisał(a):
Dla niektórych liczą się efekty i grafika niż porządna gra bez zbędnych dodatków m.in. Counter-Strike (1999), Half-Life (1998), Unreal Tournament (1999), Quake (1996)...

Oh jaka ze mnie jest kurtyzana na grafikę, taki zły jestem że wciąż uważam Psychonauts czy Half Life za gry przełomowe, o ja niedobry, idę się pociąć opakowaniem po jogurcie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 08:19
Posty: 6
No właśnie nie bardzo moge zobaczyć gdyż przy wpisaniu e-maila musiałem się pomylić i popełnić literówkę...Troche głupio to brzmi no ale sprawdziłem każdy e-mail i nic...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 17:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Mesiuskate napisał(a):
rejestrując się na forum liczyłem na pomoc a po prostu straciłem czas, życzę wam udanego trollingu

Ostre słowa jak na 15-latka :lol:
Trudno Ci pomóc skoro twój sprzęt jest za słaby. A skoro próby by ci uśmiadomić istotę problemu, nazywasz trollingiem to niestety nie jest to forum dla ciebie.

Pan VeB

Napisz do supportu EA.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 17:59 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
Uznanie czegoś za słabe, czy dobre jest pojęciem względnym więc zastanów się nad tym, a nieprawidłowe wykonanie gry i wydanie jej przed czasem ukończenia (w 99%, bo zawsze coś się znajdzie) to błąd wydawcy, z resztą on spełnia wymagania, więc powinni mu zwrócić pieniądze za grę, która tania nie jest, a to oni ją zjeb*li, a nie on.

@UP

Za słaby sprzęt to miałem 5 lat temu, nie wciskaj mu kitu, bo gówno wiesz i dzielisz się gównem z innymi i wprowadzasz innych w błąd.

Pierwszy warn
Uważaj na swój język

Sokar44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Newbiee napisał(a):
on spełnia wymagania,

Jak wół jest napisane, 8800GT, GT540M to gdzieś koło 70% i tak mało wydajnej karty.
Benchmark z sześcioletniego 3DMarka.
8800GT:12040 punktów (nie znam rozdzielczości)
GT540M:9093 w 720p, 9601 w 1024x768.
GTS450: 15620pkt. w '06
Zakładając że BF3 w ogóle RUSZY na 8800GT...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lip 2012, 18:10 przez Mofixil, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL