Teraz jest 6 paź 2024, 14:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2010, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Do 250 dokładnie, a przejęcie flagi 150, asysta 75 pkt.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 18:10 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wydaj mi sie, ze jak jest duzo luda(wysadza lub zdobywa) to za mcoma mozna dostac minimum 50, podobnie za flage.
Ogolnie za wszystko jest wiecej punktow :D Oprocz zabicia ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Teraz asfalt>skrzynka pod nogi>c4 oblepiasz do oporu MC>zbroisz>detonujesz do tego jeszcze jakieś kille np. multi i licznik się kręci :)

Oczywiście zmiana w punktacji na plus, bo niszcząc w ten sposób MC można się obłowić punktowo w jednej chwili jak za 3h kampienia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Czy u Was też tak jest, że rakiety wystrzelone ze stacjonarnych stanowisk AT odbijają się niczym piłka od gałęzi drzew?
Bardzo często zdarza mi się to na pierwszym mcomie w drużynie broniącej w port valdez.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
a czy ktos jeszcze nie ma animacji przeladowania magazynka w UMP grajac mechanikiem? chcialem sobie zrobic platynke na tej spluwie no ale niestety bardzo mnie to wkurwia jak przeladowywuje a tam nic sie nie dzieje tylko w prawym dolnym rogu z zera robi dwadziescia piec -_-

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, 16:28
Posty: 85
bombelg napisał(a):
a czy ktos jeszcze nie ma animacji przeladowania magazynka w UMP grajac mechanikiem? chcialem sobie zrobic platynke na tej spluwie no ale niestety bardzo mnie to wkurwia jak przeladowywuje a tam nic sie nie dzieje tylko w prawym dolnym rogu z zera robi dwadziescia piec -_-

Jest już o tym temat: viewtopic.php?f=108&t=34208

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Wierzbin napisał(a):
Czy u Was też tak jest, że rakiety wystrzelone ze stacjonarnych stanowisk AT odbijają się niczym piłka od gałęzi drzew?
Bardzo często zdarza mi się to na pierwszym mcomie w drużynie broniącej w port valdez.


Też, przed patchem i teraz to samo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 00:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Też wam się zdaża błąd gry, w którym da się uzbroić i rozbroić m-com w 1 sek. ??? miałem tak dzisiaj oko 6 razy.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 03:23 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2005, 03:29
Posty: 310
Było tak i przed patchem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 08:10 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Szlag mnie trafia jak pod mcomem zamiast go uzbroic lub rozbroic, stoje jak 'pedal' w publicznej toalecie, czekajac na numerek z nieznajomym (nie chce urazic zadnej mniejszosci sexualnej) i zmieniam bron pozostala po smierci poprzednikow... Z tym mogliby w koncu cos zrobic...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
O co Ci chodzi z tym staniem pod mcomem bo coś nie rozumiem ? :P

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Chodzi o to, że uzbrajanie mcom i podnoszenie leżącej na ziemi broni jest na tym samym klawiszu i zamiast uzbrajać (często jest na to bardzo mało czasu), to człowiek tylko zmienia broń po zabitych.
Też mnie to wkurza, ostatnio tak miałem z tym, że przy mcomie stał quad.

Sposób na to jest taki, że trzeba wcisnąć klawisz uzbrajania kilka metrów przed stacją, a dopiero później podejść i zacznie wtedy uzbrajać. Niestety nie zawsze na to jest czas i miejsce.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 10:06 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wierzbin napisał(a):
Chodzi o to, że uzbrajanie mcom i podnoszenie leżącej na ziemi broni jest na tym samym klawiszu i zamiast uzbrajać (często jest na to bardzo mało czasu), to człowiek tylko zmienia broń po zabitych.
Też mnie to wkurza, ostatnio tak miałem z tym, że przy mcomie stał quad.

Sposób na to jest taki, że trzeba wcisnąć klawisz uzbrajania kilka metrów przed stacją, a dopiero później podejść i zacznie wtedy uzbrajać. Niestety nie zawsze na to jest czas i miejsce.

A nawet raczej go nie ma jak jest...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 13:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
[do txt o uav bo nie doczytałem reszty :D]

A mi się tak nie wydaje.
Troche mam kili na UAV w tym i czołgi, wydaje mi się jednak że przed patchem więcej 1 strzał oznaczał jeden złom niż teraz. Teraz zazwyczaj mam uszkodzenie czołgu i to wszystko :( i dopiero poprawka coś daje w tym temacie (chyba że szweda sie tam mechanik....) Sądze, a może mi się jednak wydaje że zalezy gdzie rakietka uderzy czy bardziej w przód czy może w tył.

Patrząc jednak jak jest naprawde to powinno być 1strzał=śmierć.

Może też jest kwestia "perka" jaki masz jak np. wzmocnienie materiałów wybuchowych ja jednak wole przybliżenie bo wtedy są spore szanse na bezkarne strzelanie na obrysach mapki :mrgreen:



Jeszcze jedno bo mi się przypomniało czy po patchu w opcji szukania serwera nie dodano jednego kolorku czaszki przy trybie hardcore? Czy już one były :?: Jeśli jednak były to czym się różnią te szare czachy od tych żółtych? Rodzajem "hardcora"? Peły/niepełny?

Cytuj:
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D


RIVA TUNER - program sam pokaże jaki maks możesz uzyskać ale na grafice, tylko ja nie polecam bo ta grafa co masz to "padaka" .... powiedzą Ci o tym w każdym serwisie z notkami ;) sam taką mam. Wiadomo wiecej mocy wiecej ciepla + temp z zewnątrz i masz przepis na ugotowaną grafe, procka nie podkrecisz, a system co najwyżej programem TuneUP

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
JOY napisał(a):
Jeszcze jedno bo mi się przypomniało czy po patchu w opcji szukania serwera nie dodano jednego kolorku czaszki przy trybie hardcore? Czy już one były :?: Jeśli jednak były to czym się różnią te szare czachy od tych żółtych? Rodzajem "hardcora"? Peły/niepełny?

Nie ich nie bylo. To ma byc rozroznienie miedzy serwerami 'prawdziwe HC' i 'modified'. Pod modified podpada np. limit broni, INF only (ostatnio gralem na takim :)) i brak minimapki.

Swoja droga pewna uwaga co do 'INF only' - wiem, ze to oczywiste, ale - to ze nie ma pojazdow w cale nie oznacza, ze nie ma mechanikow :stupid: :roll:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lip 2010, 14:44 przez WhoCash, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL